Şimdi Ara

Pınar Gültekin Boğuldu, Yakıldı, Varile Konuldu, Üzerine Beton Döküldü.. (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
3
Favori
25.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şeriatın gelmesine gerek yok bunları bitirmek için, idamı getirmek bu kadar zor olmamalı, ibreti alem için sallandırmak halkın önünde gerekli, yoksa bu düzen değişmeyecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cinayet ve tecavüze idam cezası gelecek bu iş başka türlü bitmez. Müebbet verip, yıllarca vergimizle hapisanede bu sapık canileri beslemeye gerek yok. İdam en temizi. Böylece cayrıcı olur ve bu tip üzücü hadiseler azalır. Ben mecburmuyum bu sapık canileri 40-50 yıl beslemeye.

• Bay Virgül kullanıcısına yanıt

Şeriat apayrı bir konu . İdam gelecek o kadar. Bu sapıkların başka türlü kökü kurutulamaz.

Birde burada rahmetli için abuk,supuk konusanlar var. Arkadaşlar bir canlı ne yaparsa yapsın , (hayvanlar dahil ) bu şekilde vahsice öldürülmeyi hak etmez. Bos muhabbet yapmayın . Bu tip durumlarda bu sapıkları savunacak hiçbir şey yok. Zaten cezaevinde cezasını verirler tez zamanda ...

• Cool Storm kullanıcısına yanıt

Gaza gelip ergen ergen yorumlar yapmayı kesin ya. Olgun, mantıklı, objektif konuşacaksanız konuşalım. Ağzınızdan köpükler saçarak rage kusacaksınız sizin de bu caniler gibi öfke sorununuz var demektir. Böyle tartışma olmaz. Böyle çözümde bulunmaz. Sakince tartışmayı öğrenin önce.

Bahsettiğin türde birini takip edip, canice, sapıkça işlenen cinayetler ve tecavüzler kadın ve erkek var oldukça oldu ve ne yazık ki olacak. Bu şekilde erkekler de öldürülüyor ama. Buna karşı kimse kendini koruyamaz. Lafımı götünden anlayıp başka tarafa çekerek algı yapma. Ne demek istediğimi sen gayet anladın.

Eş ve sevgili şiddetinden bahsediyoruz burada ki kadın cinayetlerinin içerisinde büyük dilimi sanırım bu oluşturuyordur. Sapla samanı karıştırmayın. Kadınlar sırf sevdikleri için şiddeti kabul ediyorlar. Kötü taraflarını görmelerine rağmen beraber olmaya devam ediyorlar. Değer görmemelerine rağmen sürdürmeye çalışıyorlar.

Biz kadınlar kendi değerlerini bilsin bu ve bunun gibi pisliklere prim vermesin diyoruz. Bunun neresi iğrenç ? Biz olaya taraf değiliz. Ne öleni ne öldüreni tanırız. Objektif olmak zorundayız. İddialar var ise göz önünde bulundurmak zorundayız. Ayrıca rahmetlinin bile bile evli bir adamla ilişkisi olması durumu da ortada. Eğer iddia edildiği gibi tehdit de varsa işin içinde bunun dile getirilmesi de gayet doğal.

İnsanları linçle susturmaya, tartışmalarını engellemeye ve sizin gibi düşünmeye zorlamaya çalışmayın. Çok aşşağılık ve tehditkar gelmeye başladı çünkü bu davranış!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 22 Temmuz 2020; 12:45:26 >
  • Th3M4NIMAL kullanıcısına yanıt

Adı üstünde Cinayet. Bunun cinsi,ırkı,rengi, cinsiyeti farketmez. Bir canlı , baska bir canlının hayatını bilerek ve isteyerek bitiriyorsa, cezası idam olmalı. Biraz evvel yazdım , tekrar yazayım : Bu sapık canilerin benim vergilerimle ömür boyu bakılmasını istemiyorum.

• üzücü durumlar.

adam evliymiş,çocuğu varmış. bu tip evli olan insanlarla değişik yakınlaşmalara,ilişkilere,etkileşimlere girmek bence saçma.

Yüce Allah rahmet eylesin.

