Şimdi Ara

PIKATEL AIRMAX-101 ADSL Modem Sayfasında Şifre Yanlış Diyor!!!...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
187.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ttnet'in verdiği PIKATEL AIRMAX-101 adsl modemim var. kullanım kılavuzunda kullanıcı adına ''admin'', şifreye ''password'' diyor. ama yazdığımda girmiyor. neden???... acil yardım!!!...

• Birisi veya sen farkında olmadan default şifreleri değiştirmiş olabilirsin. Arkasındaki deliğe ataç sokup 5-10 sn bekleyerek modemini reset et, default değerlere döner.

Meret ;)
  • Hem US robotics de hem Pikatelde yaşadım aynısını. Sen şifreyi doğru girsen de modemin sayfası firefoxla ie6 ile felan uyumlu değilse sanki hiç şifre girmemişsin gibi davranabilir. Hatta USR'da 6 7 kere deneyince giriyordu. Eski başka browserlarla denemeni tavsiye ederim.
  • Telekomun verdiği modemlerin şifresi ARTIK " ttnet".. airties ve pikatel combomax/airmax...
    hatta kullanıcı ve şifre ikisi de ttnet de olabilir.
  • port ne işe yarıyor.değerli arakadaşlar
  • arkadaşlar aynı modemde aynı sorunu yaşadım kullanıcı adı admin password ttnet yazarsanız içerdesiniz...
  • kullanıcı adı:admin
    şifre:ttnet
  • Modem Sayfası : 192.168.1.1

1.Şeçenek
    kullanıcı adı: admin
    şifre: ttnet

2.Şeçenek
    kullanıcı adı: admin
    şifre: password
  • pikatel de bu giriş bilgilerini nasıl değiştirebiliriz. Modemin bütün menüsünü gezdim ama değiştirilecek yeri bulamadım.
  • bilgi için teşekkürler, hortlatsakda konuyu boş geçmiim dedim, başka ihtiyacı olan olursa die
  • arkadas aradi size bağlandım hemen yaptık:)) cok seviyom su forumu
  • arkadaşlar sorun yaşar iseniz ttnet bu işi geliştirmiş sonunda. modemi resetleyin ve admin ttnet yazın sonra şifredeğiştirme ekranı geliyor kullanıcı adınız yanlış ise ttnet artık modem ayarlarınızı görebiliyor ve uyarıyor. ama modemleri @ttnet olarak göndermesi çok sinir bozucu...
  • Sorun yaşayanlar modemi resetleyip kullanıcı adı kısmına admin yazarak ve şifre bölümünü boş bırakarak girsinler. Bugün bir bilgisayarda karşılaştım bu şekilde hallettim.
  • Selamlar, pikatel ata eg202s resetlemek isteyen arkadaşlar,
    #*110* ile resetleyebilirler, Türkiye de ürünleri satan firma dahil hiçbir destek alamadım,ürünü yurtdışında üreten firmadan aldığımız yardım ile resetlemeyi sizlerle paylaşmak istedim. Default password ise root 1234
    saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.