Şimdi Ara

Philips (saeco) Tam Otomatik Kahve Makineleri - EP4346 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: uguraci Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
2.397
Cevap
167
Favori
140.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada bende şimdi açtım görüntü böyle sizinki galiba hava alıp erimiş nemden 😕

Philips (saeco) Tam Otomatik Kahve Makineleri - EP4346

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • anatolyus kullanıcısına yanıt

Hocam bendeki orginal değil galiba, sizinki kalın benimki baya ince, 1.35 lik almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exulsa E kullanıcısına yanıt
    Evet ben 2.5 aldım hocam bölüp kullanacam 🥶

Yok her şeyi denedim olmuyo çok ilginç bi parça ileri gitmesini engelliyo ama bulamadım hangisi

• Amazon üzerinden satın aldığım 5447 bugün teslim edilmişti, kasanın yanlarında ve arkasında ciddi bir açıklık olduğu için geri iade ettim, ellede tam oturmadı, sanki üründe fabrikasyon hatası var, 2 şanssızlıkla başladık, önce tablet sonra makine.

• 54xx serisi almayın millet bir sürü sıkıntı oldu alanlarda hele önü bronz renkliyi hiç almayın.

İçeride Sol Üstte bir boru var demleme ünitesine giriyor. Hafif oynaktır.. ama takılma yapmış olabilir. Zorlamayın sağa sola hafif oynamalı. Önce demlemeyi takın sonra tepsiyi yerleştirin..

Yeşil çizgi en aşağıda iken arkadaki beyaz boruda en aşağıda olmalı

Başka bir sorun olmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 4 Ekim 2022; 18:54:1 >
  • mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oynak bi boru var yeşil çizgili yer en aşağıda ve boru bu şekil ( görselde )ancak malesef olmuyor tepsi dışarıda öyle deniyorum yine olmuyor. Çok saçma bi hal aldı olay

Espresso için de aynı durum mu söz konusu?

• prozium77 P kullanıcısına yanıt

yani aynı olmalı..sütsüz.. 82-83 dereceler

mandalın takıldığı yerden bastırınca mandal aşağı düşüyor mu? düşmesi lazım.. mandalı aşağı dürüp o ittiğiniz yeri iten çıkıntı karşıda yassı plastik.. sarı mandalın en altı..karşıdaki o boşluğa giriyor ki geri çıkmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 4 Ekim 2022; 20:29:34 >
    Evet karşılaştırdım onu elimle aşağı düşürebiliyorum ancak şuan takamadığım için demleme ünitesi boştayken yani takılı değilken yukarda

Benim aldığım krom renk , ne gibi sıkıntılar hocam, baya yerli ve yabancı yorum okudum, videolar izledim, herkes memnun gibi, uzun bir süre araştırarak aldım, umarım sorun yaşamam, elektronik biraz şans işi, değişim cihazını beklicem artık. Ayrıca fiyatı performans ürünü benim için, incelediğim kadarıyla çok kaliteli ve sağlam görünmüyor, mesela üstteki kahve öğütücünün kapağı tam ve korunaklı kapanacak şekilde bir yapıda olmalı ki kahveler bayatlamasın, alttaki tepsi nin olduğu bölümde öyle emanet gibi. Ne kadar ekmek okadar köfte diyelim.

• exulsa E kullanıcısına yanıt

bronz versiyonlar başka pazar için üretilip sonradan buraya geldi sanırım.. alıpta foruma gelen arkadaşlar sorunlarını servisle çözdü..ya yazılım güncellendi yada değişim oldu..

elbette herkes foruma gelmiyor.. :) belki 10 da 1 sorunludur ama 4643 de sorun yaşayan ya 1 ya 2 kişi forumda.. çünkü 54 serisinden sonra üretildi.. belki bazı şeyler sonradan düzeltilmiştir..

elbette şans işi.. öyle üst düzey değiller ama oldukça işini iyi yapan makineler

son ve zorda olsa asıl sorun karşıdaki motor dişlisinin kaymış olması 2-3 mm..(elle de sağa sola oynatın bakalım taş gibi sabit olmalı)

fişini çekin..2 dak bekleyip yeniden takın.. düğmeden açın.. umarım sorun ora ise sıfırlanır..

sarı mandal yukarıda iken.. yandaki iki üçgen çentik birbirine bakarken düzgün karşıya itildiği zaman, tık demeli sarı mandal aşağı düşüp sabitlemeli.. hafif çekilsede geri gelmemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 4 Ekim 2022; 20:46:16 >
    Hocam motor dişlisine baktım elimle sağlam dönme yok ancak yukarı aşağı oynuyo hafiften 1-2 mm. Fişi çektim 5 dakka bekledim tekrar fişi taktım ancak sıfırlanmadı hazneleri yerlerine koyun diye uyarı verdi 🙂🙂

bende şaşırıyorum..

sarı mandalı itip aşağı düşürün,

demleme ünitesinin içindeki sarı kolu sanki içerde çalışıyormuş gibi bulunduğu konumdan diğer konuma doğru çevirin.

demleme kafası yuvarlak yere iyice girsin, sonra geri alın.. mandalı kaldırın.. takmayı deneyin.. olmadı servise götürün yapacak başka birşey yok..

isterseniz whatapp la görüşelim ama herşeyi yaptık sanırım.

İlginiz için çok sağolun hocam şuan işe geçtim sabah eve geçtiğimde deneyexceğim özelden attım numaramı eğer yarında yapamazsam rahatsızlık veririrm size. Olmadı iade sürecini başlatıp yeni serilerini bekleyeceğim :(

• Bu kırmızı contaları garantide ücretsiz değiştiriyorlar mı ? Çünkü contalar sızdormaya başladı

• Merhaba arkadaşlar 5443/70 le bende aranıza katıldım outlet ürün aldım.Sizinde tecrübenizden yararlanmak istedim 2 sorum var
    Outlet olduğu için su sertlik ölçü çubuğu ve yağ gibi şeyler bende yok
    1. Bim 5lt su kullanıcam sertlik 0 mı
    2. Öğütücü ayarını ufak yapmak istedim ince sert kahve için rakamlar var 1 ve 12 arası başlangıc noktasını bulamadım nereye gelince 1 oluyor gibi birde öğütürken çevir diyor zaman yetmiyor çevirmeye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.