Şimdi Ara

Pınar Gültekin Boğuldu, Yakıldı, Varile Konuldu, Üzerine Beton Döküldü.. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
3
Favori
25.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Yahu hala anşı şekil lafı dolandırıyorsunuz. Dışarda hiç tanımadığı biririn taciz etmesi farklı.Tacizci katil vb ile sevgili olması farklı şeyler idrak problemim mi var?Sırf barı var zengin diye normalde karanlıkta kadını taciz edecek.Gözünü kırpkadan adam öldürecek tiplerle beraberler işte neyini anlamıyorsun?

Allahım yarabbim olayı nasıl çarpıtsak diye ellerinden geleni yapıyorlar

hocam kızların neden pisikopatları seçtigi sorusundan önce,bu adadamlar neden psikopat onun sorununu çözün,kızların iyi temiz kişileri seçmesi dünyadan pisikopat karakterleri silmiyor malesef,bu kız bu adamı sizin söyleminizle seçmemiş olsa,bu adam iyi birimi olacak sanki? karsısına çıkan ilk bu tarz olayda pınarı değil başka birini öldürecek,burada sorun kızın kimi seçtiği değil siz de bunu anlamıyorsunuz.

• zabador kullanıcısına yanıt
    Kimseye saygı duymak zorunda değilim. Kimsenin hayatına karışmıyorsam. Kimse de beni sevmeye ve saygı duymaya zorlayamaz.

Evet kadın cinayetleri Türkiye'de politik. Aşşağılık bir politika ürünü. Ben bu politikaya ölü sevicilik yani nekrofili diyorum çünkü ölmüş kadınlardan faydalanmaya çalışıyor bunu yapanlar.

O rakamlar Dünya Sağlık Örgütü istatistikleri ve kadınların Türkiye'de kendilerini bir çok ülkeye göre çok daha güvende hissetmesi gerektiğini söylüyor. İnşaAllah hiç cinayet olmadığı günleri, o tablonun gururla en üstünde olduğumuz günleri de görürüz.

Herşeyden ve herkesten önce kadınlar da kendilerini lütfen korusunlar. Hukuk suç işlendiğinde müdahale eder. Aksi masumiyet karinesine aykırı. Suç işlenmeden müdahaleyi de ancak bilinçli kadınlar yapar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

sen harbi problemlisin ya.Anası babasının ki seçim değil onları öldürse anasını kız kardeşine neden yanlış tercih diyelim.Kafan mı almıyor?

Sokaktan geçen birini öldürürse neden tercih diyelim anlama problemin mi var?Bunca zaman sokaktan geçen birini öldürmemiş.Demek ki öldürme mantığı sokkaktan geçen kişiler üzerine çalışmıyor.Demek ki öldürme duygusu romantik ilişkiler üzerinde.Demek ki bu katil romantik ilişkiler kurduğu kişiler üzerinde saplantılı bir adam.İlişkide saplantılı gibi davranan tiplerden uzak duracaksın.Demin yukarda örnekle de verdim kendi hayatımdan.Onu da okumamışsın çünkü nato mermer nato kafa sosyal linçci adamlarısınız.Hayır sizin gibi adamlara söz hakkı veriyor bu internet o kötü.Arada katillerin davalarının kapanması engelliyor tek iyi özelliği o.interneti kalanı kendi fikrini üzerine iki kelam edemeyen.Lafı eveleyip geveleyip konu saptıran senin gibi tiplerle dolu işte.

Aileler neden kız verirken kötü alışkanlığı var mı diye soruyor mesela hiç mantığını düşündün mü?Alelade bir mülakat sorusu mu sence?Neden aileler çoçuklarıyla evlendirecekleri kişileri mahallede iş yerinde orada burda sorduyor?Mesela hiç bunu düşündün mü?Yok nato mermer nato kafa adam katil zaten yapacaktı de sıyrıl işin içinden.

Bu adam katil olmayabilirdi.Şantajcı olabilirdi.Bu adam ifşacı olabilirdi.Karakteri bozuk bunun ki daha da ileri boyutta bozukmuş cinayet işleyip beton dökecek kadar sapkınmış bir de.Ortalıkta o kadar ifşa var onlarda kime kızıyorsun.Aptal saptal internetten tanıştığı tipe nude atan kızlara yorumun nedir?Mesela.

