Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
124
Favori
355.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bizde hala 9 . Ve eminim 10 bile gelmeyecek bize. Bir sene sonraki modele 2 üst sürüm vermesi de ayrı bir rezillik zaten.
    Alıştık zaten Philips in saçma sapan ürün politikalarına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tgezer kullanıcısına yanıt

Hocam insanlar zor durumda olduğu için alıyor bu televizyonu çünkü gerçekten fiyat performans bir televizyon

Keşke ekonomik olarak güçlü olsaydık da toplum olarak bu tarz cihazların piyasada yüzüne bakmazdık

• Arkadaşlar remux bluray filmleri izlemek için kodi mi kullanmalıyım yoksa TV'nin kendisi yeterli mi?

Kodi, Plex, VLC tarzı uygulamalar kaliteyi artırır mı bitrate açısından?

• Arkadaşlar selam,aslında 75 inç LG nano916pa alacaktım, ancak hiçbiryerde bulamıyorum şu an ve fiyatı gerçekten çok yüksek.Bu yüzden bu philps 65pus8506 almaya karar verdim.Tv den istediğim şeyler aslında şunlar, İpsv panel, direkt led,dolby ses sistemi,nvdia tv pro ile kullanacağım için az birazda oyun performansı.Sizce bu tv bunları bana verebilir mi ? 70 inç alırsam sanırım va panel oluyor, va panel çok sorunlu mu ? Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix te film izlerken arka planda müzik varsa konuşmalar zor duyuluyor. Ses boğuk geliyor. Bu durumla karşılaşan var mıdır?

• sayfam kullanıcısına yanıt

dublajlı izliyorsan dublaj kaynaklı olabilir ?

• Philips 50pus8506 tv sahibiyim henüz 3 aylık felan. Eskiden tüplü tvleri kapatınca çat çat diye soğuma sesi geliyordu bilirsiniz hepiniz. Heh sorunum işte şu ki: bu tv yi kullanırken sıcak soğuk farketmiyor 10ar dk gibi Aralıklarla çat çat diye soğuma sesi gibi ses geliyor birşeyler izlerken yada android ana ekranında beklerken farketmiyor. Var mıdır böyle bir durum yaşayan acaba ? Bu konu servislikmidir?

• VolkanDrkn kullanıcısına yanıt
    Benim TV de kapattıktan 10 dakika sonra çat çut sesler geliyor . Karanlıkta bilmeyen biri korkar baya çat çut ediyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

bizim tv de de zaman zaman oluyor o sesler ama düzenli ve devamlı olan bir şey değil. tamamen random oluyor ara sıra

• o kadar sık olması normal değil bence alabiliyorsanız video kaydı alıp servisi arayın. Genelde servis gelince çıkmaz o sesler :)

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Videoya istediğim an alabilirim çünkü bu problem sürekli olan bişey ara ara olan birşey değil :D Ama korkum şu ki philipsin servisi çok kötüymüş. Televizyonumda da bu problem dışında bir problem yok. Şimdi bundan ötürü alır götürürlerde televizyonun başka tarafları sıkıntıya girerse diye bir endişem var açıkcası.. He belki hiç gelmeyecekler bu çat çat sesi normal diyip gidecekler onuda bilemiyorum..

Bu kadar sık olması normal derlerse thh ye gidin zaten :) bizdede oluyorda ayda yılda bir. Ha görüntü güzelse ve sizi çok çok rahatsız etmiyorsa elletmemek en güzeli tabi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jagatai J kullanıcısına yanıt

Aynen hocam görüntü ve seste hiçbir sıkıntı yok korkum o yüzden zaten :D Eğer bu çıkan ses cihazıma zarar vermeyecekse uzun süreli kullanımda, çıkan sesin benim için bir önemi yok kulağım alıştı sayılır

• Herkese iyi akşamlar ben de ikinci rl 65pus8505/62 aldım tv den memnunum ps bağladım android home ile telefonu kumanda yaptım genel olarak problemim yok tv den memnunum
    şuan tek yapamadığım LAPTOP ile TV arasında HDMI ile bağlantı kuramadım sorunlu mu ve ya çözümü ne bilen var mı sadece HDMI 1 e takip denedim laptoptan göremiyorum pcyi ekstra ayar varmıdır.
    Veya kablosuz bağlantı gecikmesi yoksa öyle de yapabilirim yardımcı olabilecek var mı ayrıca en ideal görüntü ayarları nedir bu tv için ekstra tavsiyelere açığım

• f3v0123 kullanıcısına yanıt

tv de laptop u görün laptop ekranında görüntü mü alamıyorsunuz tam problemi anlamadım? eğeer dediğim gibi ise sağ tıklayıp görüntü çıkışı gibi bir ayar olması lazım

• Tv ye bağlıyorum kablo ile sanki hiç bağlanmamış gibi yansıt yinele vs yapıyorum laptoptan ikinci ekran fotosu bağlı değil diyor televizyonu görmüyor başka ayar mı var acaba bilemedim

• f3v0123 kullanıcısına yanıt

muhtemelen hdmi la alakalı birinde pc ibaresi olması lazım 4 üncü hdmi dener misiniz genelde orda olur

• Hemen deniyorum, müşteri hizmetleri aradım çok iyi kibar nazikler ama sıfır bilgi ustam

• Ustam denedim olmadı ne yapacağım bir türlü görüntüyü aktaramadım

• 24 saattir uğraşıyorum yok mu çözüm bilen
    Hiç kimse televizyonu laptopa bağlamadı mı ya

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.