Şimdi Ara

Phillips 50pus7303 led tv 3399 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
9.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar amazondaki fiyatı kaçıranlar için vatanbilgisayarda bu gece 3399 lira üstelik 6 taksitle alınabiliyor.
    https://www.vatanbilgisayar.com/philips-50pus7303-50-126-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amazondaki indirimle aldım. beklentimin üstünde çıktı tavsiye ederim. 55 olanı da indirimde
  • Bende sipariş geçtim hemen param 55 e yetmedi olsaydı onu alırdım

• Ben de bu tv yi epeydir takip ediyorum ama Teknosa calisanlari surekli Philips servisi cok problemli diyor Var midir bu konuda sorun yasayan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kachak01 K kullanıcısına yanıt
    Hocam siz onlara bakmayın. her firmanın kötü servisi var bölge bölge. Eski bi LG promotoru olarak söylüyorum. Siz televizyonunuza bakın. Modeli beğendiyseniz alın geçin. Servis ağı her markanın var. Bi sorun çıktığında her marka yok müşteri kaynaklı, yok panel arızası şu kadar para ödemeniz gerekli diyor.
    Dediğim gibi lg promotoru olarak bende bu modeli aldım. Lg ve samsungun fiyatlarından ötürü. Hiçte düşündüğüm bi model marka değildi açıkcası. Ama şuan bile netflixten dizi izliyorum. İyi ki almışım diyorum.
    Maşallah diyeyim de sorun olmasın :D

• Saat ömrü ne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: kachak01

Ben de bu tv yi epeydir takip ediyorum ama Teknosa calisanlari surekli Philips servisi cok problemli diyor Var midir bu konuda sorun yasayan?
    Ben öyle bir şey duymadım ama bu segmentte bu fiyata alınabilecek iyi bir tv.Ambilight ve android olması çabası.

• Su anda kendimi zor tutuyorum. Alsam mi acaba? Çeyize koyacaz ama bilemedim simdi.

• https://www.vatanbilgisayar.com/philips-49pus7503-49-123-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

Hangisini almak lazım acaba?

• teşekkürler, geçenki fırsatı kaçırmıştım. hatta bugün 6503 modelini teknosada 3150 ye aldım bunu görünce bunu aldım yarın diğerini iptal ettiricem. tekrar teşekkürler.
  • emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim Az önce sipariş verdim

• salihmetu S kullanıcısına yanıt
    Hmmm. Tereddutte kaldik bak simdi

• birikideneme B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim güle güle kullanın inşallah

• Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    Samsung alacağım diye onun modellerini biliyorum ama Philips model farklarını bilmiyorum. 7503te kenar led aydınlatma var bunda komple herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: salihmetu

Samsung alacağım diye onun modellerini biliyorum ama Philips model farklarını bilmiyorum. 7503te kenar led aydınlatma var bunda komple herhalde.
    İki tv arasındaki farka baktım bunları bulabildim, fazla bir fark yok gibi.
    50pus7303 ses gücü 20 w, yenileme hızı 1600 hz
    49pus7503 ses gücü 25 w, yenileme hızı 1700 hz

• salihmetu S kullanıcısına yanıt
    Valla hocam dayanamadim aldim 2 taksitle.

Ortaya bi soru sormak istiyorum, bilgisi olan vardir kesin. Tv yi aldik. Evimize geldi. 3 ay sonra kurulum yaptirabiliyor muyum ? Çeyize koyacagim tv yi cunku simdilik.

• Neden bu kadar ucuzki ? Markada bi sıkıntı falanmı var acaba batma falan , ama sanmıyorumda ne bilim

• Gerçek HZ değerleri nedir acaba bu ürünün?

• mustbeaninja kullanıcısına yanıt
    50 Hz hocam, bu fiyatlarda en fazla 50 var zaten herhalde.

• fiyat olarak uygun olmasının yanı sıra garanti bonus kk olanlar içinde cazip benim gibi :) bende takipteydim fiyatı düşmüşken ve +5 taksit ile peşin fiyatına 9 taksite aldım.

alan herkes iyi günlerde kullanması dileğiyle.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.