Şimdi Ara

PHİLPS HD1500 KULAKLIK...MUHTEŞEM... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
7.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mj_pelit

şimdi dikkatimi çekti..vericide HD1502 kulaklıkta ise HD1505 yazıyor!!!

sorununuzu tam anlayamadım ne gibi bilgi almak istiyorsunuz?

bende de aynı model var coax giriş ve optik farkı var zannedersem 1502u olanı da kumandalı farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 20 Şubat 2012; 3:48:08 >
  • Birinci sorum vericide model no: HD 1502 Kulaklık üzerinde ise model no:HD 1505 yazıyor.Sizdede böyle mi?

İkincisi arka kısımda iki adet ikili anolog in ve out var.iki adet de coax in out var.coax ile bağlanmak henüz nasip olmadı ama anolog olarak in ve out hangisine bağlasam aynı sesi alıyorum.ses kartım xonar u1 olduğu için maalesef sadece stereo ses alabiliyorum.eğer 2 çıkış olsaydı in ve out a ayrı ayrı bağlayarak çoklu kanal ses alabilecekmiyim?

Üçüncüsü ise Bu kulak ile yazılım ile çevresel olarak değil de gerçek çoklu kanal ses aalabilmek mümkün mü?

saat baya geç cümleler umarım anlaşılır olmuştur
  • Bu ürünü 4 - 5 sene önce alanlar halen aynı şarjlı piller mi kullanıyorsunuz? Şunun için soruyorum, Philipsin orjinal
    pillerini bulmak çok zordur.
  • quote:

Birinci sorum vericide model no: HD 1502 Kulaklık üzerinde ise model no:HD 1505 yazıyor.Sizdede böyle mi?

İkincisi arka kısımda iki adet ikili anolog in ve out var.iki adet de coax in out var.coax ile bağlanmak henüz nasip olmadı ama anolog olarak in ve out hangisine bağlasam aynı sesi alıyorum.ses kartım xonar u1 olduğu için maalesef sadece stereo ses alabiliyorum.eğer 2 çıkış olsaydı in ve out a ayrı ayrı bağlayarak çoklu kanal ses alabilecekmiyim?

Üçüncüsü ise Bu kulak ile yazılım ile çevresel olarak değil de gerçek çoklu kanal ses aalabilmek mümkün mü?

saat baya geç cümleler umarım anlaşılır olmuştur

in ve outa ayrı ayrı baglayarak ses alamazsın mümkünse coax kullanın gercek verimini 5.1 olarak alırtsınız özellikle dtsli filmlerde farkı ortaya cıkıyor

@nodar maalesef aynı pilleri kullanmaktayım bende 2 adet kablosuz hd1500 dekoder var en eskisini kullandığım pilin birinde sorun cıktı artık sarj yapmıyor piyasayı allak bullak ettim maalesef yok aynı marka aynı değerde olması gerekiyor ne sacmalık

• Konuyu bildiğim için sormuştum... 2007 yılından beri philipsin 8400 modeli olan kablosuz kulaklığı kulanıyorum ve pilleri
    halen idare ediyor ama ileride biteceği için bir yıldan beri yaptığım araştımada yabancı forumlarda dahil ne pilin orjinali
    var ne de çözümü var...
  • in ve out u ayrı ayrı bağlıyorum ve 4 kanal ses alıyorum..ses test kısmında ön sağ sol ve arka sağ sol hepsinden ses alabiliyorum
  • quote:

in ve out u ayrı ayrı bağlıyorum ve 4 kanal ses alıyorum..ses test kısmında ön sağ sol ve arka sağ sol hepsinden ses alabiliyorum

in bağladığınız kaynaktan gelen ses outtan olduğu gibi çıkar onu kastetmiştim out kısmı herhangi bir a/v veya dekodere aktarmak için kullanılır
  • hocam in ve out a iki ayrı kablo ile bağladım ve 4 kanal ses aldım?nasıl olduı peki bu acaba
  • yıl oldu 2018 ve hala daha iyi bir kablosuz kulaklığa rastlamadım.bütün elektronik eşyalarım, bilgisayar donanımlarım defalarca değişti ama philips hd1500 ümü maaşallah hala memnuniyetle kullanıyorum.bu kulaklık 10 sene önce 700 TL ye satılıyordu.şu an tekrar piyasaya çıksa 5000 tl olur herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

