Şimdi Ara

Phillips 55PFL7007 mi 7008 mi? Değerli Arkadaşların Değerli Yorumlarını Bekliyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Orijinalden alıntı: Sezo87

7007 eski olmasına rağmen hala en iyilerden diyebilir miyiz?

inan haftanın bir günü tv seyretmeyiz. çocuk uyuduktan sonra kitap okuruz karı koca. O zaman bile tv ye bakıyorum inceliyorum, kaç kere yakalandım hanıma. Sen aşık oldun bu tv ye diyor. TV nin paneli kapalıyken bile seyrettiriyor kendini yahu

teşekkür ederim

bende sitedeki yorumlardan sonra 7007 kervanına katıldım ve siparişi bugun verdim hepsiburada'dan.
    Ürün evime gelince, Philips Service çağırmak şart mı? Yoksa direkt cihazı açıp kursak bir sorun olur mu acaba ? (garanti açısından)

• quote:

quote:

quote:

7007 eski olmasına rağmen hala en iyilerden diyebilir miyiz?

inan haftanın bir günü tv seyretmeyiz. çocuk uyuduktan sonra kitap okuruz karı koca. O zaman bile tv ye bakıyorum inceliyorum, kaç kere yakalandım hanıma. Sen aşık oldun bu tv ye diyor. TV nin paneli kapalıyken bile seyrettiriyor kendini yahu

teşekkür ederim

bende sitedeki yorumlardan sonra 7007 kervanına katıldım ve siparişi bugun verdim hepsiburada'dan.
    Ürün evime gelince, Philips Service çağırmak şart mı? Yoksa direkt cihazı açıp kursak bir sorun olur mu acaba ? (garanti açısından)

sakın açayım deme Allah korusun kırık çatlak olur bir şey eksik olur anlat bakalım anlatabilirsen. Ben 2 gün bekledim servisin gelmesini öyle kurdurttum. Gelsinler kutuyu açsınlar kursunlar ayarlarını yapsınlar gitsinler kafan rahat olsun.

Birde tv gelince kargodan kutusunu kontrol et yırtık ezik varmı üzerindeki bant tek bant mı diye

• arkadaslar bugun tv yı aldım hayırlı olur ıns magazadakı son kapalı kutuydu dıgıturkude halledınce servısı cagırıcam ıns
    3799 tl
  • metal1923 M kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı olsun
    güzel günlerde kullanmak dileğiyle
    güzel panel aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AHMETSELCUK

hocam hayırlı olsun
    güzel günlerde kullanmak dileğiyle
    güzel panel aldınız

eyw hocam inş hayırlısı olur
    şu digitürkçüler gelıp canagı baglasınlarda servısı kurulum ıcın cagırcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal1923

arkadaslar bugun tv yı aldım hayırlı olur ıns magazadakı son kapalı kutuydu dıgıturkude halledınce servısı cagırıcam ıns
    3799 tl

hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanman dileğiyle. güzel panelin keyfini çıkarırsın inşallah
  • hepiniz çok saolun şimdi bi sorum daha olcak şimdi bu tv ye bide ses sistemi almak lazım blueray oynatıcıyla 5.1 ses sistemi koymak istemem kablo sebebiyle söyle şekilli 2.1 veya sadece 2 olan bildiğiniz bi sistem varmı oynatıcıda tv philips aynı olsa dahamı verımlı olur yoksa samsungun oynatıcıları dahamı iyidir codek olarak fln
  • quote:

hepiniz çok saolun şimdi bi sorum daha olcak şimdi bu tv ye bide ses sistemi almak lazım blueray oynatıcıyla 5.1 ses sistemi koymak istemem kablo sebebiyle söyle şekilli 2.1 veya sadece 2 olan bildiğiniz bi sistem varmı oynatıcıda tv philips aynı olsa dahamı verımlı olur yoksa samsungun oynatıcıları dahamı iyidir codek olarak fln

sana tavsiyem çok prof düşünmüyorsan yani avr li bir sistem değil de paket sistem düşünüyorsan sony bdv-N890 sony centerlarda 899 tl ye düşmüş. 1300 tl fiyatı var dı. Arka hoparlörler kablosuz denilebilir. En azından tvnin ordan arka tarafa kablo uzatmıyorsun ve kalitesi gerçekten iyi. Geçen hafta bir arkadaşa aldık
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    usb deki tüm formatları sorunsuz oynatırmı
  • BDV-NF720 bide bu model var tasarımını sevdim işleyiş açısından nasıldır onu bilmiyorum usbden sorunsuz film izlemeliyim tv keyfi yapasım oldugunda yok şu alt yazı olmamıs bunu içine gömmek laızm fln urasmak istemem vaktimde olmaz ztn
  • benim belirttiğim model mkv açıyor ama sony den samsung gibi her formatı açmasını bekleme. Bence iyice bir araştır. Ben samsung bluray player kullanıyorum hiç bir sorun yok
  • quote:

benim belirttiğim model mkv açıyor ama sony den samsung gibi her formatı açmasını bekleme. Bence iyice bir araştır. Ben samsung bluray player kullanıyorum hiç bir sorun yok

sitesinde mkv açar yazıyo formatı gösterio yani 55" bı tv de de xvid izlersek ayıp etmiş oluruz sanırım :D
  • quote:

quote:

benim belirttiğim model mkv açıyor ama sony den samsung gibi her formatı açmasını bekleme. Bence iyice bir araştır. Ben samsung bluray player kullanıyorum hiç bir sorun yok

sitesinde mkv açar yazıyo formatı gösterio yani 55" bı tv de de xvid izlersek ayıp etmiş oluruz sanırım :D

sony centerda mkv oynatıyoe dedi ama turkçe altyazılarda hepsini görmeyebilir dedi. Mümkün olduğunca turkçe dublajlı seyredin dedi
  • quote:

quote:

quote:

sony centerda mkv oynatıyoe dedi ama turkçe altyazılarda hepsini görmeyebilir dedi. Mümkün olduğunca turkçe dublajlı seyredin dedi

napcaz samsung amcayamı yönelcez 720nın tasarımı cok hos ama bıde 7007k ya da yakısıyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

napcaz samsung amcayamı yönelcez 720nın tasarımı cok hos ama bıde 7007k ya da yakısıyo

aynen öyle aslında ama bilmemki. ufak bir media player alsan ses sitemine bağlantı olur mu

• aktif 3d nin pasif 3d den daha iyi olduğu konusunda hala atıp tutanlar aşağıdaki linki ve o konuda verilen orjinal linki iyice bir okusunlar , testleri incelesinler , bilgi sahibi olsunlar.

ondan sonra sağdan soldan duydukları bir iki lafla atmaya yine devam edip kendilerini kandırsınlar

http://forum.donanimhaber.com/m_59470957/tm.htm
  • izmir forum bornova bimekste kapalı kutu 1 adet 55inç 7007 var arayanlara duyurulur vitrinden içeri bakarken köşede duruyordu fiyat soramadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cce

aktif 3d nin pasif 3d den daha iyi olduğu konusunda hala atıp tutanlar aşağıdaki linki ve o konuda verilen orjinal linki iyice bir okusunlar , testleri incelesinler , bilgi sahibi olsunlar.

ondan sonra sağdan soldan duydukları bir iki lafla atmaya yine devam edip kendilerini kandırsınlar

http://forum.donanimhaber.com/m_59470957/tm.htm

hocam harika bir link paylaşmışsınız, okudum bilgilendim, çok teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.