Bak kafana girsin diye Büyük yazıyorum HER TOPLUMDA İNSANIN YAŞADIĞI HER ORTAMDA HIRSIZ KATİL SAPIK OLACAKTIR.SEN BUNLARDAN UZAK DURACAKSIN UZAK.SEN BİR HIRSIZLA DOST OLUP EVİNE ALIRSAN GÜN GELİR SENİ DE SOYAR.

Besle kargayı oysun gözünü anlamı farklıdır ama alegorisi şunu anlatır.Karga haristir gün gelecek sana saldıracaktır.Sen bile isteye yabani bir kargayı dost edinirsen başına gelenden sorumlusundur.

Tecavüze uğrayana yanlış tercih sorunu diyen mi var?Hatta ben tecavüzcüler hadım edilsini savunuyorum.Elmayla armudu ayırmayı öğrenin bir.

Anladın mı?Aç biraz sosyoloji psikoloji oku bir de gelmiş pozitif ayrımcılığı savunuyorum diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Allah rahmet eylesin.

Arkadaş ben bıktım bu haberlerden!

3-5 gün gündem oluyor, sonra yine uzun süre adı anilmaz.

Normal şartlarda bu kişinin idam ile ceza alması gerekir, yemişim AB'yi. Alınmayacak birliğe, alınmak için bir taraflarını yirtanlar! Utansın!

Hayır anlam da veremiyorum, kadın cinayeti, kadına şiddet, çocuk istismarı, cinsel taciz, hayvanlara işkence gibi konulara dair adamakıllı! bir kanun çıkmasına kim hayır diyor?

HDP bile buna evet oyu kullanır. Hal böyle ise neden caydırıcı cezalar , kanunlar çıkmıyor bu konularda? Çıktı da bizim mi haberimiz yok?

Ciddi ciddi , bilen var ise cevaplasın.

Bu konularda tüm partileri sorguluyorum! Neden?

Hayvanlara işkenceye dair adam akıllı kanunların çıkmamasının asıl sebebini sana söyleyeyim.

Herkes hayvanseverim değip hayvanları gerçek anlamda düşünen kesim çok ufak bir oransa hiçbir zaman o kanunların çıkması için yeterli baskıyı halk tarafında oluşturamazsınız. Belki bir gün gerçekten onlara değer veren bir yetkili çıkarsa o kanunların çıkma ihtimali olabilir.

Diğerleri için de aynı şey geçerli.

• Tremere117 kullanıcısına yanıt

Ne yapacaksın tüm insanları psikopat mı değil mi diye tek tek kontrol edip yaşayabilir hakkı mi vereceksin?Psikopat olarak seçtiklerini direkt hapse mi atacaksın.Allah bile ebu cehili yaratmış.Allah bile kötüleri aramıza salmış sen mi onları yok edeceksin?Bataklık mı kökünü bulup kurutacaksın?

kötü insanlar her zaman olacak.Sen kendini korumayı bileceksin.

Keşke her sokakta polis olsa.Keşke Eğitim sistemi gelişse.Keşke tüm kadınlar savunma sanatları öğrense.Keşke Tüm sokaklar ışıklı olsa.E bunların hepsini yapabilen bir toplum ben görmüyorum.Fransada da sapıklarla esvgili olursan başına iş gelir Norveçte de.

Ha bu ülkelerin güzel yanı ne?Tanımadığı kişi tarafından gelen saldırıları en aza indirmeleri.Biz de bunu sağlayabiliriz ama kimse gidip katille sevgili olan kişiyi koruyamaz.Dünyanın hiçbir yerinde bu yok.

Ya sen bi ot çeken kız gelse sevgili olur musun?En basit en dıştan görünen örnek olarak verdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 22 Temmuz 2020; 3:13:37 >

• quote:

Ne yapacaksın tüm insanları psikopat mı değil mi diye tek tek kontrol edip yaşayabilir hakkı mi vereceksin?Psikopat olarak seçtiklerini direkt hapse mi atacaksın.Allah bile ebu cehili yaratmış.Allah bile kötüleri aramıza salmış sen mi onları yok edeceksin?Bataklık mı kökünü bulup kurutacaksın?

kötü insanlar her zaman olacak.Sen kendini korumayı bileceksin.