yıl oldu 2018 ve hala daha iyi bir kablosuz kulaklığa rastlamadım.bütün elektronik eşyalarım, bilgisayar donanımlarım defalarca değişti ama philips hd1500 ümü maaşallah hala memnuniyetle kullanıyorum.bu kulaklık 10 sene önce 700 TL ye satılıyordu.şu an tekrar piyasaya çıksa 5000 tl olur herhalde

halen kullanıyorum sorunsuz bir şekilde sıkıntısız..
    daha iyisi halen cıkmadı

not:konuyu 2006 yılında açmışım yıl olmuş 2018 vay be ne yıllar geçmiş farkında değilim dile kolay 12 yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 8 Mart 2018; 17:19:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bende 5 ay once 400tl ye aldim almadan once 600 tlye kapali kutulu buldum elden satis yaptigi icin satmak istemedi

Gercekten super muzik dinlemekten zevk almaya basladim bozulacak diyede korkmuyor degilim bulsam bir tane daha alirim bu urunun muadilleri sennheiser rs 185 ve 195 olabilr ancak onlarda 1800-2000tl civarinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır bulsam bende yedek olarak alırım.Bundan daha iyi kulaklıklarım oldu ama hepside kablolu idi.kablosuz olarak hayatımda gördüğüm (duyduğum) en iyi kulaklık.Bu arada Philips x2hr diye bi kulaklık var.yurtdışında v.s 250 dolar civarında satılıyor.Normalde yurtdışında 250 dolara satılan bi mal tr de en az 350 dolara satılır ama teknosa da şu an 799 TL.Yurtdışında bile bu fiyata yok.ben bi tane aldım.ses kalitesi inanılmaz.kaçırmayın derim
  • Merhaba arkadaşlar
    Cihazın kendi pilleri artık ömrünü doldurdu.
    Yeni şarj edilebilir pil önerisine ihtiyacım var
    Siz şuan ne kullanıyorsunuz?
    phılıps R6NM 1.2V 2700 Mah pil aldım fakat cihaz çalışmadı.
    Güncel önerilerinizi bekliyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -THIEF-

Merhaba arkadaşlar
    Cihazın kendi pilleri artık ömrünü doldurdu.
    Yeni şarj edilebilir pil önerisine ihtiyacım var
    Siz şuan ne kullanıyorsunuz?
    phılıps R6NM 1.2V 2700 Mah pil aldım fakat cihaz çalışmadı.
    Güncel önerilerinizi bekliyorum ?
    kullandığınız yeni pillerin dış ambalajlarını soyun arızalı bitik pillerin yerine koyun bu sekilde şarj edersiniz
    farkındaysanız bitik pillerin dış ambalajı soyuktur yeni pilleri de doğru kutba ikili aparata takıp çalışacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 5 Aralık 2019; 1:22:16 >
  • merhaba
    bilgilendirme için teşekkürler
    söylediğiniz şekilde yaptım çalışıyor şarj oluyor
    yanlız aparata sadece 1 yeni 1 eski pil bağladım sorunsuz çalışıyor
    aparata 2 yeni pil bağladığımda ne yaptıysam çalıştıramadım
    eski pil 1200 mah yenisi ise 2700 mah
    bu şekilde şarj yapıyorum kullanıyorum
    uzun vade de şarj ünitesi ve kablosuz kulaklığa zararı olur mu?
    phılıps piller neredeyse aynı
    15 yıl önce kullanılan pil ile yeni pillerin aynı dış yüzeye sahip olması şaşırttı beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: -THIEF-

merhaba
    bilgilendirme için teşekkürler
    söylediğiniz şekilde yaptım çalışıyor şarj oluyor
    yanlız aparata sadece 1 yeni 1 eski pil bağladım sorunsuz çalışıyor
    aparata 2 yeni pil bağladığımda ne yaptıysam çalıştıramadım
    eski pil 1200 mah yenisi ise 2700 mah
    bu şekilde şarj yapıyorum kullanıyorum
    uzun vade de şarj ünitesi ve kablosuz kulaklığa zararı olur mu?
    phılıps piller neredeyse aynı
    15 yıl önce kullanılan pil ile yeni pillerin aynı dış yüzeye sahip olması şaşırttı beni
    2700 piller akım hızı fazla gelir bulabilirseniz 1100-1200 lük alıp soyun deneyin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.