Şimdi Ara

Phillips 50pus7303 led tv 3399 lira (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
9.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WICARDO

merhaba hocam bunlarda flash disk ile android hafızayı genişletmek mümkün mü ?

Alıntıları Göster
    Daha gelmedi ama . zannetmiyorum Android oreo ile geliyormuş. Onda yapılabiliyor mu bilmiyorum ama sanırım 16GB rahat yeter gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimki de geldi. valla güzel tv ne diyim. ambilght olsun adroid olsun. ama play store kısıtlı tabi gerçi çok da gerek yok. ama aptoid indirip bi sürü uygulama kurulabilir
    bunun kumandası mosue gibi olmuyoröuydu onu bulamadım
  • Merhaba. Ben de bu tv den aldım. İlk başta şüphelerim vardı ntfs diskleri desteklemediği belirtiliyordu forumlarda bunun dışında kanal geçiş süresi uzun diyen oldu. 250 gb full film dolu ntfs diskimi saniyesinde okudu. Kanal geçiş süresi de 5 sn falan değil max 2 sn. Tabi kurar kurmaz güncelleme attım. Belki ondandır. Ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Philips 7303 ün baya kullanıcısı olmasına rağmen ana konu bulamadım buraya yazayım dedim tv ye Bluetooth kulaklık bağlayabilen var mı acaba benimkini görmüyor ve xbox one s de hdmi 2.0 kablo kullanan varsa görüntü değerleri nelerdir yani aşağıdaki değerlerle hdmi 2.0 kablo almama gerek var mı
    Phillips 50pus7303 led tv 3399 lira

• ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rselcukn

Philips 7303 ün baya kullanıcısı olmasına rağmen ana konu bulamadım buraya yazayım dedim tv ye Bluetooth kulaklık bağlayabilen var mı acaba benimkini görmüyor ve xbox one s de hdmi 2.0 kablo kullanan varsa görüntü değerleri nelerdir yani aşağıdaki değerlerle hdmi 2.0 kablo almama gerek var mı
    evet hocam bende yeni aldım ve ana konusunun olmaması şaşırtıcı. bluetooth kulaklık sanırım olmuyor. sadece bluetooth ile klavye, mouse ve gamepad bağlandığını biliyorum.
    xbox kullandığınızdan benimde size bir sorum olacaktı. xbox gamepad peki bluetooth ile tvye bağlanabiliyor mu ? teşekkürler.

• WICARDO kullanıcısına yanıt
    Hiç denemedim ama deneyip bilgi veririm fakat benim joypadler one joypad i olur mu olmaz mı bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rselcukn

Hiç denemedim ama deneyip bilgi veririm fakat benim joypadler one joypad i olur mu olmaz mı bilemiyorum
    Xbox one s gamepad bluetooth özellikli ya ondan dedim. Yüksek ihtimal olur.

• WICARDO kullanıcısına yanıt
    Benim joypadler one

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.