Keşke her sokakta polis olsa.Keşke Eğitim sistemi gelişse.Keşke tüm kadınlar savunma sanatları öğrense.Keşke Tüm sokaklar ışıklı olsa.E bunların hepsini yapabilen bir toplum ben görmüyorum.Fransada da sapıklarla esvgili olursan başına iş gelir Norveçte de.

Ha bu ülkelerin güzel yanı ne?Tanımadığı kişi tarafından gelen saldırıları en aza indirmeleri.Biz de bunu sağlayabiliriz ama kimse gidip katille sevgili olan kişiyi koruyamaz.Dünyanın hiçbir yerinde bu yok.

Ya sen bi ot çeken kız gelse sevgili olur musun?En basit en dıştan görünen örnek olarak verdik.

çoğu yazdıgınıza katılıyorum zaten,kendimden örnek verirsem otu geçtim sigara içene bile laf etmiştim :D

benim merak ettiğim ,kız burada hata yapmış olabilir ilişkisini tabikide önceden kesmeliydi tanımıstır vsvs bunları geçiyorum burada zaten haklısınız,benim derdim bu katil kafalı zihniyette sadece,ülkece besliyoruz gibi hissediyorum,dizilerdir filmlerdir,yaşı küçükler giriyor tiktoktur vs sen benimsin diyip kolundan çekip götüren erkekler,küçük küçük işliyor bunlar,geçen izledim yaşlı bi adam tramvayda 15 yasında kızın fotografını çekmiş yakalanıyor,size zaten bir yorum yapmadım o konuda başka bir arkadas masumiyet ile alakalı bir şeyler dedi,bunlardan güç bulan kesim var demek istedim sadece,bu yazılanları yanlıs yorumlayıp küçük küçük işliyorlar sonra uyguluyorlar,bunların artması başka bir sorun demek istedim,aksi halde zaten zıt düşünmüyorum sizinle

• Tremere117 kullanıcısına yanıt

Burada öncelikle eğitim devreye giriyor.İlk temel eğitim de kızların kendilerini böyle tiplerden koruması gerektiği.Ancak işte sebepleri sosyal medya mıdır insan doğası mıdır bilemiyorum.Kadınlar bu tip psikopatlara çok meyilliler.Toplumdaki sapıkların cesaretlerini kırılması için önce ilk adım kızların bunlardan uzak durması lazım.

Yoksa bizim halkımız genellikle bir kadın imdat diye bağırdı mı orada tacavüzcüyü tacizciyi linç eder.Polis gelmese ellerinden zor alırsın.Dışardan gelen tehlikeye karşı böyle korumacıyız.Ancak sapık ruhlu adamla sevgili olursa ne diyebiliriz?Evine gidiyor kız buluşuyor tehlikeyi yanında gezdiriyor.Burada kız koruyacak kendini.

Çok düzgün erkekleri yanlarından rezil edip kovmayı biliyor çoğu.Sevgili olacağın insanı iyice bir tartmaz mısın?Prensiplerin olmaz mı?Bakın siz sigara içmeyi bile kötü alışkanlık olarak görüyorsunuz.Herkesin değer yargıları farklıdır ama bu sapık tipler.Kadınlara bakışlarından,onlara yaklaşma şekillerinden anlaşılıyorlar.

Yukarlarda bir örnek vermiştim belki okumuşsunuzdur.Ben o çoçukla sadece iki sefer toplamda 3 saat görüşmeden karakterini çözmüştüm.Diğer tüm kişiler bana onu farklı tanıttığı halde.Ben erkek halimle o tiplerle muhattap olmuyorum.Kızlar sevgili olup evlerine gidiyor.

• Kızlar niye psikopatları seçiyor diyen arkadaşlar sözüm size, kavun değil ki bu koklayıp iyi mi değil mi anlasınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlık can çekişiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sen dediğimi anlamamışsan be ne yapayım. Kadına cinayet diye vıdı vıdı yapacaklarına insan cinayetleri sayısını azaltılsın. Cinayeti işleyen erkek diye erkek erkeği ne hali varsa görsün diyip kenara atılıyor. Bunu en az sende benim kadar biliyorsun saf ayağına yatma. Erkek erkeği öldürse kimse böyle tepki vermez. Her türlü iddia varım o kadar net yani. Cinayet protesto olayı tamamen boş yıllardır öldürmeye devam edilir. Kanun ve eğitim olmadıktan sonra. Haa yılda 20 erkek falan öldürülüyor diyorsun. Bay ileri zeka azıcık gazete al oku 3.sayfa haberleri bak 2 3 gün çok değil bakalım kaç erkek ölüm cinayet haberi okuyacaksın ufak ufak yer ayrılıyor hani. 😉😉

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir takım gore sitelerinde yapılan suçlara Afrika'da nasıl ceza verdiklerini izleseniz şaşırırsınız.

