Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
125
Favori
355.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba tvyi ilk alanlardanım. Bugün itibari ile açılmıyor. Kırmızı ışık yanıyor . Tvyi açınca da kırmızı ışık 2 kere yanıp sönüyor . Bunu 3 kere tekrarlıyor. Servis dışında bi çözümü olabilir mi?

• tundra36 T kullanıcısına yanıt

• Beinconnect / Tod uygulamalarından maç izlerken donma sorunu yaşayan sadece ben miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grikurtccc -- 28 Nisan 2023; 0:39:10 >
  • grikurtccc G kullanıcısına yanıt
    Kendi playeri ve Plex ile Dv sinyali alabiliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Stok oynatıcısı ile tv kendi görüntü motorunu ve köpeklerden yüzde yüz faydalanıyoruz. Fakat diğer 3. Parti yazılımlar bu konularda çok sıkıntı. Kodi misal 4k açıyor ama arayüz 4k değil kimbilir belki içeriği de 4k oynatmıyor vs mx pro kullanıyorum o da ara sıra diskte hata veriyor

• izmirlibo kullanıcısına yanıt

Linkten dosyaya ulaşmıyor. Ya kaldırılmış ya da yenisi eklenmiş. Sizde varda bir drive a falan yükleyebilir misiniz bende güncellemek istiyorum. Ya da güncel link varsa paylaşırsanız çok sevinirim, araştırdım bulamadım Philips sitesinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pastece kullanıcısına yanıt

• Gentlemenc G kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, evet son verdiğiniz çalışıyor. Denemek için diğerine tekrar baktım hala bozuk.

• Kanal listesinde sayfa atlatma yok mudur ? Bir kanalı ararken tek tek kaydırmak zor oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, merhaba. Netflix uygulama hiç açılmamaya başladı bende. Var mı bir çözümü? 58" cihaz

Kendi kendine düzeldi. Dur bakalım ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 19 Mayıs 2023; 9:3:0 >
  • Benimde amazon uygulamasına bir haller oldu. Anlık takılmalar oluyor. Uygulamayı kaldırıp baştan yükledim ama fayda etmedi.

• Hdr içeriklerde ten renklerinde saçma renkler gözükmeye başladı. Philips'in sitesinde böyle bir sorun ile.karşılaşırsanız şunları yapın demiş,

HDR içeriğini oynatırken neden kötü görüntü kalitesi veya doğal olmayan renk üretimi oluyor?

Durum

Aşağıdaki durumlardan biriyle karşılaşılır:

Dolby Vision içeriği oynatılırken görüntü kalitesi biraz daha iyi olsa da, HDR içerik oynatımı sırasında genel olarak kötü görüntü kalitesi;
    HDR içerik oynatımı sırasında doğal olmayan cilt tonları;
    HDR içerik oynatımı sırasında genel görüntü koyu;
    HDR modunda aşırı doygun renkler, özellikle kırmızı tonlar

Durum aşağıdaki iki adımla çözülebilir:

Ayarları fabrika varsayılan ayarlarına sıfırlayın.
    İlgili Resim Kalitesi stilinin siyah seviyesini 60 ile 70 arasında bir değere yükseltin.

Bunlar maalesef bende işe yaramadı. Var mı hdr de bu sorunu yaşayıp çözebilen. Tv 9-10 aylık. Servise mi vermeliyim model pus8506

• Merhaba arkadaşlar. Bu başlık sayesinde 2 sene önce ben de 70 inch PUS8505 almıştım. Çok çok memnunum ve her birinize duacıyım. Lakin yurt dışına taşınma nedeniyle televizyonumu da diğer eşyalar gibi satacağım. Sizce ne kadar eder 2 yıllık 70 inch PUS8505. Sorunsuz, kutusu, kitapçıkları vs. her şeyi duruyor. Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Şimdi Amazonda citadel izliyorum. Yeni farkettim pastel boyaları. Rezalet ötesi

Tv nin hdr'sinde problem oldu ya da amazon'dan kaynaklı bilemiyorum. Netflix, disney'de falan bu sorun yok. Onlarda dolby vision var hdr+ devreye girmiyor. Ama amazon'da hdr+ devreye girince bu sorun başlıyor. Hdr bir içeriği pc baglayıp denedim bu sorun olmadı. Diskten hdr içerik açtım yine dikkatimi çekmedi bu sorun. Zannediyorum tv nin son guncellemesi ile amazon uygulaması arasında bazı uyuşmazlıklar var. Tv'den kaynaklı olmasın da varsın amazon prime video kullanmayıveriyim.

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Evet Air filmine baktım. O da dolby vizyon.
    Renkler soluklaştı kumlandı falan.
    Bi değişik haller 😀

Bende işte dolby vision olan içeriklerde sorun yok. Bende amazondaki hdr+ olan içeriklerde bu sorun var. Tahminim tv nin son guncellemesi ile amazon uygulamasindaki bazı şeyler çakışıyor. Tv den olsa çünkü youtube daki hdr içeriklerde de aynısı olurdu.

• Merhaba, Amazon üzerinden 9-10 ay önce Philips 58pus8505 tv almıştım. Evleneceğim için önceden almıştım. Sadece kutusundan çıkarıp çalışması ile ilgili deneme yapmıştım. Şimdi televizyonu açıp kurulumunu yaptım. Fakat sol üst köşede 1 adet ölü piksel çıktı. Bu konuda Philips, değişim vs. yapar mı acaba? Fakat faturasını bulamadım. Bilgisi olan varsa çok sevinirim. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.