Şimdi Ara

Pilsan Attack 12V Çift Kişilik Akülü Araba 1699 TL E-Bebek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
3
Favori
4.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.e-bebek.com/pilsan-attack-akulu-araba-p-pil-05-272/

GittiGidiyor mağazalarında da aynı fiyattan satışta üstelik kazananlar kulübü üyelerine 50TL ekstra indirim var 1649 TL'ye geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pahalı. a101 3 ay kadar önce 900 tl ye 12v satmıştı

• neye göre pahalı? a101 in sahara markalı,adı sanı duyulmamış tek kişilik arabası ile mi karşılaştırıyorsun?

İki kişilik arabalar zaten normal 12 v arabalara göre aküsü daha güçlü olduğu için pahalıdır zaten.Ayrıca pilsanın ürünleri kendi alanında f/p ürünlerindendir.

Bir ürüne pahalı demen için aynı kalite ve özellikte bir ürünle karşılaştırıp ona göre yazman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serden -- 12 Aralık 2020; 15:14:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabularasa1

pahalı. a101 3 ay kadar önce 900 tl ye 12v satmıştı

A101de satılan marka, Pilsan'ın getir-götürünü bile yapamaz.

• serden kullanıcısına yanıt

bahsettiğim aracta 12v a101 de satılan. ikicocuk yanyana sığıyor. 1700 tl ye bunu almaktansa 900 e her türlü onu alırım. en fazla aküsünü beğenmezsen 200 liraya taş gibi akü satılıyor alır koyarsın arabaya. isteyen istediğini alır tabi ben tercih etmem o kadar

• ayrıca a101 de satılanın plastik kalitesi cok iyi. o kadar kaldırımdan aşağı ykarı çat çat inilmesine rağmen kırılan parçası olmadı. ha ben markaya para veririm diyorsan o da seninbileceğin iş. parasına ve yapılan işlere bakınca hemen hemen aynı faydayı sağlayacağım ürüne ekstra para vermem

• Gittigidiyor ebebek ilanlarına baktım bulamadım arabayı, link paylaşır mısınız?

• Fırsat mıdır bilemedim. Ben 2 ay kadar önce, Joker bebe’den peg prego’nun aşağıdaki link teki modelini Teşhir ürünü olarak 899 tl ye aldım. Sadece aküsü bitmişti. Ürün zaten taş gibi. Gittim 240 tl ye akü aldım. Pilsan dan daha kaliteli ve 500 tl daha ucuz.

bir kaç mağazaya sorup teşhir ürünü de alınabilir halen varsa.

https://www.pegperegoshop.com.tr/polaris-ranger-rzr-900-12-volt-akulu-araba

• quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Fırsat mıdır bilemedim. Ben 2 ay kadar önce, Joker bebe’den peg prego’nun aşağıdaki link teki modelini Teşhir ürünü olarak 899 tl ye aldım. Sadece aküsü bitmişti. Ürün zaten taş gibi. Gittim 240 tl ye akü aldım. Pilsan dan daha kaliteli ve 500 tl daha ucuz.

bir kaç mağazaya sorup teşhir ürünü de alınabilir halen varsa.

https://www.pegperegoshop.com.tr/polaris-ranger-rzr-900-12-volt-akulu-araba

işte bu çok iyi fiyat 900 e . helal olsunPilsan Attack 12V Çift Kişilik Akülü Araba 1699 TL E-Bebek 

• 65 kilo taşıma kapasitesi var. 2 çocuk öne rahatlıkla oturuyor. büyük araba isteyenler için ideal

• meceng M kullanıcısına yanıt
    Dostum varsa sen al ben sana akü hediye edeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerros kullanıcısına yanıt

hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama sorun bence mağaza mağaza telefon İle arayıp.

ben aldıktan sonra arkadaşlarıma da söyledim ve 2 arkadaşım da peg prego nun diğer Aşağıdaki modelini 1500 ve 2000 e aldılar. 2000 e sarılanda akü sağlamdı. 1500 olanda değildi.

https://www.pegperegoshop.com.tr/gaucho-grande-12-volt-12-ah-akulu-araba

benim için 1000 tl psikolojik sınır.

herkesin tercihine saygım sonsuz. Gerçi bizim aldığımız da akü ile 1140 a geldi ya neyse Pilsan Attack 12V Çift Kişilik Akülü Araba 1699 TL E-Bebek 

• meceng M kullanıcısına yanıt
    Hocam teşhirde olsa bu kadar fiyat düşmelerine şaşırdım Pazartesi dolaşıcam joker mağazalarını
  • Joker MH ile görüştüm belirtmiş olduğunuz markanın hiçbir şekilde akülü araba satışını yapmamışlar.

@meceng

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tazehasat -- 12 Aralık 2020; 21:35:29 >
  • Anlatamadım galiba,linki paylaşan arkadaş ucuz-sıcak fırsat diye paylaşmış,sen aynı ürünün daha ucuzu var dersen anlaşılır.

Ama,yorumda sıcak değil,aylarca önce satılan ve biten hem de aynı marka ve kategoride olmayan bir ürünü örnek gösterirsen iş değişir diye yazdım.

Yoksa tabiiki herkes gücü yettiğini,istediğini alır kimse kimseye karışamaz,sen ister tek kişilik arabaya 3 kişide bindirirsin,sana göre kaldırıma çarpıp kırılmayan bir ürün kaliteli olabilir falan filan.Bunlar kişilerin kendi göreceli bakış açılarıdır.

• tazehasat kullanıcısına yanıt

bu faturada satmışlar..

hatta fiyatı yanlış hatırlamışım 840 tl Pilsan Attack 12V Çift Kişilik Akülü Araba 1699 TL E-Bebek 

Bu arada faturada atm dış tic aş yazıyor ya bu joker oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meceng -- 13 Aralık 2020; 0:17:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: VEmree

Gittigidiyor ebebek ilanlarına baktım bulamadım arabayı, link paylaşır mısınız?

• Geçen ay hepsiburada üzerinden pilsan 12v uzaktan kumandalı akülü araba aldım. 4 4'lük kampanya ile satttilar. 775tlye 6 taksit aldım. Iki çocuk sığmaz ama bence fiyatına göre gayet güzel araba oğlum daha ufak olduğu için içine oturtup evde turluyoruz. Ben tatmin oldum akü kullanım süreside fena değil. Tekrar gelirse aynı fiyattan alınabilir.

• Sahibinden com fiyatları artırdı

• Aldığınız araba hangi modeldi? Ben yaklaşık 1 ay önce 999TL'ye 6 taksit ile aşağıdaki linkteki arabayı aldım . İyi denk getirdim diyordum. Aynı araba ise kazık yemişim Pilsan Attack 12V Çift Kişilik Akülü Araba 1699 TL E-Bebek 

https://www.hepsiburada.com/pilsan-fortune-12v-uzaktan-kumandali-akulu-araba-p-AILEBBJ611965?magaza=BIGSTOY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hecaton -- 20 Aralık 2020; 14:57:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.