çok dikkatli yaşamak lazım.herkese hemen inanmamak lazım.

tabi bu tip suçu sabit görülmüş cinayet,tecavüz,vatan hainliği vs gibi suç işleyen insanların idam edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

• luckystar kullanıcısına yanıt

İslam'daki kıyası bağnaz ve yanlış buluyordu insanlar ama şimdi idam istiyorlar. Bana bu idam isteği de tamamen siyasi geliyor. Bana göre de "Canice, insan onurunu çiğneyerek işlenen cinayetlerin, çocuk tacizi ve cinayetlerin cezası idam olmalı"

• konudaki eylemi yapan insan değil. bir üstün üstündeki utanmazca yazıyı yazma cüreti gösteren gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 22 Temmuz 2020; 13:53:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bu konunun siyaset ile alakası yok. En azından benim yazdıklarım kendi düşüncelerim, siyaset yok içinde. Cinayet işleyen bir adamı savunan bir kesim var, akıl alır gibi değil. Bence tek çözüm idam . daha öncede yazdım kim olursa olsun, cinayet , tecavüz ün cezası idam olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

Gaza gelip ergen ergen yorumlar yapmayı kesin ya. Olgun, mantıklı, objektif konuşacaksanız konuşalım. Ağzınızdan köpükler saçarak rage kusacaksınız sizin de bu caniler gibi öfke sorununuz var demektir. Böyle tartışma olmaz. Böyle çözümde bulunmaz. Sakince tartışmayı öğrenin önce.

Bahsettiğin türde birini takip edip, canice, sapıkça işlenen cinayetler ve tecavüzler kadın ve erkek var oldukça oldu ve ne yazık ki olacak. Bu şekilde erkekler de öldürülüyor ama. Buna karşı kimse kendini koruyamaz. Lafımı götünden anlayıp başka tarafa çekerek algı yapma. Ne demek istediğimi sen gayet anladın.

Eş ve sevgili şiddetinden bahsediyoruz burada ki kadın cinayetlerinin içerisinde büyük dilimi sanırım bu oluşturuyordur. Sapla samanı karıştırmayın. Kadınlar sırf sevdikleri için şiddeti kabul ediyorlar. Kötü taraflarını görmelerine rağmen beraber olmaya devam ediyorlar. Değer görmemelerine rağmen sürdürmeye çalışıyorlar.

Biz kadınlar kendi değerlerini bilsin bu ve bunun gibi pisliklere prim vermesin diyoruz. Bunun neresi iğrenç ? Biz olaya taraf değiliz. Ne öleni ne öldüreni tanırız. Objektif olmak zorundayız. İddialar var ise göz önünde bulundurmak zorundayız. Ayrıca rahmetlinin bile bile evli bir adamla ilişkisi olması durumu da ortada. Eğer iddia edildiği gibi tehdit de varsa işin içinde bunun dile getirilmesi de gayet doğal.

İnsanları linçle susturmaya, tartışmalarını engellemeye ve sizin gibi düşünmeye zorlamaya çalışmayın. Çok aşşağılık ve tehditkar gelmeye başladı çünkü bu davranış!

Yeptıkları meriçlik hocam başka bir şey değil takma bunların söylediklerini eline güç verseniz çok daha canice şeyler planlayan kadınların yazıklarını okudu söylediklerini dinledi bu kulaklar ama her bu tür olaydan sonra sanki bu tür şeyler kadınların başına geliyormuş gibi bir algı oluşturulmaya çalışılıyor daha dün sevglisiyle bir olup kocasına öldürdü bi kadın ama kimse bunu konuşmadı yani demem o ki cinayetler insanlığın başından beri vardır kadınıda erkeğide yoktur fırsatını yakalayıp içinde birini öldürmek gibi bir potansiyel barındırtan herkes cinayet işler

• Bu olayların cinsiyetle alakası yok.Bu adam büyük karaktersizdir.Hem evli hem çocuklu hem de ona rağmen başka biriyle ilişkiye giriyor.İlişkiye giren kız adamın evli olduğunu biliyor muydu vb. onları bilemem.Ama cidden kadınların bu kadar karaktersizlerin olduğu yerde seçici olmaları gerekiyor.Onun dışında nasıl bir insan başka bir canı ,bu kadar kolay bir şekilde alabilir.Normalde değil.Yakma var,varil içine koyma var.Birde beton döküyor. Eee nasıl bir vicdan.Bu yükle nasıl yaşayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur7 -- 22 Temmuz 2020; 12:5:43 >
  • Çoğu arkadaş idam gelmeli, vs yazmış ama bence ceza işin son noktası, sonuca değil sebeplere bakmak lazım. Cezanın caydırıcılığı önemli, idamı da getirebilirsiniz ama bu cinayetleri azaltmaz şahsi görüşüm bu psiko patalojik bir mevzu, işin içine yasak aşk giriyor, tehdit olayı vardır, para koparma işi vardır, olayına yerine göre değişir, Çok büyüyen bir olayda köşeye sıkışmış ve kontrolden çıkmış insan tipolojisinin fiilleri bunlar.. Manyaklık , serserilik , itlik te varsa bünyede adam / kadın yapıyor yapacağını maalesef..

