Şimdi Ara

Pilotluk ve Boy Sınırı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar ve iyi günler diliyorum, bu forumda üniversite ve tercih konularında internette çok güzel bilgiler ve dayanışma ortamı gördüğüm için hesabımı az önce açtım ve ilk konumu giriyorum, dolayısıyla içerikte herhangi bir hata yaptıysam affınıza sığınıyorum.

Ben bu sene 12.sınıf olmuş bir lise öğrencisiyim, malumunuz yoğun sınav tempomuz yaz dönemi ile hararetlendi.

Pilotaj bölümünde okumak ve ileride pilot olmak istiyorum, bunun hayali bile beni en çok motive eden şeylerden biri. Fakat beni rahatsız eden şöyle bir durum var, boyum 1.92 ve internetten yaptığım araştırmalara göre birazcık da olsa boy sınırının üzerinde kalıyorum THY bazında.

Diğer havacılık firmalarına dair pek bir veri bulamadım o yüzden bu forumda bilgili abi ablalarım vardır diye sormak istedim, bu durum önümde bir engel olur mu? Şirketler bu boy sınırına katı bir şekilde mi yaklaşıyor, ve bu durum beni olası meslek hayatımda kötü etkiler mi?

Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Belki çok erken düşünüyor olabilirim böyle şeyleri fakat insan duramıyor aklıma takılıyor böyle sorular sonuçta  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrellow -- 3 Ağustos 2021; 18:33:26 >

• Bildiğim kadariyla boy konusunda çok katılar.Malesef 1 2 cm olsa bile bundan elenebilirsiniz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thegates1 T kullanıcısına yanıt

:( teşekkürler cevabınız için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.