Meksika'daki kartellere yanlış yapan insanlara nasıl ceza verildiğine değinmiyorum bile.

Olaki Meksika'da bu adam böyle bir suç işlemiş olsun ve hapishaneye düşsün,başına gelebilecekler sizin hayal gücünüzün bile ötesinde.

• Oncelikle bu tip konularin buyutuldugunu, gereginden fazla mesele edildigini dusunuyorum. Cunku toplumda hassasiyet olusmasi bu tip olaylarin gerceklesmesini engellemez. Geriye ne kaliyor , "devlet geregini yapsin" . Bunu mesela hayvanlari koruma yasasini cikartmadiklari icin (olmasi gereken cezalarla) yapabilirsiniz. Ama insana karsi siddetin en uc noktasi olan cinayete karsi devlet hukuki, polisiye her tur tedbiri almis durumda. Bundan sonrasinda artik meseleyi toplum kendi icerisinde cozecek.

Hukukta cezalar fiilden sonra gundeme gelir, burada konu eger yeterli cezanin olmamasi ise konusalim, ama cezanin en uc noktasi olan idam da yururlukte olsa biliyoruz bu tip olaylar yasanacak, tum dunyada bu boyle . O yuzden hukuk sadece bu olaylarin karsiligindaki yaptirim ile ilgilenir. Engelleme noktasinda ise yetebildigi kadar polisiye birimler etkindir, ama bir yere kadar

Kadinlar eylem yapiyor, sosyal medyada ses duyuruyor fakat onerileri nedir ? Akla mantiga uyan tek talepleri var, toplumu ayristirici siddet dilini kullanmayin. Bu sorunun cozumune bir katki olabilir. Ama bu iktidardan once de gazetelerin 2-3 uncu sayfa haberleri vardi, simdi de sosyal medya var, ama bu olaylar hep vardi ve olacaktir

"Ama" demeden lafina gelince. Burada "ama" yi cinayet isleyen kisiyi korumak yahut hakli neden bulmak amaciyla kullanmanin dogru olmadigi acik, aldatilan veya haksizliga ugrayan bir erkek dahi olsa bu boyle . Yalniz "ama" demenin onleyici tarafi varsa ,konu irdelenirken bunlarin konusulmasinin zarari yok. Olduren kisiyi hakli cikarmamakla birlikte kadinlarin tercihlerinde risk degerlendirmesi yapmasi, yasanan iliskinin sekli, aktorler hakkinda bilgi ve akil suzgeci olmasi, var olan olumsuz ihtimallerin yuzdesini ve sayisini azaltir.

Finalde sunu soyleyeyim. "Bunu yapani oldururum ben kardes" mantiginda olan kisiyi ne yaparsaniz yapin, gosterilerde toplansaniz da, olum cezasini geri getirseniz de engelleyemezsiniz. Erkegin erkege siddetinde de bu gecerli. Onerebilecegim tek cozum kadin-erkek, herkesin akliyla mantigiyla dogru tercihlere yonelip risk faktorunu kendileri acisindan dusurmesi ve kalan kendi elinde olmayan bolum icin de sansli olmasi . Bu, suc oraninin en dusuk oldugu ulkede yasayan icin dahi gecerli ..

• Acik konusmak gerekirse uzuldum ama cok degil.

sonucta 10 milyonda bir olan durum degil kadin cinayeti. her yil, her ay, her gun oluyordur buyuk ihtimal kadin cinayeti. ama bilin bakalim ne zaman ayaklaniyor millet?

tabii ki de olay medyaya yansiyinca. kisacasi takmayin kafaya, 1 - 2 hafta konusulur sonra unutulur. turkiyede cok laf , az is mantigi vardir. yani yapacak bir sey yok.

ayrica burdan "acik giyinmek ozgurluktur" diye zirlayanlara sesleniyorum; evet ozgurluktur ama sana, batiya gore ozgurluktur, orta dogu - dogu bolgesinde yasayanlara gore degil. her ulkenin kendine uygun kurallari vardir. sen rusyada yari ciplak gez bir sey demezler ama turkiyede popondan kan alirlar kan.

kisacasi evet uzucu bir durum ama her koyun kendi bacagindan asilir. bu duzeni 1 gunde sonlandirmak imkansiz.

