Çavuş
15 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar yeni bir yazici aldik fakat kagit bolemesine kağit taktk ve her yazdirmada kagit takin ve ok basin diyor nedendir nasıl yaparim yardimlarinizi bekliyorum

model Epson AcuLaser MX14NF

kağit yükleyin ve tamam düğmesine basin ve kagit boyutu tutarsizliği hatasi aliyorum

kagit olarak a5 kullaniyorum
arkadaslar crysis 2 de konsol nasıl acilir ? -DEVMODE olayini yaptim olmadi baska bir cozüm yolu varmi yada version la alakali biseymi?

tesekkurler.
hacılar php kodlama ilgili bir sorunumuz var;

Bir sayfada bazıı cümle'ler alt alta yazmasini istiyoruz fakat tek bir satirda yaziyor.
Aynı zamanda resim ekliyoruz yazinin altına fakat o resim baska sayfada'da buludugundan 2 tane resim gosteriyor

kolay gelsin..
bir hata ile karsilasiyorum ilk defa boyle bisi oldu oyunlarda veriyor kurduktan sora girmeye calsitigimda daha once bole bisi yok idi oyun oynayamiyorum onunda disinda bir sorun yok ama nedir bu
filmin soundtrack lerini indirdim dinledm ama bulamadim.yani yok filmde calanlar ile soundtrackleri tamemn alkasiz gibi asagida lınkını vericem videonun 1:29 da baslyan bir muzık var kım solüor parcanın adi nedir bilen varsa cok makbule gecer saolun

http://www.y o u t u b e.c o m /watch?v=jlx4n_ibNZE
asus P4P800S-X bord var elimde ram almak istiyorm ne destekler ne alabilirimbilgi verirmisiniz kac mh alcam flan
merhaba arkadaşlar sorunum şu dvd yi takiyorum autorun seklinde xp nin cd yazma ozelliği cikmiyor herneyse neroyu aciyorum dosyalkari filan atiyorum nero eror weriror cd yi yerlestirin diye ki listede cd rw gozüküor bide image bilmem rw dvd rw orda gormüyor ama bilgisayarimdan girdigimde dvd gozüküor aygitlarda bile var biostan baktgimda da gorebiliyorum herhangi bir cd taktigimda cd icindekıleri gorebiliyorum copy edebılıyorum cd den cd ye copy edebiliyorum fakat dvd yazamiyroum + dvd cd lerini bile film muzık oyun ws inceleybiliyorum kullanabiliyorum lakin dvd yazamiyorum help me
merhaba arkadaşlar sorunum şu dvd yi takiyorum autorun seklinde xp nin cd yazma ozelliği cikmiyor herneyse neroyu aciyorum dosyalkari filan atiyorum nero eror weriror cd yi yerlestirin diye ki listede cd rw gozüküor bide image bilmem rw dvd rw orda gormüyor ama bilgisayarimdan girdigimde dvd gozüküor aygitlarda bile var biostan baktgimda da gorebiliyorum herhangi bir cd taktigimda cd icindekıleri gorebiliyorum copy edebılıyorum cd den cd ye copy edebiliyorum fakat dvd yazamiyroum + dvd cd lerini bile film muzık oyun ws inceleybiliyorum kullanabiliyorum lakin dvd yazamiyorum help me
Hakkında
Forum İmzası:
önce hüplettim sora gümlettim
Forum İkinci El İmzası:
önce hüplettim sora gümlettim :D
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 133
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.389 (Bu ay: 259)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.