Şimdi Ara

PIA ve PUre VPN ikisi bir arada calısıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun bir deneme yaptım ve PIA ve Pure VPN i sırasıyla calıstırdım , normalde farklı TAP driver ları kullandıklarından mesela HMA buna izin vermiyordu, ama bu 2 yazılım buna izin verdi şu an
    VPN ile KÖPRÜ yapmış durumdayım.

normal download hızım ise 5-6 mb/sn (vpn'siz) %50 hız kaybı olsada 2 vpn ile köprü
    yapmak cok hoşuma gitti

• 3 farklı vpn aynı anda calıstı :))) hızım 1 mbyte/sn e dustu ama resmen uctum köprülemede

önce pure sonra pia sonra HMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 1 Ekim 2015; 16:09:39 >
  • Bunların neden ikisini birden aldınız ? bende vpn düşünüyorum yıllık fiyatları ikisi birlikte gereksiz geldi hız içinmi ikisini birden aldınız sürekli vpn açık mı ?
  • worldwidewild W kullanıcısına yanıt
    PureVPN harika bir şirket ve program fakat 09.10.2015 te bitiyordu 6 aylık aboneliğim günlerdir mail bombardımanına tutuyorlar otomatik ödemeyi iptal ettim diye. Mail atmayın yazıyorum cevap olarak 2 mail geliyor :) 6 aylık 39$ ödemiştim.
  • şöyle oldu ben aslında PIA sahibiydim ama iş yerine bir dönem giremeyince pure denemesinde girdim tamda dogumgunu kampanyasında
    1 sene parasına 2 sene uye oldum (super oldu) sonra baktım PIA da sorunsuz calısıyor. Sonra merak ettim PROXY CHAIN denilen olan VPN de oluyormu
    ki eskiden HMA - PIA arasında denemişdim olmamıştı bu yuzden HMA yı iptal ettircem süresi bitince, sonra Pure-PIA denedim baktım Pure-PIA veya PIA-Pure 2 secenekde de drivelar sorun yaratmadıgıdan HMA da oldugu gibi bir VPN-zinciri oluştu. Bu sadece bir deneme ve ayrıca merak (pia'nin aboneligi ocakda bitecek devam edermiyim bilmiyorum cunku server ulke sayısı cok az)
  • merhaba hocam

pia vpn üyeliği lazımsa verebilirim.

Grubumuzda düzenli olarak alanlar paylaşılıyor. Boşuna para ödemeyin
  • bende var sagolasın sadece VPN zinciri oluyormu dedim oldu 2 vpn + web proxy ile (hola web proxy) ile 3lu köprü oluyor.
    Ama tabiki torrent yapacaklar 2 vpn ile zincir kurabilir ip guvenlikler acısından
    hızları %50 duseceginden 25 mbit felan olsa iyi olur hızları
  • vpn le sopcast acestream 1080 p yayınları izliyebilrimyiz
  • o konuda bilgim yok sopcast acestream o ne onu bile bilmiyorum
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    Yine sanırım en aşağı 24-25Mbit internet gerekli olur diye düşünüyorum.
  • fredydexter kullanıcısına yanıt
    Sıkıntısından olmaz ama free cpn lerin çoğunda p2p torrent felan engelli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • free degil bastırcan parayı vpn de
  • P2P YADA TORRENT yapacaksan bir kere hattın hızlı olacak
    guvenlik konusunda free felan demeyecen bi yeri kaptırmamak icin
    en iyi ihtimalle p2p e izin veren 2 vpn bulacan bastırcan parayı
    yapacan vpn tunnel 2 si bir arada, oohhh misss gibi.
  • PureVPN'i yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Lokasyon sayısının fazla olması oldukça işime yarıyor. Yukarıdaki arkadaş sopcastleri sormuş, onları bilemeyeceğim ama ben 1080p netflixi çatır çatır izliyorum valla. Orada önemli olan senin evdeki bağlantın. 100Mbit uydunet var bende, romanya, hollanda, abd gibi ana lokasyonlarda 80mbit civarında sonuç alıyorum hız testlerinden. PureVPN'in zaten 60'dan fazla lokasyonu P2P desteği sağlıyor. Hatta bağlantı noktasını seçerken yanlarında direk P2P yazıyor. Hollanda, romanya filan direk P2P. O yüzden torrentta hiçbir problem yaşamadım bu zamana kadar. Şiddetle tavsiye ederim.
  • Mart ayından beri purevpn kullanıyorum. Şu ana kadar kullanım sırasında maksimum 2 kere kopma yaşamışımdır ve bu da bana purevpn'den değil internet servis sağlayıcıdan gibi geliyor. yoksa purevpn sürekli açık. çok fazla lokasyon olması cidden harika bir özellik. internetim 16mb benim ve 720br şeyleri rahatlıkla takılmadan açıkken vpnim izleyebilyorum.
  • arkadaşlar saldırın. bayram bizim bayram değil ama purevpn halloween indirimi yapmış :D

https://www.purevpn.com/order/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.