Şimdi Ara

Photoshop CS6 dil paketi yükleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
30.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elketronik yükleme ile CS6 indirdik. Lisanslı. Yalnız İngilizcye alıştığım için Türkçe'si garip geldi.

Dilini İngilizceye çevirebilir miyiz? Yoksa ayrı satın almak mı gerekli?

• aynı dert bizde de var... yaklaşık 10 tane lisanslı cs6 aldık... fakat türkçeleştirme felaket... adobe sertifikalı photoshop uzmanıyım gel gelelim yeni başına oturmuş gibi oluyorum ekrana baktığım zaman... varsa bir çözümü ben de çok sevinirim...
  • Belki birilerinin işine yarar. Denenmiştir.

• Denedim, oldu teşekkürler
  • Bunu ben yaptıktan sonra kısayollar çalışmaz oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: em17ah

bu şekilde sorunsuz çözülüyor.
    http://www.emrahyumuk.com/photoshop-cs6-ingilizce-dil-paketi-english-language-pack/

Lisansa bir zararı yok dimi bu uygulamanın. Program kendini güncellemek istediğinde ne olacak ?
  • burdaki dosyalar orjinalde ingilizce olan photoshoptan alınmış dosyalar. sorun olacağını zannetmiyorum ama yine de adobe'a danışmak gerekir bu konuda.
  • KINALI KUZULAR....
  • teşkkürler
  • Dil paketini indirip Locales deki türkçe klasörünü silip ingilizce klasörü salladıktan sonra ingilizce oldu teşekkürler
  • Uzun süredir video daki yöntemi kullanarak, bazen ingilizce bazen türkçe olarak kullanıyorum, herhangi bir problem olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wurunkatte

Belki birilerinin işine yarar. Denenmiştir.

bu linki atan ellerine kurban olurum senin. sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: coban92

quote:

bu linki atan ellerine kurban olurum senin. sağolasın

Rica ederim ne demek. İşinize yaradıysa ne mutlu.

• teşekkürler.ps tamam geri kalan programlar için çözüm varmı? ai dosyalarına girdim fakat farklı.
  • quote:

Mac de ilaç gibi geldi

• Arkadaşlar teşekkür ettim cevaplar için.

Biraz geç oldu ama
  • Gerçekten çok makbule geçti.Kitapta yönergeler ve resimler ingilizce bendeki program türkçe olunca baya bi karışıyordu. Çok sağolun :)
  • Arkadaşlar konunun üstünden 1 yıl geçmiş fakat acil yardıma ihtiyacım var.Adobe cs6 master collection kurcam çalıştığım yerde fakat setup da ingilizce dil seceneği yok.almanya fransızca vs var ingilizce yok.Almanca kurup locales deki dil klasörünün adını en_En yaptım proğram ingilizce oldu fakat sorun su ki tüm kısayol tuşları devre dısı kaldı hiç birini göremedi proğram.proğram derken bunu photoshopda denedim ama ben hem photoshop hem indesing hem de illustıratör kurcam o yüzden yardım lazım acill
  • arkadaşlar bana türkçe yama lazım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.