• Arthur7 kullanıcısına yanıt

Bak şu söylediklerim belki çok yanlış anlaşılacak ama iyi oku rica ediyorum;

Ne diyorsun: Adam büyük bir karaktersiz. Neden? Evliyken başka bir kadınla ilişkisi var.

Peki asla rahmetli için kötü konuşmak istemiyorum. İddialar doğru mu değil mi bilmiyorum.

Sadece bir tespit yapmak istiyorum. "RAHMETLİYİ BU KONUNUN DIŞINDA TUTUYORUM" başına gelebilecek en kötü şey geldi. Keşke yaşasaydı. Kimse böyle ölümü hak etmez.

Erkek evliyken bir kadınla birlikte olduğu için karaktersizse, kadın da değil midir ? Peki neden biz erkek için bunu söylerken kadın için bu tespiti yapmaya çekiniyoruz ?

Feminazi baskı, scw beyin yıkaması, lgbt özgürlükçüleri bizi bu hale getirdi.

Erkek yaparsa karaktersiz. Kadın yaparsa pozitif ayrımcılık, benim bedenim sanane...

Bu yanlış. Buna karşıyım artık. Her platformda!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 22 Temmuz 2020; 13:9:30 >
  • forumdaki faşist sayısı can sıkıcı miktarda ... yazık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıllık infaz ve koruma memuruyum

Size bu katilin cezaevinde nasıl vakit geçireceğini anlatsam bana söversiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Th3M4NIMAL

"Rage kusmak." deyip, ergence konuşuyorsun demek de iyiymiş. Kimin ergen jargonları kullandığı ortada. Daha en baştan kendinle çelişiyorsun.

"Biz olaya taraf değiliz." diyerek ne amaçlıyorsun? Takım mı tutuyorsun sen de taraf değiliz diyorsun? Bu ne pis bir yaklaşımdır? Ortada öldürülen bir kişi var. Öldürmenin hiçbir mantıklı açıklaması, savunması olamaz. Masum bir insanla katil birini aynı kefeye koymak tamamen akıl dışı. Bir de buna "objektiflik" demek...

"Kadınlar sırf sevdikleri için şiddeti kabuk ediyorlar." yazmış bir de. Hangi kadın şiddet görmekten hoşlanır? Hangi kadın dayak yemek için biriyle beraber olur? Siz kadınları ne sanıyorsunuz? Kadınlara karşı nasıl bir nefretin var senin?

Sırf sana kadınlar yüz vermiyor diye ağlayan ezik tiplerdensin kesin. Kadınlara karşı yazdığın bu yorumlarınızı başka bir açıklaması yok çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada kızı haksız bulanlar, hak etmiştir falan diyenler. Sizin topunuzun Allah bin belanızı versin. Hepiniz o cani sapık ile aynı kafada beş para etmez mahlukatlarsınız.

Cinayeti meşrulaştırmaktan, sizlere de cezalar kesilmeli. Hatta hayat boyu psikolojik destek almak zorunda kalmalısınız. Toplum içine çıkmasanız çok daha sağlıklı diğer insanlar için.

• Cool Storm kullanıcısına yanıt

Yaşım 38. Hayatımda senin yaşın kadar hanımla görüştüm. Allah'a şükür hiç birine el kaldırmadım. Sen bu dünyanın daha farkına varamamış bir çocuksun. Kusura bakma. Benim yaşıma geldiğinde hayatını idare etmeye başladığında anlarsın.

• Ne kadar çok cinayet ve katil savunucusu varmış vay be

Orda zaten hemfikiriz hocam.Ben kadının evli bir adamla ilişkide olmasını desteklemiyorum .Sadece evli olduğunu bilmiyordu olarak yazdım.Ötesini bilmem.Zaten her fırsatta feminazmin dibini yapanlar çok.Ama burda ki asıl mesele bir insan nasıl böyle bir cinayet işleyebilir.Bu nasıl bir vicdan. Belki kız hatasının farkına vardı kendi yoluna çekilmeye karar verdi mutlu bir hayat yaşayacaktı ama bencil haysiyetsiz bir şahsiyet onun hayatını hunharca katletti.Bunlara muebbet falanda kurtarmaz bunları öyle bir cezalandıracaksın ki ibret olacak

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.