Şimdi Ara

PİN KIRIK KOPUK AMD RYZEN İŞLEMCİLER alınır veya TAMİRİ YAPILIR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
36
Favori
24.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #İşlemci
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MrBonez kullanıcısına yanıt
    özel mesaj cavaplandı
  • bugün berbat haldeki ryzen 5 3600 ve ryzen 3 3200g götürdüm kendilerine. kırık ve yamuk pinler vardı, yarım saat içersinde 2 işlemciyide yapıp teslim etti. şuan işlemcileri test etmiş ve kullanıyor halde yazıyorum; performans tam. gönül rahatlığıyla tamire ihtiyacı olan işlemcilerinizi teslim edebilir gönderebilirsiniz. tekrar teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xeinz55 -- 24 Haziran 2020; 9:32:49 >
  • teşekkür ederim yorumunuz için kesenize bereket
  • AMD Ryzen 5 3600 9 pin kırık için öm alabilirmiyim
  • 2 kırık ve yamulmuş pinli işlemcimi umudum olmadan gönderdim bugün geldi işlemcim sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler
  • Neo1negatif kullanıcısına yanıt
    rica ederim kesenize bereket
  • Benim işlemcim bu durumda yapılabilir mi ?https://hizliresim.com/vJdIwn
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanmestan

Benim işlemcim bu durumda yapılabilir mi ?https://hizliresim.com/vJdIwn
    özel mesaj ile cevaplandı
  • amazondan aldığım ryzen 5 3600 işlemcinin 2 pini eğildi kırık yok stok fan vs her şey duruyor teklif alayım hocam
  • pisst0n kullanıcısına yanıt
    Merhaba mesaj ile cevaplandı
  • Iki pini halledebileceğini söyledi kargo ile yarın yollayacağım. Umarım beni bu dertten kurtarır kurlar uçtu yeni işlemci alacak durum yok.
  • Ryzen 5 3600 pinlerini sorunsuz bir şekilde tamir edip gönderdi. Çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisst0n

Ryzen 5 3600 pinlerini sorunsuz bir şekilde tamir edip gönderdi. Çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardınız.
    rica ederim kesenize bereket
  • pm
  • hocam ryzen 3 3100 en köşedeki 1 pin kırıldı ve 3-4 pin de hafif yamuk. Tamiri olur mu ne kadar tutar? işlemci çalışıyor ama sorun yaşarım diye korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rjager -- 29 Ekim 2020; 9:8:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rjager

hocam ryzen 3 3100 en köşedeki 1 pin kırıldı ve 3-4 pin de hafif yamuk. Tamiri olur mu ne kadar tutar? işlemci çalışıyor ama sorun yaşarım diye korkuyorum.
    Özel mesaj ile cevapladım. Kopan pin GND pini olabilir sorun yaşamazsınız. Eğik pinlerde sokete oturuyorsa sorunsuz bişi olmaz. Ama Dual ram çalışıyormu bir bakın.
  • amd ryzen 7 2700x işlemcimi daha siftah yapmadan 1 pin kırık 9-10 tane yamulttum. tedavisi var mıdır? ve anakarta zarar vermiş olabilir miyim kısa devre yaptırmış olabilirsin diyenler oldu. prize taktığımda anakartın ışıkları yanıyor. acil yardım bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: default.

amd ryzen 7 2700x işlemcimi daha siftah yapmadan 1 pin kırık 9-10 tane yamulttum. tedavisi var mıdır? ve anakarta zarar vermiş olabilir miyim kısa devre yaptırmış olabilirsin diyenler oldu. prize taktığımda anakartın ışıkları yanıyor. acil yardım bekliyorum
    merhaba yapılabilir whatsapptan detaylı resim atabilirseniz kesin cevap verebilirim
  • Merhaba,

3600 işlemcimin 1 adet pimi sallanıyordu düştü düşecekken sonunda kırıldı gitti.fakat işlemci pimi kırılmadan önce de işlemci çalışmıyordu. İşlemciyi size göndersem bir test etseniz çalışıyorsa pim tamirini gerçekleştirseniz mümkünmü? Pm bekliyorum.
    Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.