• Arkadaş mantıken sebep sonuç ilişkisi açıklamış fakat kadınların yanlış tercih cinayeti cümlesi ayrılıkçı olmuş tercihe bağlı suç genelde tek taraflı olmuyor cinayet ve şiddet hiç bir zaman çözüm değil. Allah rahmet eylesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 22 Temmuz 2020; 7:36:54 >
  • Sosyal algi acisindan kadin cinayetlerinin veya hayvana karsi islenen suclarin erkek-erkek arasindakilere gore daha fazla ilgi cekmesi, tepki gormesi veya istanbul anlasmasi gibi mevzulara konu olmasi guclu-zayif ayrimi ile ilgili.

Yani erkek erkege durumlarda sanki bir denklik varmis gibi dusunuluyor, boyle bir algi var . Oysa orada da maddi guc ve sosyal statuden tut, en basit, olay yasanirken eldeki silah imkanlarindaki adaletsizlige dek bir cok zayif-guclu durumu yaratabilecek durum mevcut. Ama algi olarak kadin-erkek konu oldugu zaman erkek dominant figur oldugundan boyle bir anlayis olusuyor . Sanki magdur erkek olsaydi karsi koyabilirdi veya cinayeti isleyen kisi buna kalkisamazdi dusuncesi var

Bir diger ayirt edici sebep, bu tip cinayetlerin cogunun motifi cinsel ya da sahip olma isteginin yerine gelmemesi. Bu da bu cinayet cinsinin kadina karsi yogunlastigi gercegini goz onune getiriyor. Namus veya tore cinayetleri de 98% oraninda kadinin katli ile sonuclaniyor

Baska bir gerekce de , goruldugu uzere hem oldurme hem de cesetten kurtulma yontemlerinin vahsiligi (gitar kutusuna koyma, parcalayip saga sola atma, betona gizleme gibi) toplumdaki ilgiyi arttiriyor. Ceren damar cinayetinde ise bunlarin hic birisi yoktu, "takip ettim oldurdum, baskasi olsa onu da oldururdum, cezam bitince eger cikarsam hapisten yine yaparim" diyen biri vardi . Bunun cozumu yok. Idam bile degil. Cunku idam edilmesi icin zaten bu sucu islemesi demek, o da birinin olmesi ve basladigimiz yere donmek demek

Olayi sanssiz kisilerin basina gelen bir talihsiz durum olarak degerlendirip hayatimiza kaldigi yerden devam etmek durumundayiz. Dunyada mutlak adaleti saglayamazsiniz. Cozumler konusuluyor ama bunlar olmustur olacaktir, dogru cezai uygulamalar, polisiye tedbirler ve aileden baslayan dogru egitim ile ancak azaltilabilir ama yok olmaz

• Bogarak insan oldurmek icin gozlerine bakmak gerekir tam canavarmis katil herif böylesine caninin cimbizla tirnaklarini ceksinler derisini yuzup kizgin kuma yatirsinlar anasini satayim

• quote:

Orijinalden alıntı: DING DING

Acik konusmak gerekirse uzuldum ama cok degil.

sonucta 10 milyonda bir olan durum degil kadin cinayeti. her yil, her ay, her gun oluyordur buyuk ihtimal kadin cinayeti. ama bilin bakalim ne zaman ayaklaniyor millet?

tabii ki de olay medyaya yansiyinca. kisacasi takmayin kafaya, 1 - 2 hafta konusulur sonra unutulur. turkiyede cok laf , az is mantigi vardir. yani yapacak bir sey yok.

ayrica burdan "acik giyinmek ozgurluktur" diye zirlayanlara sesleniyorum; evet ozgurluktur ama sana, batiya gore ozgurluktur, orta dogu - dogu bolgesinde yasayanlara gore degil. her ulkenin kendine uygun kurallari vardir. sen rusyada yari ciplak gez bir sey demezler ama turkiyede popondan kan alirlar kan.

kisacasi evet uzucu bir durum ama her koyun kendi bacagindan asilir. bu duzeni 1 gunde sonlandirmak imkansiz.

