Şimdi Ara

' Philips SHE 8500 Kulakiçi Kulaklık '

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
10.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ' Philips SHE 8500 Kulakiçi Kulaklık '

Merhaba arkadaşlar.. yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz Philips kulakiçi kulaklığının modeli SHE 8500..
    internette sürekli aynı tanımlamalar yer alıyor.. fakat benim istediğim bu kulaklığı kullanmış olan veya 1 kere dahi olsun denemiş kişilerin yorumlarının olması... ve fiyatı internette değişkenlik gösterebiliyor.. bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim... yani somut ve tatmin edici cevaplar istiyorum bu kulaklık için...
    ve MP3 çalar olarak da Samsung U3'üm var... onun kulaklığı dışa çok ses verdiği için başka bir tanesini almaya karar verdim aslında daha önceden Sennheiser cx 500 veya Creative Ep360 istiyordum ama fiyatlarından dolayı buna gözümü kestirdim... bu 3 ü arasında bi bağ kurarsak ayrıca çok memnun olurum...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ;)

• bu kulaklıgın bır ust modelını kullanan yanı she 9500 modelını kullanan bı musterım vardı ,,, benım kulaklıgımı aldıktan sonrakı yorumu asagıdakı gıbıdır

29 - ) muratgencel isimli üye

Herkese selam..

Pazartesi günü Yahya bey ile alışverişimiz oldu. Sadece deneme amaçlı aldım herhangi bir beklentim yoktu.. Fakat beklediklerimin çok çok üzerinde çıktı ürün. Sony psp kullanıcısıyım ve kullananlar iyi bilir cihazın eksikliklerinden biriside ses.. Philips She9500 kullanıyordum daha önceden o kadar tatmin edici bir ürün değil açıkça söyleyebilirim, en azından MDR-EX082 ye nazaran yerin dibinde :) Kulaklığın paketlenmesi falan o kadar umrumda değil benim için Ergonomi, Kalite ve Ekonomi önemli ve bu ürün kesinlikle bunlara cevap veriyor.
    Sadece şunu söyleyim ilk defa bir kulaklıkta yolda müzk dinlerken kendimi araba içerisindeymiş gibi hissettim ve bu sesi pspden aldığım için çok şaşırdım. Şunuda ekleyebilirim, Pazartesi akşamı siparişimi verdim ve Çarşamba sabahı ürün elime ulaştı. Bence çekinmeden gözünüz kapalı alabileceğiniz bir ürün Yahya beye tekrardan ilgisi için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla, Murat Gençel

bu yorumu ve buna benzer bır cok yorumu asagıdakı lınkte gorebılırsınız

http://forum.donanimhaber.com/m_33872031/tm.htm

• she 9500 kullanmıs bırı olarak:

Hıc bulasma philipse 300 lıralık phılıpsler bıle olsa senheiserları bırak ep630 kadar bile etmez.Yukarıdakı arkadastan sony mdr-ex082 ya da dıjıtaldelısınden creative ve senheiserların modellerıne bakabılırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CThirty -- 21 Ağustos 2009; 11:13:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.