Şimdi Ara

PHILIPS SHE 6000 Detaylı Kullanıcı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
2
Favori
24.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eline sağlık güzel inceleme olmuş...philips firması aslında genel olarak görüntüleme ve ses konusunda hatrı sayılır bir firma...philipsin bütün ürünlerinin kendine has akustik ve doğal ses tonu vardır...ben beğeniyorum philipsin ses rengini...direkt olarak bu noktaya odaklansalar baya bir söz sahibi olurlardı diye düşünüyorum...

aslında alıp bir denemek lazım...
  • Bende bu kulaklığı araştırıyorum ve almayı düşünüyorum.İncelemeniz için teşekkür ederim.Bi kaç yere daha baktım eleştiriler hep olumlu ve ürünün,verdiğimiz parayı sonuna kadar hak ettiğini söylüyor.sanırım alacam bu kulaklığı.Çok teşekkür ederim incelemeniz için tekrar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pLayer1_mtn

Bende bu kulaklığı araştırıyorum ve almayı düşünüyorum.İncelemeniz için teşekkür ederim.Bi kaç yere daha baktım eleştiriler hep olumlu ve ürünün,verdiğimiz parayı sonuna kadar hak ettiğini söylüyor.sanırım alacam bu kulaklığı.Çok teşekkür ederim incelemeniz için tekrar.

Rica ederim, dediğim gibi sahnesi çok geniş bir kulaklıktır. Müzikte her ayrıntıyı ve tonu yakalıyorsunuz, sonuçta bu bile paranızın karşılığını almaya yetiyor, üstelik ses gücü de yüksek
  • hocam ınceleme cok guzel olmus elıne saglıkta.EP-830 uda yerden yere vurmusun resmen kendim 1 seneden berı EP-830 kullanıyorum ve o kulaklıgın aynısını arkadaşıma almıştık.ıkı kulaklıgıda dınledım.bass ıcın yaptıgın yorum harıc dıgerlerının hıc bırıne katılmıyorum.EP-830 ondan 2 gomlek ustun bı kulaklıktır.bence bıraz abartmısınız.ama dedıklerımı sakın yanlış anlamayınız.dıkkatımı cektı bende yorumumu solemek ıstedım.saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeezy

hocam ınceleme cok guzel olmus elıne saglıkta.EP-830 uda yerden yere vurmusun resmen kendim 1 seneden berı EP-830 kullanıyorum ve o kulaklıgın aynısını arkadaşıma almıştık.ıkı kulaklıgıda dınledım.bass ıcın yaptıgın yorum harıc dıgerlerının hıc bırıne katılmıyorum.EP-830 ondan 2 gomlek ustun bı kulaklıktır.bence bıraz abartmısınız.ama dedıklerımı sakın yanlış anlamayınız.dıkkatımı cektı bende yorumumu solemek ıstedım.saygılar

Hocam yerden yere vurmadım. Sonuçta bende ep-830 u yaklaşık 6 ay kullandım orda belirttiğim sadece sahne genişliğidir. Ses canlılığı konusunda bu kulaklık daha üstün kalıyor. Sonuçta ep-830 un da yeri ayrıdır.

Ancak dediğim gibi sahne konusunda ep serilerinden önde bu kulaklık

• quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

quote:

Orijinalden alıntı: dreamboi

Ya bu kulaklığı dün aldığım Chip dergisinde ürün inceleme bölümünde gördüm..Çok iyi die not vermişler..Özellikle konuyu açan arkadaşında dediği gibi akustik olarak çok güçlüymüş.Bende müzikte bass a değil daha çok enstrümanları tek tek duymaya meraklıyım..Bu kulaklık bunu vaadediyorsa bende hemen alıcamda bi sorayım dedim :D

Kesinlikle o konuda harika bir kulaklık emin ol, bass ları kötü değil ancak diğer profesyonel izolasyonu güçlü kulaklıklar kadar derin bassları yok ancak hissettiriyor kendini.

Dediğim gibi kulaklık akustik olarak diğerlerinden çok daha ön plana çıkıyor. Şimdi çantamda 2 tane taşıyorum. bir tanesi she 6000 diğeri akg 324p. . she 6000 ile müzik dinlemenin keyfi gerçekten başka

arkadasim she 6000 ile k324p kucukte olsa bi karsilastirabilirmisin?

• Aslında bakarsan AKG 324p nin de sahne genişliği oldukça iyi, ancak bu konudan she6000 gerçekten bir adım önce. Ancak insan AKG 324p dinleyip she6000 i takınca akg deki o tatlı bassları arıyor doğrusu.
  • konuyu uplatayım. bende b,r kulaklık alıcam ve EP630 arastırıyordum benim için bass sesleri önemli club electro ve R&B müzikleri dinliyorum mp3 playerda bass ve tiz seslerini keyifle alabileceğim ve dışarı ses iletiminin minimum değerde olabilecek aynı zamanda laptopta kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum tavsiye edebileceğiniz modeller var mıdır ? fiyat aralıgı cok ucuk olmamak şartıyla =)
  • ben bu kulaklığa niyetlendim ama dışarı ses verme olayına aklım takıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

ben bu kulaklığa niyetlendim ama dışarı ses verme olayına aklım takıldı.

