Şimdi Ara

PHP ile yönetici paneli yapımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir site hazırladım. Bu sitenin dinamik olması için yönetici paneli yapmam lazım ama bir türlü kafamda anlayamadığım için yapamıyorum. Panelde ana sayfa, hakkımızda, servisler, galeri ve randevu al kısmını panel üzerinden kontrol etmek istiyorum ve gelen randevuların buraya düşmesini de istiyorum.
    Nasıl yapabilirim?

• Bu konuda birçok tutorial, blog, video ve ebook var. Burada anlatmak hem zor hem gereksiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya işte ödevim kuaför sitesi olduğu için, kendime göre uygun bir video bulamadım. Php de çok iyi olmadığım için sorun oluyor maalesef.
  • Yönetim Paneli icin bootstrap hazır sablon kodları kullanmanı tavsiye ederim buradan secip hosuna giden bir tanesini indirebilir html uzantılarını php seklinde degistirebilir kendine göre düzenleyebilir gereksiz kısımları atabilir ve php kodlarını indirdigin sablonun icine yazmaya baslayabilirsin sonra da admin paneli projene entegre edersin..

php yazılımı olustururken tekerlegi bastan icat etmene gerek yoktur herseyi sıfırdan ben yazayım dersen bu ancak zaman kaybına neden olur..

colorlib
    40 Free Bootstrap Admin Dashboard Templates For Your Web App 2022
    https://colorlib.com/wp/free-bootstrap-admin-dashboard-templates/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucius24 -- 7 Temmuz 2022; 8:3:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.