Şimdi Ara

Ping Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Bende uzun süredir hatta yıllardır olan bir ping problemi var. Şuan kullandığım sağlayıcı Superonline fakat onla ilgili olduğunu sanmıyorum. Oyunlarda ping 60-70 civarında iken birden 150 sonra 300 sonra 600, 1000, 2000 hatta 3000'e kadar çıkıyor. Bu olay haftanın 7 günü olmuyor. Belirli günler oluyor ama belirli gün dediğim de neredeyse çoğu günler. Akşamları herhalde yoğunlukta biraz bunun etkisi var ama yoğunluktan pingin 60 dan 3000'e çıkacağını düşünmüyorum. Mahalle alt yapısı ve binadaki kablolama kötü olduğu için bunların etkileri de vardır kesinlikke. Acaba kabloda mı sorun var yoksa başka bir şeyde mi bunu bilmiyorum. Acaba pingin böyle ani artışlarının sebebinin neyde olduğunu nasıl anlayabilirim ? Bilgisi olan var mı ?.

Ping Problemi Şuanki güncel internetim.
    Modem : Air5650TT - ( Superonline'nin modemi de var fakat Superonline'yi takmaya gelen arkadaş bu Ttnet'in modemi bizim modemden çok daha kaliteli demişti onun için Ttnet'den aldığım modemle devam ediyorum. Superonline'nin modemi de mevcut.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.