Şimdi Ara

PHILLIPS FC9331 ve EN YENİ FC9332-07 ELEKTRIKLI SÜPÜRGE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumdaki tavsiyelerin nerdeyse tamamını okuduktan sonra, biraz da kendim araştırdım.
    600-650 TL bütçe ile alternatifleri 4 e indirebildim.

1- Hoover'in athos at70 65011 toz torbalı modeli 479 TL

2- Arnica Terra Premium(torbalı) modeli 412 TL - Tesla için şikayetvarı okumadan karar vermeyin derim..

3- Nilfisk Coupe Neo 2000 Watt - 575 TL

4- Phillips'in yeni FC9332 -07 torbasız 580 TL ayrıca turbo başlık var. ( FC 9331 den şuan daha ucuz 640 TL ve turbo başlık yok)

Bu marka ve modeller arasında kalmıştım-

Phillipste 60 gün içinde memnun kalmazsanız iade hakkı verdiği için deneme yaptıktan sonra Phillips FC9332 e karar verip aldık.

Genel olarak iyi bir makine, hortumu, borusu ve boruların bağlantı şekli, çekişi , toz kabının çıkartılması ve kolay dökülmesi, malzeme kalitesi ni beğendik.

Umarım sorunsuz kullanırız..

9331 veya 9332 kullananlar var ise görüş ve tecrübelerini paylaşırlarsa memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auzdil -- 14 Kasım 2017; 21:10:42 >

• Hocam fc9532/09 modeli 490 liraydı alacaktım az önce sizin yorumunuzu gördüm fc9332/07 aldım ben de. Turbo başlık ne tam anlamasam da umarım yanlış tercihte bulunmamışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Hocam fc9532/09 modeli 490 liraydı alacaktım az önce sizin yorumunuzu gördüm fc9332/07 aldım ben de. Turbo başlık ne tam anlamasam da umarım yanlış tercihte bulunmamışımdır.

Biz çok memnunuz, siz kullandınız mı ?

Sizin yorumunuzu duymak isterim.
  • Bende şuan araştırma içerisindeyim.Bu ürün kafama epey yatıyor birde rowentanın ro6954 modeli var.Ürünün kullanımı nasıl başka markaların kullanıcıları halıda gitmiyor kol kası yaptık diyorlar bunda varmı öyle bişi. Performansının yeterli olacağını düşünüyorum torba kapasitesi ve boşaltması hakkında bilgi verebilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymanzz

Bende şuan araştırma içerisindeyim.Bu ürün kafama epey yatıyor birde rowentanın ro6954 modeli var.Ürünün kullanımı nasıl başka markaların kullanıcıları halıda gitmiyor kol kası yaptık diyorlar bunda varmı öyle bişi. Performansının yeterli olacağını düşünüyorum torba kapasitesi ve boşaltması hakkında bilgi verebilirmisiniz.

Biz gayet memnunuz, Halı için elden hava çekme ayarı var hiç sorun olmuyor, toz hanesini açmak boşaltmak takmak ta kolay..

Aynısını ben kendi babama tavsiye ettim, o da teknik biri o da araştırdı ve :-)
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-rowenta-xtrem-power-cyclonic-ro6921-750-w-toz-torbasiz-supurge-fiyati,12574141.html

aldı..

Astımı olduğu için bu model de hepa 13 filitre olduğu için dedi, artık bir şey diyemedim ..

• Rowenta 6954 daha performanli gibi geliyor bana ama philipslerden de herkes memnun.Bakalim neyi sececegiz.Tesekkur ederim bilgilendirmeniz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

quote:

Orijinalden alıntı: suleymanzz

Bende şuan araştırma içerisindeyim.Bu ürün kafama epey yatıyor birde rowentanın ro6954 modeli var.Ürünün kullanımı nasıl başka markaların kullanıcıları halıda gitmiyor kol kası yaptık diyorlar bunda varmı öyle bişi. Performansının yeterli olacağını düşünüyorum torba kapasitesi ve boşaltması hakkında bilgi verebilirmisiniz.

Biz gayet memnunuz, Halı için elden hava çekme ayarı var hiç sorun olmuyor, toz hanesini açmak boşaltmak takmak ta kolay..

Aynısını ben kendi babama tavsiye ettim, o da teknik biri o da araştırdı ve :-)
    https://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-rowenta-xtrem-power-cyclonic-ro6921-750-w-toz-torbasiz-supurge-fiyati,12574141.html

aldı..

Astımı olduğu için bu model de hepa 13 filitre olduğu için dedi, artık bir şey diyemedim ..

Alıntıları Göster
    Ben de Philips ve Rowenta'nın bu modeli arasında kaldım şuan durum nedir babanız ve sizin kullandığınız modeller nasıl performansta düşme azalma var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Babamdakini kullanmadım, sesi dışında menunlar,
    Biz de memnunuz
  • Üstad bu 9331 ve 9332 arasında ne fark var ? Şuan güncel fiyatı 50 TL fark ediyor ben rengi dışında bir fark göremedim açıkçası bilen aydınlatabilir mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Üstad bu 9331 ve 9332 arasında ne fark var ? Şuan güncel fiyatı 50 TL fark ediyor ben rengi dışında bir fark göremedim açıkçası bilen aydınlatabilir mı ?
    Süpürge ucuna takılan aparatların sayısı ve fonksiyonu...
  • Herkese merhaba,

Turbo başlığı için fc9332 modelini düşünüyorum.
    Kullanan arkadaşlar memnuniyet durumundan bahsedebilir mi?

Hepa filtresi var mı herhangi bir bilgi bulamadım.
    Sitesinde alerji filtresinden bahsediyor.

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thinkvision

Herkese merhaba,

Turbo başlığı için fc9332 modelini düşünüyorum.
    Kullanan arkadaşlar memnuniyet durumundan bahsedebilir mi?

Hepa filtresi var mı herhangi bir bilgi bulamadım.
    Sitesinde alerji filtresinden bahsediyor.

Teşekkürler
    https://www.epey.com/supurge/philips-fc9332-07-powerpro-city.html

Burdan bakabilirsiniz

Başka kullananlardan da tavsiye alalım lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.