Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
124
Favori
355.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim, van helsing 5.sezonu izlemek istiyordum, netflix kendi dizisinin hala 5.sezonu koymadı, oysa 5.sezon birçok dizi sitesinde var, bu gidişle netflix i iptal ettircem, 4k yayınlarıda kalitesiz zaten, neyseki seyirturk felan kurdum ordan devam ederim artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • televizyonun android sistemini çökertmeyi spnunda başardım hatta alalı 1 ay olmabı. boot menüsünde sürekli yeniden başlatıyor 😩

edit:sonunda recovery menusu geldi, factory reset yaptim acildi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kodi kaynaklara nasıl ekleniyordu, önceden vardı kullanmadığım için kaldırmıştım

• Arkadaşlar bu televizyonu almak istiyorum ama Amazonda yok başka yerden de almak istemiyorum malûm iade şartları zorlu. Amazona gelir mi acaba bir de 21 haziran prime day var o zamanı mı beklesem bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

televizyonun android sistemini çökertmeyi spnunda başardım hatta alalı 1 ay olmabı. boot menüsünde sürekli yeniden başlatıyor 😩

edit:sonunda recovery menusu geldi, factory reset yaptim acildi

Sen bize lazımsın hele bi detaylı anlat sistem nasıl çöktü neler yaşadın büyük ihtimal bende aynılarını yaşayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esasli -- 11 Haziran 2021; 20:57:32 >
  • jagatai J kullanıcısına yanıt
    Bi sorum daha var, servis kanalları kurmuş ama hd kanalların logoslarında hd yazmıyor. Trt atv show kanald . Tv logolarında hd yazmıyor ama tv bilgi yazısında hd . Acaba servis hazır kanalmı yüklemiş. Yoksa artık kanal logolarında hd yazmıyor mu ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Hd yazmıyor sanırım artık bende digitürk var ondada yazmıyor uydudan izleyenler daha doğru yanıt verir

• Trt 4k da Türkiye maçı izleyen var mı görüntü çok soluk geldi bana

• N-21 N kullanıcısına yanıt

Aynen, HD yayın bile ondan daha net hatta ekranın sol kısmından ortaya doğru kare şeklinde bir pencere silüeti var

• esasli E kullanıcısına yanıt
    defalarca yeniden baslatti en sonunda boot menüsüne girdi. Factory Reset ten cihazı sıfırladım.

• Banada

• kaan08 kullanıcısına yanıt
    O benimde dikkatimi çekti. Ekranda bazen artı şeklinde çizgi vardı sanki

• Arkadaşlar normal uydudan izleyince kanallarda hd yazısı yazmıyor mu ? Tv bugün kuruldu servis ayarlamış kanalları. Tv alt yaIsında hd yasıyo ama kanalların logolarında hd yazmıyo

• reallist55 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç kanal dışında yazmıyor , tkgs ayarlaninca soruyor kurmadan önce HD mi SD mi diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu takip edip almak isteyen varsa 50 inç kullanıyorum ve uydu yayınlarını çok izliyorsanız tavsiye etmiyorum. ve şu anda çok pahalı yarı parasına olanlar bile daha iyi görüntü veriyordur. mesele yalnız renkler veya görüntü açısı değil hareketli videolarda çok ciddi bozulma var panel hiç akıcı değil. telefonum kamerası iyi olsaydı video çekip atardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 12 Haziran 2021; 13:25:12 >
  • Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

Bu nedir ya nasıl bir 4k yayın kalitesidir. Domates tarlasına DÖNMÜŞ LÜTFEN DÜZELTİN KALİTEYİ #TRT4K 😡

• Maçları TRT4K da izleriz diye sevindik, nihayet televizyona verdiğim paranın hakkını alacağım dedim. Berbat soluk bir yayın, ekranın ortasında çizgiler filan. Logosundan başka hiç bir şey 4k değildi. Maç içinde garip garip filtreler getirdiler olmadı. Kaç kırmızıya kah altın sarısına döndü görüntü.

Ekşisözlüğe bakana dek, TVnin ayarlarına küfrediyordum. Unutmuşum Türkiye'de yaşadığımı ve TRT'nin artık devletin en teknolojik kurumu olması gerekirken tüm iş bilmez parti adamlarıyla doldurulduğunu. neyse.. sinirim halen geçmiyor..

• Rezillik resmen en kaliteli yayın trt4k olmalı ama tam tersi 😡

• Iptv kullanıp 4k yayın alan var mı trt gene sıçmış anlaşılan yorumları görünce üzelmedim. Hd si bile bi çirkin nedense.

• Biz ülke olarak trt vergisi adında bir vergi ödüyoruz sanırım değilmi 😡

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.