Şimdi Ara

Philps TV Türksat Kanal Listeleri - YENİ MODELLER EKLENDİ v5 Son Güncelleme 19/06/15 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
13
Favori
55.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5507 nin kanal listesi var mı acaba? Birde philips channel editorle kanalları diziyorum pcde ama tvye aktardığımda mesela show tv de başka kanal gösteriyor. Yani kanallar karışıyor.
  • AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt
    5507 nin kanal listesi elimizde yok şu anda. atölyeye 5507 veya alternatifi bir cihaz gelirse listeyi eklerim konuya. kanal editörü konusuna gelince internette gezen sürümleri de stabil çalışmıyor, kanal karıştırma, logo karıştırma, listeyi açmama vs gibi sorunlar yaşanıyor. bunlardan dolayı biz hiç kullanmadık o yüzden bu konunda daha fazla bir bilgim yok.
  • kanal listeleri bulunmuyor burda kardeş?
  • Gprsnedir kullanıcısına yanıt
    https://www.dropbox.com/sh/vzvpqljr6b581ah/AACyKJRGhfVntqSp1aVyjmAda/PH%20_liste?dl=0 adresinde listeler var. konuda da link mevcut. tüm modellerin listeleri elimize gelmedi daha. ilk mesajdaki listeden tvnizle uyumlu kanal listesini bulabilirsiniz.
  • ArwenSChild kullanıcısına yanıt
    11844 lü frekans ile sadece türksat tanıtımı buluyor bir akrabaya yapmaya çalışıyorum ama TV modelini nasıl öğrenebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • markası Philips ise tvnin arka tarafında etikette model şeklinde yazar, garanti belgesinin üzerinde bulabilirsiniz. philips tv ise linkteki pdf dosyasından frekans girmeden nasıl yapabileceğinizi anlatan yönerge mevcut. başka bir marka ise veya frekans ile yapacaksanız frekans: 11747, simge 27500, polarite yatay, varsa şebeke aramayı da etkinleştirmeniz gerekiyor
    TV Philips linki göremedim ama kusura bakma tekrar paylaşır mısıın

Edit buldum dostum modeli de buldum aynısını yaptım bekliyorum buluyor şuan bu yüzde yüz şekilde çalışıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 22 Eylül 2014; 15:21:46 >
    32PFL3118K/12 tv modelim de bu hazır listen var mı bu seri için de bir de dostum :)

• 3078 - 3108 - 3118 - 43x8 modelleri birbiri ile uyumludur. bulutta 4308 kanal listesini kullanabilirsiniz
  • mefes M kullanıcısına yanıt
    3008 modeli için kanal listesini ekledik ilk mesaja göz atabilirsiniz.
    daha önce yazmaya fırsatım olmadi. dün denedim gayet düzgün bir şekilde çalışıyor. tekrar teşekkürler.
  • aoc123 kullanıcısına yanıt
    işe yarmasına sevindim
    hocam merhabalar 46PFL5507 televizyona ait kanal listesi mevcut mudur?

Teşekkürler..
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    4307 ile aynı kanal listesini kullanıyor olması lazım. buluttan 4307'yi yüklemeyi bir deneyin
  • Merhaba 32PFL3258K/12 modeline 5028'in kanal listesini yükledim, işe yaradı. Çok teşekkür ederim. Bir de 40PFL5806K/02 model televizyon var evde. Onun için hangisini yüklememiz lazım? Listeden ona uyumlu bir model bulamadım da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahminci -- 23 Eylül 2014; 14:56:25 >
  • tahminci T kullanıcısına yanıt
    5806 modelinin kanal listesi elimizde yok şu anda. otomatik arama yaptırarak kanalları tek tek taşımanız gerekiyor. konu hakkında bilgi için buluta yüklediğimiz pdf dosyasından yardım alabilirsiniz.
  • Anladım, teşekkür ederim.
  • 42pfl6097k/12 hangisi uyumlu bilgisi olan varmı merkezi sistem için
  • docea D kullanıcısına yanıt
    6097 modeli zaten bulutta mevcut. İndirip tvnize yükleyebilirsiniz. İlk mesajda belirttiğim gibi merkezi sistemlerde bazen sorun çıkartmakta, umarım sorunsuz çalışır
    elimde 5507 düzenli kanal listesi var size nasıl ulaştırabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.