Bu dedigine toplumsal olarak ve hukuki olarak bakmak gerekir. Acik giyinme uzerinden gitmissin, ornekler cogaltilabilir, ramazanda bir dogu ilinde elinde birayla gezinmek diyeyim mesela, veya iste karadenizde bir bolgede lgbt uyesi olup bunu cevreyle paylasmak ..

eger evrensel hukuk kurallari ile aykiriligi tesbit edilmemis ve suc kabahat kusur icermedigi ve yasalarla koruma altina alinmis olan bir tercihte bulunuyorsaniz, toplumun size kanun disi kestigi her ceza da suc kapsaminda demektir

burada hedeflenen su olmalidir, kendi hakimiyet alanimizda istedigimiz tedbiri alabiliriz, mesela bas ortulu bir teyzeye, acik sacik giyinmis bir kadina oranla kendi kafamizda pozitif ayrimcilik uygulayabiliriz. Isyeri sahibi isek "dini butun" kisileri istihdam edip alternatif cinsi tercihlere sahip kisileri calistirmayabiliriz

ama karisma alaninin hak taninmadigi noktaya meseleyi getirdigimiz vakit, orada kanunlar bize dur der. Yani sokakta yari ciplak gezen kadini varsa bir aykiri kanun, kamu otoritesi yani kolluk kuvvetleri engelleyebilir. Bir kisi gay olma tercihinde bulunup hemcinsleri ile iliskiye giriyorsa, bunu etrafta anlatiyorsa, bu kanunlarda yasaklanmis bir eylem degildir . Kinayabilirsiniz fakat karisamazsiniz

bu cizgiyi astiginiz anda suc vasfi olan eylemlere girismeye baslarsiniz ve "bu toplumda boyle" soylemi sizi kurtarmaz. Cunku devlet ahlak tore dini kurallar ile degil yazili hukuk kurallari ile yonetilir

eger toplumlarin bakis acilarina gore yasamak istiyorsak (bu da bir tercihtir taleptir, katilmam ama saygi duyarim) , o zaman kural kanun ve maddelerin once buna uygun sekilde degistirilmesi gerekir . Nasil bas ortu yasagi varken vardi sonra kaldirildi, giyim kusama da kriter konursa o zaman hukuki bir altyapisi olusur ve engelleyici olma hakki dogar

ama bugunku kosullarda "toplumun ahlak anlayisi" diye konusulan seyin binlerce versiyonu, cesidi olacagi, hatta ayni toplumdaki kisiler arasinda bile farkli algilari olacagi icin bunun icinden cikamayiz

• Nasıl böyle olmuş ki adamın ne derdi varmış

• quote:

Burada öncelikle eğitim devreye giriyor.İlk temel eğitim de kızların kendilerini böyle tiplerden koruması gerektiği.Ancak işte sebepleri sosyal medya mıdır insan doğası mıdır bilemiyorum.Kadınlar bu tip psikopatlara çok meyilliler.Toplumdaki sapıkların cesaretlerini kırılması için önce ilk adım kızların bunlardan uzak durması lazım.

Yoksa bizim halkımız genellikle bir kadın imdat diye bağırdı mı orada tacavüzcüyü tacizciyi linç eder.Polis gelmese ellerinden zor alırsın.Dışardan gelen tehlikeye karşı böyle korumacıyız.Ancak sapık ruhlu adamla sevgili olursa ne diyebiliriz?Evine gidiyor kız buluşuyor tehlikeyi yanında gezdiriyor.Burada kız koruyacak kendini.

Çok düzgün erkekleri yanlarından rezil edip kovmayı biliyor çoğu.Sevgili olacağın insanı iyice bir tartmaz mısın?Prensiplerin olmaz mı?Bakın siz sigara içmeyi bile kötü alışkanlık olarak görüyorsunuz.Herkesin değer yargıları farklıdır ama bu sapık tipler.Kadınlara bakışlarından,onlara yaklaşma şekillerinden anlaşılıyorlar.

Yukarlarda bir örnek vermiştim belki okumuşsunuzdur.Ben o çoçukla sadece iki sefer toplamda 3 saat görüşmeden karakterini çözmüştüm.Diğer tüm kişiler bana onu farklı tanıttığı halde.Ben erkek halimle o tiplerle muhattap olmuyorum.Kızlar sevgili olup evlerine gidiyor.

kizlar barcali erkeklerden uzak durmali

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.