Şimdi Ara

PHILIPS SHE 6000 Detaylı Kullanıcı İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
2
Favori
24.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ZaLiii

Bu arada bir ekleme daha yapmak istiyorum. Önceki mesajlarımda bassları iyi değil demiştim ama bu lafımı geri alıyorum. :) Uygun başlıklarla kulağıma iyice yerleştirdiğimde çok iyi bass performansı alabiliyorum. Gittikçe daha da sevmeye başladım bu kulaklığı. :)

Bu arada, bu kulaklıkla "Infected Mushroom - Vicious Delicious"ı dinleyin yüksek sesle. Neyden bahsettiğimi çok iyi anlayacaksınız. :)

Şarkıyı hemen indiriyorum merak ettim.
  • Arkadaşım Sony NWZ-B153 4GB MP3 Player almış. Ama kulaklığını pek beğenmemiş. Benim philips she6000 i taktık bu mp3 playera. Kulaklık kendini aştı sanki.Bu mp3playerda birde bass modu var.Basslar o kadar net ve yüksek vurmaya başladıki koşasım geldi :D Ama bass modunu kapatıncada bassı duymanız imkansızlaşıyor.O bass neydi yaw hala aklımda :))
  • Zamanında kimse kulaklığın yüzüne bakmıyordu markasından dolayı ama kullananlar memnun kalınca fark ortaya çıkıyor.

PC de kulaklıkla film izleyecekseniz eğer kesinlikle bu kulaklığı kullanın

Infected Mushroom - Vicious Delicious Şarkısını dinledim hakikaten enfes

Bir de siz unu dinleyin ;

http://www.youtube.com/watch?v=wT1XuB95qMk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 12 Haziran 2011; 11:37:54 >

• öyle bi anlatmışsınızki hemen siparişi veriyorum bakalım nasılmış..
  • Darbelux video dehşetmiş. Gözlerinizi kapayınca birde tam oturuyor ses. :) Kulaklıkla birde FLAC formatını dinlemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

Bir de siz unu dinleyin ;

http://www.youtube.com/watch?v=wT1XuB95qMk

Çok iyiymiş cidden.
  • Ürün elime ulaştı arkadaşlar..Philips önceki serilerinde çok geri idi..Müşterilerin geri bildirimleri ile sanırım adam olmaya başladılar..

İlk izlenimim gerçekten çok iyi.Özellikle surround özelliğini çok sevdim.Ses akustiği muhteşem.

cowon s9 ile kullanıyorum ve şu an flac formatında radiohead paranoid android i dinliyorum.

Bass sağlam değil öyle yürek oynatacak cinsten vurmuyo ama idare eder..

elimde cx 300II ve ep630 var kulakiçi olarak ikisindende iyi(bence)..Heleki yakın zamanda almış olduğum sahte ex300sl den sonra çok iyi geldi
  • cowon un ses teknolojilerini kurcaladıkça coşuyo kulaklık
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın, boşuna bunca insan yırtınmadı burda.

Ayrıca D&R da 25 Tl ye satılıyor şu anda ihtiyacı olan veya düşünen varsa bence kaçırmasın
  • fiyatı nedense acayip ucuzladı. ben geçen sene vatan'dan 54 TL'ye almıştım. şimdi 35 TL mi ne.
  • Beyler acayip heveslendiriyorsunuz adami :)
    Kulaklik almak istiyorum evimde sony ve philipsten baska urun yoktur nerdeyse kulaklikta var 10kusur kadar cok bilgi sahibi sayilmam.
    Elimde s.e w550i walkman model telefonun yaninda verilen kisa kablolu gri kulakici kulaklik var bide sony nwz-w202 kullaniyorum..
    Bu kulakligi arkadasim tavsiyesi ile almayi dusunuyorum.
    Kullandigim urunlerde baslica bunlar ne yapayim ?
  • quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın, boşuna bunca insan yırtınmadı burda.

Ayrıca D&R da 25 Tl ye satılıyor şu anda ihtiyacı olan veya düşünen varsa bence kaçırmasın

Hadi canım 25 mi ?!

Alacaklar kaçırmasın derim.
  • Buldum 25lira kosunnnnnn :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öztürk35 -- 15 Haziran 2011; 21:38:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Bu arada bir ekleme daha yapmak istiyorum. Önceki mesajlarımda bassları iyi değil demiştim ama bu lafımı geri alıyorum. :) Uygun başlıklarla kulağıma iyice yerleştirdiğimde çok iyi bass performansı alabiliyorum. Gittikçe daha da sevmeye başladım bu kulaklığı. :)

Bu arada, bu kulaklıkla "Infected Mushroom - Vicious Delicious"ı dinleyin yüksek sesle. Neyden bahsettiğimi çok iyi anlayacaksınız. :)

Bunu da mutlaka deneyin.
    http://www.4shared.com/audio/s247p8Da/Infected_Mushroom_-_Becoming_I.htm (320kbps)

• quote:

Orijinalden alıntı: rextr

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Bunu da mutlaka deneyin.
    http://www.4shared.com/audio/s247p8Da/Infected_Mushroom_-_Becoming_I.htm (320kbps)

Şarkıların flac versiyonlarını bulursanız tavsiye ederim. İnsan müzikten daha başka bir zevk alıyor.

• quote:

Hayırlı olsun güle güle kullanın, boşuna bunca insan yırtınmadı burda.

Daha dün istanbul istiklaldeki dr deydim,ben mi göremedim acaba?
  • merhba arkadaşlar. benim de dikkatimi çekti bu kulaklık. herkes çok beğenmiş ama sorun insanların çıtayı nereye koydukları değil mi? şu an kullandığım sony mdr-e828 için de çok övgüler gelmişti ama aldım kullanıyorum çok yavan geliyor. sahne derinliği denen bir şey yok. memnun değilim, kullandığım en pahalı (40 tl) kulaklık olmasına rağmen.

şimdi ben yeni kulaklık almak istiyorum ama biraz daha üst sınıf. bu sony'den sonra she 600 alırsam sınıf atlamış olur muyum? fiyatlar nerdeyse aynı.

ve biraz araştırdım elimde 2 seçenek daha var. bu iki kulaklık arasındaki kalite farkını hiç bilmiyorum ama fiyat farkı yarı yarıya. bass delisi değilim. temiz ve kaliteli ses, malzeme kalitesi ve sahne genişliğine önem veririm. grado bu açıdan bu fiyat farkına değer mi sizce? veya bu civarda türkiye den alınabilecek f/p si iyi bir kulaklık?

TDK eb900
    http://www.hepsiburada.com/Liste/tdk-eb900-in-ear-kulak-ici-kulaklik/ProductDetails.aspx?productId=bd85162&categoryId=520&SKU=BD85162

Grado igi
    http://www.elmasepeti.com/Grado-Paket-Hasarli-Grado-iGi-Kulakici-Kulaklik_8270.html#0

• kulaklığın kablosu nasıl?
    sol ve sağ ikisi de eşit mi, yoksa sol kısa sağ enseden dolamak için uzun mu?
  • eşit. simetrik
  • bende burdaki güzel yorumlardan sonra hemen sipariş verdim merakla bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.