Şimdi Ara

PİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
36
Favori
24.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #İşlemci
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, benim amd 2700x islemcimin 3 pini kopuk 10 15 pinide yamuk durumda tamir edebilir misiniz? Tamir fiyati kaç olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrtcln

Merhaba, benim amd 2700x islemcimin 3 pini kopuk 10 15 pinide yamuk durumda tamir edebilir misiniz? Tamir fiyati kaç olur?
    özel mesdaj ile cevbaplandı
  • Ben islemcimi gonderdim tamir icin saolsun efe abi baya ilgilendi guven problemi olan arkadaslar gonlunu rahat tutsun son derece ilgiliydi bol kazanclar dilerim kendisinede

• Teşekkür ederim
  • AMD PHENOM X6 1100T, kırık pin yok, 10 kadar pinde eğiklikler var. Satmak istiyorum, fiyat alabilir miyim?

PİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIRPİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIR

• quote:

Orijinalden alıntı: CrystalChamp

AMD PHENOM X6 1100T, kırık pin yok, 10 kadar pinde eğiklikler var. Satmak istiyorum, fiyat alabilir miyim?

Cevaplandı teşekkürler

• Arkadaşım merhaba. Yeni aldığım a320m_hd2 anakart la ryzen 3 2200g işlemcimde ekran görüntüsü alamamaktayım. Buradaki bir bilgisayarcı verdim fakat oda sağolsun işlemci pin lerini eğmiş takarken. Garantiye yollamak için işlemciyi sokerken yamuktular. Anakrti bios update gönderdim testleri yapıldı geldi. İşlemciyi kendi çabala biraz düzeltim ufacık zor olsada yerine oturdu. Fakat hala görüntü alamamaktayim. Pinlerde sıkıntı varmidir acaba? Birde size göndersem tamamen duzeltebilirmisiniz fiyat alabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

Arkadaşım merhaba. Yeni aldığım a320m_hd2 anakart la ryzen 3 2200g işlemcimde ekran görüntüsü alamamaktayım. Buradaki bir bilgisayarcı verdim fakat oda sağolsun işlemci pin lerini eğmiş takarken. Garantiye yollamak için işlemciyi sokerken yamuktular. Anakrti bios update gönderdim testleri yapıldı geldi. İşlemciyi kendi çabala biraz düzeltim ufacık zor olsada yerine oturdu. Fakat hala görüntü alamamaktayim. Pinlerde sıkıntı varmidir acaba? Birde size göndersem tamamen duzeltebilirmisiniz fiyat alabilirmiyim?
    cevaplandı teşekkür ederim
  • Arkadaşla melih beye 10-11 pini kırık amd ryzen 7 1700x işlemcimi bugün itibari ile gönderdim. Sağolsun telefonda kendisi çok ilgilendi güven konusunda sıkıntısı olan dert etmesin kimse 3 kuruş için bu muhabbete girmez belli ki seviyor yaptığı işi şimdi sabırla beklemek kalıyor bana bakalım hayırlısı inşallah tamir edebilir

• Arkadaşlar 11 pini kırık ryzen 7 1700x işlemcimi bugün itibari ile elime geçti süper işçilik ve ilgi ile melik bey tamir işlemini yapmıştır güven konusunda sıkıntı olmasın her türlü referansım PİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arashikage

Arkadaşlar 11 pini kırık ryzen 7 1700x işlemcimi bugün itibari ile elime geçti süper işçilik ve ilgi ile melik bey tamir işlemini yapmıştır güven konusunda sıkıntı olmasın her türlü referansım
    Çok teşekkür ederim hayırlı olsun

• ryzen 5 1400 en üst 6 ayak komple yok
    ryzen 7 2700x 5-6 ayak kompeyok ve egri ayaklarda var
    yardımcı olurmusunuz tamiri mümkünmü
    fiyatı ne olur PİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN  İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIR
  • cellatist C kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj ile cevaplandı

• Arkadaşlar Ryzen 7 2700X işlemcimizin 1 adet kırık pini vardı. Melih beyi arayıp ulaştık. İstanbul da görüşüp, pini tamir ettirdik. Şu an taş gibi çalışıyor. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecix -- 2 Mayıs 2019; 19:39:36 >
  • mecix M kullanıcısına yanıt
    Cok sevindim teşekkür ederim

• Bana ulaşırmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen38

Bana ulaşırmısınız
    Özel mesaj attım
  • Bana ulaşabilirmisiniz pm üzerinden.
  • Melih beye çok teşekkür ediyorum. Ryzen 7 2700x işlemcimin bir kırık ve 10 15 adet yamuk pinlerini onarıp 10 dakika da teslim ettiler. İşlemciyi çöpe atmaktan kurtardılar sağolsunlar.
  • Selamlar,

Elimde 3 veya 4 pini kopuk bir fx 8350 var. Bunun tamiri ve satınalma seçenekleri ile ilgili bana bir fiyat atabilir misiniz rica etsem?

İyi çalışmalar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.