Kulaklık dışarıya ses veriyor evet, yani şöyle söyliyim otobüste yolculuk ederken yüksek sesle müzik dinlerseniz yanınızda oturan kişi sizi duyabiliyor.

PHILIPS SHE 6000 Detaylı Kullanıcı İncelemesi

Resimde de oklarla gösterildiği gibi kulaklığın arka kısmı akustik görevi görüyor bir nevi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laztronot -- 12 Şubat 2011; 9:36:12 >

• ben dışarıda bazen baya yüksek sesle dinlerim müzik :) o yüzden o konuda bi inceleme yapmam gerekecek.

dün akşam hepsiburada'dan sipariş ettim bakalım. 35 TL zaten fiyatı, kulaklığı beğenmesem bile fazla bir kaybım olmayacak. gelsin deneyeyim.
  • quote:

ben dışarıda bazen baya yüksek sesle dinlerim müzik :) o yüzden o konuda bi inceleme yapmam gerekecek.

dün akşam hepsiburada'dan sipariş ettim bakalım. 35 TL zaten fiyatı, kulaklığı beğenmesem bile fazla bir kaybım olmayacak. gelsin deneyeyim.

Verdiğin paraya göre karşılığını alırsın emin ol, eğer bass beklentin yoksa seni memnun edecek bir kulaklıktır
  • yok ya, çok bass baş ağrısından başka bi işe yaramıyor :) aradığım nokta, sahnenin geniş olması (çünkü şu an kullandığım SHE9550 modelinde bu biraz eksik) ve de frekansların dengeli dağılımı. bir de yalıtım tabi, orası kulaklık gelene kadar muallak.
  • quote:

yok ya, çok bass baş ağrısından başka bi işe yaramıyor :) aradığım nokta, sahnenin geniş olması (çünkü şu an kullandığım SHE9550 modelinde bu biraz eksik) ve de frekansların dengeli dağılımı. bir de yalıtım tabi, orası kulaklık gelene kadar muallak.

Yalıtımı yukarda da bahsettiğim gibi çok iyi değil maalesef, yani kulaklık kulağındayken dışardaki sesleri duyabiliyorsun, ama yüksek ses kulaklığın sesi kulağı tırmalamadığı için, sesi açarak bu farkı birazcık da olsa kapatabilirsin
  • Selam

Bende geçen hafta bu kulaklığı hepsiburada.com'dan aldım. Gerçekten fiyatını fazlasıyla hakeden bir ürün.

48 saat burn-in sonunda elimdeki philips marka kulaklıklar ile karşılaştırma sonucu:

SHE-8500: Baslar güçlü ve tatlı, orta frekanslar zayıf, yüksek frekanslar güçlü, sahne zayıf, sadakat zayıf, ses seviyesi yüksek, ses yalıtımı iyi, kulağa oturma zayıf

SHP-2000: Baslar orta, orta frekanslar normal, yüksek frekanslar normal, sahne güçlü, sadakat normal, ses seviyesi normal, ses yalıtımı zayıf, kulağa oturma iyi

SHE-6000: Baslar güçlü, orta frekanslar gayet dengeli, yüksek frekanslar normal, sahne güçlü, sadakat güçlü, ses seviyesi çok yüksek, ses yalıtımı iyi, kulağa oturma iyi

Karşılaştırmaları yaparken kullandığım donanım ve yazılım:

Creative sound blaster x-fi go
    Foobar 2000 v 1.1.2 ve asio driver
    1000 kbps flac ve muhtelif mp3 müzik dosyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kul Ahmet -- 16 Şubat 2011; 16:46:33 >

• Buradan görüp hepsiburada sitesinden bu kulaklığı sipariş ettim gelince bende yorumumu yazıcam
    http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-she6000-kulaklik/ProductDetails.aspx?productId=bd847509&categoryId=520
  • Bas orta halli demişsin ama ben bu cihazla club tarzlı bi şarkı dinlediğimde bass sayesinde kendimden geçiyorum ve ses derinliği dediğin gibi güzel baya Kesinlikle harika bi cihaz öneririm düşünenlere
  • 2 gün önce siparişini verdim ben de. Kuzenimde gördüm çok hoşuma gitmişti.
    Ayrıca basslar da hiç fena değil.
  • Sennheiser'ı tavsiye eden arkadaşlar vardı ama ben bildiğimi okuyup aldım bugün öğleden sonra da elime geçti kulaklık.
    Müzikten zevk alıyor insan.
  • Hayırlı olsun arkadaşlar güle güle kullanın, sahne genişliği konusunda zaten herkes çok memnun kalıyor, ancak bass kalitesi kişiden kişiye göre değişir tabi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.