Şimdi Ara

Pınar Karşıyaka Basketbol Ana Konusu (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
783
Cevap
5
Favori
28.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tiempold

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Joe Ragland cok kotuydu bu mac.

Tecrubesizlik de var biraz. Son hucum cok kotu kullanildi, yine de takimin geri dusup verdigi reaksiyon,mucadele umut verici. Son 16ya da kalacaktir zaten takim muhtemelen.

Kesinlikle katılıyorum,daha önümüzde çok yol var.
  • bu sene euroleague icin umutlu degilim. her takımımız icın boyle ne yazık ki. bugun karşıyakada seyirci destegi tamdı, hatta fazlaydı bile. buna ragmen bu kadar sacma hucum etmek, sankı deplasman macındaymıs gıbı mantıksız işler yapmak bu takımın eurolig tecrübesizligini gosteriyor. koçun yapacagı hiçbişey yoktu. tamamen basketbolcuların eurolig deneyimsizliginden verilmiş mac oldu. karsında seibutis, kalniatis, jankunas gibi tecrubede cıgır acmıs oyuncular varken pek fazla bişey beklememekte gerekiyordu fakat seyırcı mantıklı dusunmemızı engelledi belkide.
  • Kendi kimliğimizin dışında oynadık.
  • Ufuk Sarıca: "What the f***ing!"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufuk hoca

• KSK'nin kadroda bulunan isimlerin EuroLeague tecrübesi olmaması tek dezavantajı dünkü maçta 3. Periyot'ta oynanan saçma sapan Basketbol'un başka açıklaması yok bence, bu seviyelerde oynama alışkanlığı olsa şuan grubun'da ilk 3 sırada yer almaması için neden yoktu.

• Ne güzel demiş Ufuk Sarıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |_ÖmeR_| -- 7 Kasım 2015; 22:18:34 >
  • Ragland takımda mutsuz gibi gözüküyor, potansiyel var ama bir dixon değil olacak gibi de durmuyor , palacious acilen gonderilmeli saçma sapan şeyler yapıyor bu takıma faydadan cok zararı var ,can altintig daha çok çalışmalı takim gecen seneki ruha sahip değil bir eksiklikleri var ,sonuc olarak euroligte gruptan çıkmamız ve bu oyun ile bu sene play offta elenmemiz kaçınılmaz , dixon diebler gabriel strawberry dörtlüsü unutulmayacak ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respectable_man -- 9 Kasım 2015; 23:34:03 >
  • Hakem doğradı Efes kazandı.Karşıyaka adına Carter'ın sakatlanması da büyük şanssızlık oldu.Sezon başında da Ragland oynayamamıştı.Bir türlü Efes'e karşı tam kadro oynayamıyorsunuz
  • D. kullanıcısına yanıt
    "Hakem doğradı Efes kazandı" demek hem Efes'in hem Karşıyaka'nın emeğini hiçe saymaktır , yapmayın.Hakemler zaten kötü , bir Efes taraftarı olarak hem KSK hem Efes aleyhine saçmasapan düzinelerce düdük çıktığını gördüm.Karşıyaka maçı müthiş götürdü , son çeyrek Heurtel'in çıkışı onlar adına çok büyük dezavantaj oldu.Heurtel oyundayken %70 saha içiyle oynuyorlardı çünkü. Yine geri döndüler fakat yetmedi. Çok da güzel bir maç olduğunu düşünüyorum hakemlerin kritik kısımlarda saçmalamalarına rağmen.Karşıyaka gücünün yarısını kaybetmesine rağmen taş gibi de takım kurmuş , tebrikler KSK staffına.
  • efes maçını izleyebileceğim link var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

"Hakem doğradı Efes kazandı" demek hem Efes'in hem Karşıyaka'nın emeğini hiçe saymaktır , yapmayın.Hakemler zaten kötü , bir Efes taraftarı olarak hem KSK hem Efes aleyhine saçmasapan düzinelerce düdük çıktığını gördüm.Karşıyaka maçı müthiş götürdü , son çeyrek Heurtel'in çıkışı onlar adına çok büyük dezavantaj oldu.Heurtel oyundayken %70 saha içiyle oynuyorlardı çünkü. Yine geri döndüler fakat yetmedi. Çok da güzel bir maç olduğunu düşünüyorum hakemlerin kritik kısımlarda saçmalamalarına rağmen.Karşıyaka gücünün yarısını kaybetmesine rağmen taş gibi de takım kurmuş , tebrikler KSK staffına.

Hakemler iki tarafa da hata yaptı fakat benim gördüğüm Karşıyaka tarafına daha fazla yaptı.

• Justin Carter'ın yokluğunda Gora'yı 77-66 yendik. Açıkçası Barça'ya son topta kaybettikten sonra Pana'yı yendiklerinde biraz tırsmıştım ama kolay bir şekilde kazanmak moral oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |_ÖmeR_|

Justin Carter'ın yokluğunda Gora'yı 77-66 yendik. Açıkçası Barça'ya son topta kaybettikten sonra Pana'yı yendiklerinde biraz tırsmıştım ama kolay bir şekilde kazanmak moral oldu.

Pana'yı içerde yenmemiz lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_1912

quote:

Justin Carter'ın yokluğunda Gora'yı 77-66 yendik. Açıkçası Barça'ya son topta kaybettikten sonra Pana'yı yendiklerinde biraz tırsmıştım ama kolay bir şekilde kazanmak moral oldu.

Ve dışarda Gora'yı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Burak_1912

quote:

Ve dışarda Gora'yı.

Aynen öyle . Gora dan pek korkmuyorum açıkçası

• 1dakika kala çok aptalca top kullandı can altıntuğ ,kahraman olmak istedi heralde
  • Can ın ve Muhammed in yüreğine sağlık onlar maçı çevirdi son topa getirdi. Joe ve Josh yollanmadığı takdirde bu şekilde kaybetmeye devam edeceğiz. Bu seviyeyi kaldıramadı özellikle Josh Carter. Yetenek düşmanı.

• Can ve Muhammed,helal olsun size cocuklar.Colton Iverson,cok guzel oynadi onuda begendim.Allahini seven josh carteri yollasin.

• Abi izlerken kanser oldum resmen. Sıfır pana yı yenemedik
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.