Şimdi Ara

Pil düşükken kamera flaşı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende iphone 4 var.Kamera flaşı şarj az olunca %5 gibi değerlerde olunca fotoğraf çekilince kamera flaşı çakıyor ama kesik çakıyor yani çekilen fotoyu flaşsız olarak çekiyor.Yani şarj az iken flaşı engelliyor diyebiliriz.
    Sizce bu normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemone_2 -- 30 Nisan 2013; 3:00:02 >

• Bende merak ediyorum da, acaba muzik dinkerken ses yuksek olunca sarjin fazla gitme ihtimali var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizce benimde bu durum normal mi?
  • Benim eski s3 tede boyleydi normal birşey.

@diğerarkadaş, kulaklığa ne kadar güç verilirse okadar çok ses verir. Yani ses çoksa pil daha çok kullanılır fakat çok etkileyeceğini zannetmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 te degil de iphone 4 te normal birşey mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebursali_2

S3 te degil de iphone 4 te normal birşey mi?

Normal degil. Garantiye verin.

• iPhone 4 ve sonrasında yok böyle bir şey diye biliyorum. S3 var o flash yakmıyor.
  • iPhone 4 cihazimdada kesik kesil yaniyor. Gecenlerde karanlikta fark ettim. Fener uygulamasini actim flash bozuk gibi kesik kesik. Sonra sarja takinca anladim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

iPhone 4 cihazimdada kesik kesil yaniyor. Gecenlerde karanlikta fark ettim. Fener uygulamasini actim flash bozuk gibi kesik kesik. Sonra sarja takinca anladim.

Flash uygulamasinin ozelliklerini anlayamamissin henuz. Strobe aciktir. Yanip soner yanip soner. Dedigin gibi bir sacmalik yok iphone'da. Ha strobe aktif degilse cihazin bozuk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Latour

quote:

iPhone 4 cihazimdada kesik kesil yaniyor. Gecenlerde karanlikta fark ettim. Fener uygulamasini actim flash bozuk gibi kesik kesik. Sonra sarja takinca anladim.

Flash uygulamasinin ozelliklerini anlayamamissin henuz. Strobe aciktir. Yanip soner yanip soner. Dedigin gibi bir sacmalik yok iphone'da. Ha strobe aktif degilse cihazin bozuk.

2 yildir kullaniyorum bilader ayni uygulamayi ve telefonu. Flash uygulamasinda baska tusa bastim mi diyede kurcaladim. Hatta video cekiminize actim. %5'in altinda pilden dolayi kesik kesik yaniyor. Cihaz bozuk filanda degil bozuk olsa hep oyle olur.

• 3 kusur yildir kullaniyorum ip4 bende. Kac kez dedigin durumda iphone gordum hicbirisinde yok dedigin mevzu. Yok diyoruz boyle bir sorun senin cihazinda var diyoruz sorun. Hala kabullenmek istemiyorsun tum mesele bu.

• quote:

3 kusur yildir kullaniyorum ip4 bende. Kac kez dedigin durumda iphone gordum hicbirisinde yok dedigin mevzu. Yok diyoruz boyle bir sorun senin cihazinda var diyoruz sorun. Hala kabullenmek istemiyorsun tum mesele bu.

Bilader hicbirinde yok dedigine gore turkiyedeki butun iPhonelari incelemissij brova valla tebrik etmek lazim. Benim cevremdeki ip4 kullanicilarinda da var sordum simdi. Ee nolucak? Seninkimi bozuk benimki mi? Senin lafinla niye bisey kabulleneyim en litaraturmusun sen? Ben fikrimi yazdim konuya sen beni ikna etme cabalarina giristin.

• quote:

quote:

3 kusur yildir kullaniyorum ip4 bende. Kac kez dedigin durumda iphone gordum hicbirisinde yok dedigin mevzu. Yok diyoruz boyle bir sorun senin cihazinda var diyoruz sorun. Hala kabullenmek istemiyorsun tum mesele bu.

Bilader hicbirinde yok dedigine gore turkiyedeki butun iPhonelari incelemissij brova valla tebrik etmek lazim. Benim cevremdeki ip4 kullanicilarinda da var sordum simdi. Ee nolucak? Seninkimi bozuk benimki mi? Senin lafinla niye bisey kabulleneyim en litaraturmusun sen? Ben fikrimi yazdim konuya sen beni ikna etme cabalarina giristin.

he kardes dedigin olsun anlamayana davul zurna az diye bosuna dememisler. evet tum iphonelar %5 de az olunca flashlari bozuk lamba gibi yanip soner cevrenki tum otoritelerin uzmanlarin iphonelarinin ayni soruna sahip olmasi gibi senin telefonunda sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Latour -- 1 Mayıs 2013; 12:06:42 >

• quote:

quote:

quote:

he kardes dedigin olsun anlamayana davul zurna az diye bosuna dememisler. evet tum iphonelar %5 de az olunca flashlari bozuk lamba gibi yanip soner cevrenki tum otoritelerin uzmanlarin iphonelarinin ayni soruna sahip olmasi gibi senin telefonunda sorunsuz.

He kardesim ya he. Neyi kanitlamaya calisiyorsun hala seni anlamadim. Sen oyle bisey yok diyorsun ben var diyorum hala bisey kanitlama ve kendi dedigine inandirma pesidesin. Benim cevremdeki ip4'lerdede bu sekilde bir olay var. Sen bozuk diyorsun diye bozuk simdi bu cihazlar? Apple teknisyenimisinde sen bozuk diyorsun? Neye gore bozuk diyorsun? Neyse sacma sapan konu yuzunden ayirdigim zamanima yazik.

• Flaslar led oldugundan cok fazla guc harcamaz asil harcayan fotograf cekmektir

Kulakliklar veya hoparlorlerden cikan sesin siddeti harcanan gucle alakasi yoktur. Ses son duzeyde cikar icindeki reosta sadece siddeti ayarlar

• Simdi tam olarak anlamis degilim iphone 4 lerde normal mi ya da kisacasi cihazim normal mi boyle yapmasi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Flaslar led oldugundan cok fazla guc harcamaz asil harcayan fotograf cekmektir

Kulakliklar veya hoparlorlerden cikan sesin siddeti harcanan gucle alakasi yoktur. Ses son duzeyde cikar icindeki reosta sadece siddeti ayarlar

Ben de tam tersi biliyorum. Ne kadar ses artarsa o kadar batarya kullanılır diye, ancak hissedilmeyecek kadar az olduğunu da okumuştum

• Arkadaslar net bir bilgi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemone_2 -- 1 Mayıs 2013; 19:58:21 >
  • abi cihaz bozuk diyen olmuş ya. kardeşim eğer sadece şarjı azken oluyorsa sence de sorunun cevabı net değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

abi cihaz bozuk diyen olmuş ya. kardeşim eğer sadece şarjı azken oluyorsa sence de sorunun cevabı net değil mi?

Bugun iki iphone ile birisi 4 digeri 4s ile deneme imkanim oldu bu dediginizi. Ikiside %5 den pil bitene kadar flash light acik sekilde kamera kayit yapti. Hicbirisinde pil bitene kadar sorun cikmadi. Bir bildigim warki cihazinizda sorun var diye yazdim. Buda ispati olmustur,daha hala soruyor net bilen yokmu diye , cevabi yaziyoruz tinn..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Latour -- 1 Mayıs 2013; 22:31:14 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.