Şimdi Ara

Pınar Proteinli Süt ( 26 gr Protein )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
30.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pınarın sporcular için özel üretilen proteinli sütühttp://www.pinar.com.tr/urunler/detay-sut/Pinar-Protein-Sut/3539/4695/0
    besin değerleri güzel gibi görünüyor, laktozsuz olması da benim gibi süte alerjisi olanlar için mükemmel bir artı katmış
    siz ne düşünüyorsunuz piyasa fiyatı ne olur, kullanmayı düşünüyor musunuz, tutar mı ?

• Bu sütün satışı başladı mı ? ben marketlerde göremedim
  • 1 paket 500 ml yani bir bardak 200 ml ise bir bardağında yaklaşık 13 gr protein var. Fiyatı ne kadar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes4125 kullanıcısına yanıt
    pınar sütün yarım litreliği 2 tl civarı, kaliteli bi protein tozunun da ölçeği 2,8 tl ye falan denk geliyo galiba.
    bence ekstra proteinli diye çok pahalı satmaması lazım. Pınar Zaten ürettiği peynirlerden bir sürü whey elde ediyo...

düzenli kullanmasamda pınarın bu sütü bazı anlarda kurtarıcı olarak kullanırım.
  • Proteinli süt derken protein tozlu süt demek istemiş sanırım.
  • Gecenlerde arkadas bulmus bir yerden, icine 200g yulaf kepegi karistirip içtik bana mısın demedi süt, tadı güzel. Lakin bu Pınar protein malesef hiçbir yerde satilmiyor. Sitesinde nutrasyon degerleri TAM olarak da girilmemiş.
    Altrernatif olarak içim fit var (litresi 60g protein) ama o da laktozlu oldugu için o kadar protein telef olacak, yazik günah.

An itibariyle whey agırlıklı oldugu için ara ögünlerde ve spor sonrasi sade kefir içiyorum.
  • bizim salonda gördüm kutusunu 8 liradan satıolardı hadi aln ordan dedim. 4 litre AOÇ süt içerim daha iyi..
  • Hangi büyük marketlerde var acaba bilen var mı??

• pınar bu ürünü yanılmıyorsam 1000 koli olarak üretip piyasa da tutulup tutulmayacağını görmek iştemiş.bu 1000 koli ürünü de belli başli bayilerine göndermiş. ama ürün raflarda sporcular tarafından hemen tüketilince Pınar müşteri hizmetleri telefon yağmuruna tutlmuş. Tabi PINAR ürünün bu kadar kısa sürede tüketeleceğini bilmediğinden az sayıda üretim yapmış. Bölge bayisi ile yapmış olduğum görüşmeye binaen şu anda 10000 koli olrak tekrar üretime başlamış olup takriben 1 hafta içinde yeniden raflarda yerini alacaktır. İçim fit pratoin süt ile pınar protein süt arasında fark var. en basitinden birinde laktoz var. Pınar protein süt vitamilerle desteklenmiş. ama ülker içim fit bulunduğum yerde 3,5 Tl den ,pınar protein süt ise 4,49 tl den satılmakta.
  • laktoz olup olmaması neden bu kadar öenmli anlamadım. sonuçta laktozsuz sütte de aynı miktarda şeker bulunuyor, sadece enzimlerle önceden parçalanmış durumda. bağırsak promleminiz yoksa laktozsuz sütün ne gereği var ki ?

• Laktoz intoleransı olsan da olmasan da laktoz, sindirimi zaman alan bir şeker. Sadece sütü sindirtmediği gibi günün geri kalanı alınan proteinin sindirimini de yavaşlatmakta. Bir atlet için çok büyük sıkıntı değil ama bir bodycinin growth tetiklemek için kısa sürede çok protein ve karb sindirmesi lazım.
    Bu konu aslında cok detayli bi konu burada uzun süre tartısırsak bro-science'a kaçar ama laktoz sıkıntı anlayacagin.
  • Bulabilen var mı

• Arkadaşlar şu an satışta mı bilen var mı hiç bir markette bulamadım ?
  • Bu işlerden pek anlamıyorum da ufak bir hesap yapalım. Torku kakaolu süt 6 adetini 6-7 tl arasında bulmak mümkün. 6 tanesi 1080 ml yapıyor ve 44 Gr protein içeriyor. 1lt Pınar protein süt 10 TL ve 52gr protein dersek, aradaki o 4 liraya torkuya 2 ölçek protein tozu (46 gr protein) eklerim. Aynı paraya belki 1 TL fazlasına 100gr proteinli sütüm olur. Dediğim gibi bu işlerden anlamıyorum yanlış hesap yapmış olabilirim.

• şu an migros marketlerde 5,50 tl den satışa koymuşlar,fiyatı yüksek biraz.
  • İçim protin süt mü yoksa bumu tercih edilmeli arkadaşlar?sanırım pınarın içeriği daha iyi gibi

• içimde laktoz var mideyi rahatsız eder ama yinede daha mantıklı onu içmek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pınar süt migros da yoktu.Sonra içim fit süt vardı onu Aldım.vanilyalısı mükemmeldi tavsiye ederim herkese

• torku light süt (üzerinde %0 yağ yazan pembe ambalajlı) 1 litrede 40 gr protein var fiyatı 3.25 tl.yarım litrede 20 gr protein var 1.60 tlye geliyor yarım litresi.daha avantajlı maddi açıdan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.