Şimdi Ara

Ping Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bıktım şu pingten normalde sabit 63 ama kardeşim wifiye bağlanınca 70-80-90-100 diye gidip tekrar 60 a iniyor o arada oyun oynanmıyor.Modem ayarlarındanda hızını 1mbps ayarlıyorum bu kezde o giremiyo diye üzülüyorum napmam lazım bi çözümü varmıdır.Bütün oyunlarda böyle sadece lolde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSpyro -- 26 Mayıs 2017; 17:56:25 >

• Online oyun için kablo kullan bende senin gibi cıldırıyordum wifi uzerınden oynarken ksblo cektım suan biri bişi izlese bile en fazla 10 ms artıyof

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozuch94

Online oyun için kablo kullan bende senin gibi cıldırıyordum wifi uzerınden oynarken ksblo cektım suan biri bişi izlese bile en fazla 10 ms artıyof

tr serverleri istanbula alınmasıyla benimde 30 a düştü bide istanbuldayım bu bile kötü herneyse
  • xSpyro X kullanıcısına yanıt
    İstanbul için 30 ms yüksek hat modun interleave olabılır onu fastpath e aldır mh yi arayıp yapamayız derlersenhız guncellemesi yaptır otomatik sistem yapıyor o zaman ortalama 10-20 ping alman gerek lol den

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kozuch94 K kullanıcısına yanıt
    Hocam bend e ethernet kablosuyla bağlanıyorum.Bağlanırken tabi wifiyi kapatıyorum.Wifi düğmesini kapatmasam bağlansalar yine ping çıkmaz mı?Siz öyle mi yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciroc Zee

Hocam bend e ethernet kablosuyla bağlanıyorum.Bağlanırken tabi wifiyi kapatıyorum.Wifi düğmesini kapatmasam bağlansalar yine ping çıkmaz mı?Siz öyle mi yapıyorsunuz?

aynen benim modemin arayüzünde ayarlama var onu wifi-lan 'a 2 mbps veriyorum böylece ping çıkmıyo illa 2 vermek gerekmiyo mesela hızınız 12 mbps ise 6-6 bölerek yapınca ping çıkmıyor
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.