Şimdi Ara

php uzamanı yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iyi formlar diliyorum herkez bir php uzmanına yardım mına ihtiyaçım var. kodları ayarladım ama nedense hatayı düzenleyemiyorum yardım edermisiniz lütfen hatayı düzenlermisiniz. Teşekkürederim herkeze.

Başvuru formu hazırladım kodları buraya ekleyemedim göstermek içinde email gönderiyoum sonuçlar geliyor.

Sonuçları bir kaçında Array yazıyor neden acaba yardım edermisiniz?

• Hızlı yanıt bölümünde yandaki "+" işaretini seç ve çıkan seçeneklerden "kod ekle" seç ve kodunu oraya yapıştır.

Veya hata bildirimini de kopyalayıp yapıştırabilirsin. Sorunun ile ilgilenen arkadaşlar sana geri dönecektir.

• Programcıyız müneccim değil. Gaipten haber veremiyoruz.

Bu kadar zor geliyorsa, başka işlere bak, pazarda limon satmak gibi.

• Merhabalar,

Oncelikle yazim hatalarinizi duzeltmenizi tavsiye ediyorum. Duzgun bir Turkce ile soramadiginiz soruya yanlis cevap alma ihtimaliniz yuksek olacaktir.

Kodlarinizdaki hatayi bulmak ve duzeltmek istiyorsaniz oncelikle islemi yapan kod blogunda debug etmeniz gerekmektedir. Eger debugging konusunda bilginiz yoksa ayni kod blogunu try catch icine alarak hatayi exception'da gormeye calisin.

• gunesahmet kullanıcısına yanıt

Yazılımcı adamın, bu şekilde noktalama işareti bile kullanmayıp, soruyu bile ifade edememesine anlam veremiyorum açıkcası.

• Hani kod nerede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Headlong Into Carnage -- 12 Nisan 2024; 18:23:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.