Şimdi Ara

PHP VPN baglantisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PHP ile VPN baglantisi kuralabiliyormuyuz?

• Teorik olarak mümkün pratikte değil.

Sen ne yapmak istiyorsun.
  • kullandigim php webserver istedigim siteyi acmiyor yani engelliyor.

bu sitedenhttps://www.4everproxy.com/proxy benim ulasmak istedigim php adresi verdim direk acti.

sonucta php üzeri proxy kurulmali heralde onu da nasil us ip ile yapacagimi daha cikaramadim
  • tekzen kullanıcısına yanıt
    proxy sitesi adresini açar çünkü site adresini alan cihaz adres bakımından yabancı ülkede.senin kendi adresine bağlanman için kendi cihazını yabancı ülkede göstermen lazım.ama yine fark etmiyor ülke içinde bağlanacak kişiler yine vpn kullanması lazım adrese girmek için.senin burda yapabilceğin bir şey yok
  • php üzerine proxy olmaz.

proxy http server gibi bir şeydir. Sen linux makinaya squid gibi bir proxy kurman lazim.

Ama ben senin ip banlıdır. Sen birden fazla proxy bul, bunları rast gele kullanacağın bir php scripti yaz. böylece göze batmamış olursun.
  • şu şekilde de yapılabilir proxden açıtığın sitenin linkini alıp.sonra link kısaltma servislerinden linki kısaltıp(hızlı giriş içinde yararlı olabilir).kendi sitene entegre edebilirsin.yani normal senin adresinden sitene girecek olan kişiler direk proxy üzerinden yönelip bağlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyonetici -- 3 Nisan 2020; 14:0:40 >
  • evet iste o yöntemi uygulmak istiyorum
    php de nasil yazilmali?
    <p onclick="window.location.href='yöneleceği adres'">tv izle</p>

ya da

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=142699015&url=yöneleceği adres" data-href="yöneleceği adres">tv izle</a>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyonetici -- 3 Nisan 2020; 19:14:56 >
  • yöneleceği adres = hangi olacak?
    proxy sitesi üzerinde bağlandığın site adresinin linki
  • bu da olabilir.sayfa girişinde direk proxy e bağlandığın siteyi gösterir.boyutları sen ayarlarsın

<iframe src="gösterilicek site adresi" width="700" height="700" frameborder="0">
    </iframe>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyonetici -- 3 Nisan 2020; 20:15:2 >
  • istersen bi bakarmisin acmak istedigim link bu

calitiramadigim link

ben denedim bi türlü olmadi

gönderdiğin dosya php formatında değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyonetici -- 4 Nisan 2020; 19:59:35 >
  • format php iceriklidir, youtube dan url acitigi icin öyle gözüküyor

simdi echo ya cevirdim (önce header di)

bi yine bakarmisini
    uzantı php olarak gelmiyor bana sen bir rar içine koy sonra upload et linki at bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyonetici -- 4 Nisan 2020; 22:30:37 >
  • tamam upload yaptim buradan, indirdikten sonra yaz sileyim
    https://workupload.com/start/R82fjyy38ut
    tamam şimdi oldu
  • dosyayi calistirabildin mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.