Şimdi Ara

Philips SPE3051CC/05 Hdd vista sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dün Philips SPE3051CC/05 taşınabilir 500 Gb Hdd aldım.

Usb üzerinden pcye bağladım bilgisayar gördü fakat sürücünü takın diye sürekli uyardı kendi aradı bulamadı.Kutusundan da cd vb bişi çıkmadı.

Pc ye res attım açıldıgında bilgisayarımda gözüktü sorun halloldu diye düşündüm.

aletin arkasından elektirği kesip tekrar açtım bakalım görecekmi diye görmedi.

tekrar pcye res atıp denedim gene olmadı:

Aygıt yöneticisnden bilinmeyen aygıt > Philips Harddisk şeklinde yazıyor açıklama olarakda
    "Bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş. (Kod 28)

Bu aygıt için sürücüleri yeniden yüklemek için Sürücüyü Yeniden Yükle'yi tıklatın."

İnternetten aradım driveri varma diye bulamadım.Şimdi ne yapmam lazım sistem Vista Ultimate Tr.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• Vistada bu sorunlar yaşanıyor, malesef..

Şunu bi deneyiniz bazen işe yarıyor..

denetim masasından Donanım ekleye gir,bağladım de eveti işaretle daha sonra ekrana yüklü donanımların listesi gelecek sen en alttaki yeni donanım ekleyi işaretleyeceksin, işaretledikten sonra "yeni donanımı ben seçeceğim kutucuğunu işaretle" sonra karşına bir liste çıkacak o listeden PMCIA flash bellek aygıtları seçeneğini işaretle ve ileri tıkla. Sürücüyüklemesi tamamlandıktan sonra bilgisayarı açıp kapayınız..
  • Bende

Donanım eklede

PCMCIA Bağdaştırıcıları diye bir şey var ona basıp ileri tıklıyorum

"Bu aygıt için bir sürücü bulunamıyor"

diyor; ileride gitmiyor orada kalıyor.
  • benimki de win7 de tanımıyor..
    XP de ve vista da tanıdığı halde.. :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.