Şimdi Ara

Pil düşükken kamera flaşı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
4.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Latour

quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

abi cihaz bozuk diyen olmuş ya. kardeşim eğer sadece şarjı azken oluyorsa sence de sorunun cevabı net değil mi?

Bugun iki iphone ile birisi 4 digeri 4s ile deneme imkanim oldu bu dediginizi. Ikiside %5 den pil bitene kadar flash light acik sekilde kamera kayit yapti. Hicbirisinde pil bitene kadar sorun cikmadi. Bir bildigim warki cihazinizda sorun var diye yazdim. Buda ispati olmustur,daha hala soruyor net bilen yokmu diye , cevabi yaziyoruz tinn..

flash da pil tasarrufu ayarı vs. olabilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebursali_2

Simdi tam olarak anlamis degilim iphone 4 lerde normal mi ya da kisacasi cihazim normal mi boyle yapmasi?

Ya sacmalanyın normal düşük pi seviyede flaş çalmaz hepsinde böyledir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber_brain

quote:

Simdi tam olarak anlamis degilim iphone 4 lerde normal mi ya da kisacasi cihazim normal mi boyle yapmasi?

tamam demek ki normalmiş flaşın böyle yapması bende arızalı mı ki diye düşünmüştüm ama normal olduğunu söylediniz içim rahatladı teşekkür ederim.

Latour video kaydından değil fotoğraf çekiminde şarj azken flashlight programıyla zaten flaş açılıyor ama foto çekimi yaparken flaş arkada iki kera patlıyor biri normal ikinci güçlü biçimde flaş işte o güçlü durumda çakarken bir nevi kesiyor flaşı kesik kesik veriyor şarj az iken ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemone_2 -- 1 Mayıs 2013; 23:03:06 >

• quote:

quote:

quote:

tamam demek ki normalmiş flaşın böyle yapması bende arızalı mı ki diye düşünmüştüm ama normal olduğunu söylediniz içim rahatladı teşekkür ederim.

Latour video kaydından değil fotoğraf çekiminde şarj azken flashlight programıyla zaten flaş açılıyor ama foto çekimi yaparken flaş arkada iki kera patlıyor biri normal ikinci güçlü biçimde flaş işte o güçlü durumda çakarken bir nevi kesiyor flaşı kesik kesik veriyor şarj az iken ????

Evet daha once 4 sonra 4s kullandm aynı sonuc suan 5 var denemedım Dener yazarım sonucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet daha once 4 sonra 4s kullandm aynı sonuc suan 5 var denemedım Dener yazarım sonucu

evet 5 tede dener yazarsanız sevinirim.Zaten şarjın az olmadığı zaman yapmıyor sadece şarj az iken.Birde IOS 6.1.3 ile alakalı olabilir mi belki 6.1.3 de bu sorun olmuştur, gelecek sürümde düzeltilir mesela?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.