Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
124
Favori
355.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.philips.com.tr/c-p/65PUS8505_12/8500-series-ambilight-3-tarafli-4k-uhd-led-android-tv/destek

Burada yazılım var usb den yüklenir mi ve bu işlemi detaylı anlatabilecek kimse var mı

Bu yapılanilirse pvr artık çalışır sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esasli E kullanıcısına yanıt
    Yeni güncelleme mi geldi tvnin yanında değilim bakamıyorumda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni değil philips in kendi sitesinden verdiği 65pus8505/12 yazılımı 1.2 gb tam sürüm gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esasli -- 11 Haziran 2021; 0:53:23 >
    Anladım teşekkürler

• Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.
    Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

İki sürümünde kullanım klavuzları burada bizim kumandada kaydet tuşu yok zaten ve özelliklerdede kayıt yazmıyor benim düşüncem tek çare tv ye avrupa yazılımı yüklemek bu arada benim tv daha 2 günlük bu konuyu enine boyuna araştırmam lazım başlamadan donanım farkı yoksa sorun olmaz ama bunun bilgisi nerden nasıl alınır bilemedim yok mu bi philips teknik servis elemanı aramızda konuyla ilgili ne bulsam burdan paylaşıyorum

Bir de tv ye usb den flash bellek takınca tanıyor ama android el koyuyor sanki usb içeriğini menüden göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: esasli

İki sürümünde kullanım klavuzları burada bizim kumandada kaydet tuşu yok zaten ve özelliklerdede kayıt yazmıyor benim düşüncem tek çare tv ye avrupa yazılımı yüklemek bu arada benim tv daha 2 günlük bu konuyu enine boyuna araştırmam lazım başlamadan donanım farkı yoksa sorun olmaz ama bunun bilgisi nerden nasıl alınır bilemedim yok mu bi philips teknik servis elemanı aramızda konuyla ilgili ne bulsam burdan paylaşıyorum

Bir de tv ye usb den flash bellek takınca tanıyor ama android el koyuyor sanki usb içeriğini menüden göremiyorum
    Çok konuştuk kayıt işini. Çözüm THH ama bende uğraşacak ne zaman ne sabır var.
    Bir babayiğit çıksa kazanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bunu yaptığımız zaman garantide sıkıntı yaşatırlar. Philips sitesinde verilen günceleme yazılımı. Tam sürüm bir firmware paylaşacaklarını sanmıyorum nette

Bu kayıt tuşu nedir kullandığım 50" kumandasında var fakat çalıştığı yeri bulamadım

• tgezer kullanıcısına yanıt

Thh için türkiye üretimi sonu 62 olan modelin spec lerinde pvr den kayittan bahsedilmiyor. Ben iade etmeyide düşünmüyorum.

• chemsul kullanıcısına yanıt

Bende bunu düşünüyorum yapsam garanti dışı kalırım tam sürüm firmware bulup denemek lazım tabi önlemleri almalı birde aervis kablosu edinmeli bu işi yapmadan

• dead311 kullanıcısına yanıt

İzlediğiniz yayını kaydetmeye yarıyor tv yayınını durdurup çay alıp gelip kaldığınız yerden devam edebilirsiniz yada kaydedip başka zaman izleyebilirsiniz tv kapalıyken bile kayıt edebilir

• Konunun ilk mesajını güncelliyorum şu bilgi mutlaka yer almalı dediğiniz mesajları öm den atarsanız ekleyeyim. Tüm konuyu taramaya çalışıyorum ama gözden kaçabilir veya bana önemsiz gelip sizce önemli bir bilgi olabilir kolay bulunması açısından ilk mesaja ekleyeyim

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Ips panel makul görüntü ayarları ekleyelim olur mu

• quote:

Thh için türkiye üretimi sonu 62 olan modelin spec lerinde pvr den kayittan bahsedilmiyor. Ben iade etmeyide düşünmüyorum.

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

Desteklenmiyor diye bilgi veriyor sanırım kullanamıyoruz

• tgezer kullanıcısına yanıt

Bu kullanım klavuzu mu benim tv nin kutusundan çıkmadı sadece tv de yüklü ekrandan okuyabiliyorum ve orda yazmıyor ve kumandasında rec kayıt tuşu yok 65puf8505

• dead311 kullanıcısına yanıt

Benzer bir sorunu yaşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: exulsa

Kendi tarayıcısından hdilmcehennemine girmiyor artık, dizbox a girdiğimdede diziliere tıkladığımda atıyor, puffin browserda da benzeri sorunlar var, varmı aynı sorunu yaşayanlar yada çözüm öneriniz.

Alternatif tarayıcı varmı

Tarayıcı üzerinden yıllardır film izlemiyorum, birkaç uygulama mevcut, sayfa 171 de anlatmıştım. Yüksek mb lı tarayıcılar tv de kasıyor,

tv için Tv İnternet Browser 1.0.45 apk sı vardı tv de, sizin için denedim bütün film sitelerini açıyor ayrıca 4k filmleride sorunsuz oynatıyor, iyi seyirler.

• HB den kampanya ile 6.250 TL ye aldığım tv bugün geldi ve servis kurdu. piksel testi yaptılar 1 ölü piksel var. Servis 3 piksele kadar normal dedi. 3 piksel çıksa idi değişim isteme hakkınız var dedi. Bu doğru mu ?

Birde TV için ekran koruyucu önderdi 650 TL imiş. Daha uygun nerden alırım. Kullanan var mı gerek var mı ?

Işık süzülmesi vs. testi yapmadı hava aydınlık diye. Bunu nasıl yaparım akşam ?

• reallist55 kullanıcısına yanıt

kullanıcı olarak yarım pikseli bile kabul etmem ama servis ve thh kabul ediyor. Amazondan almış olsaydınız rahat iade olurdu ama hb ne yapar bilmiyorum bi tomar iade reklamı yapıyor ama icraatte nasıl denemedim. Gözünüze çok batmıyorsa takılmayın boşverin.

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.