Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
124
Favori
355.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hdr bir icerik izlerken mi bu ayara gelip aktif etmeliyim yani hocam? Cunku orta max falan diye seviye secenekleri var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam akradaslar,cocuk kilidi koymak icin kod istiyor fakat ben bu kodu ya unuttum ya da hic koymadim. Nasil resetleyebilirim?

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • YouTube reklamlarında saçma sapan Çin mi kore mi Japon mu şarkılar reklamlar çıkıyor. Ne alaka anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bu tv'ye pc bağlayıp oyun oynayan var mı aramızda? Gsync aktif ediyorum nvidia denetim masasından tv yi seçip ama oyun esnasında çalışmıyor gibi. ekran yırtılmaları devam ediyor oyun esnasında.

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

oyun moduna alman gerekiyor

sık kullanılan ayarlar>tüm ayarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: grikurtccc

oyun moduna alman gerekiyor

sık kullanılan ayarlar>tüm ayarlar

Ayrıca monitör modu olması lazım, renk vs tüm ayarları devre dışı bırakıp yalın sinyali veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizinbabası -- 17 Ağustos 2022; 13:7:1 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • grikurtccc G kullanıcısına yanıt

Yok hocam oyun modunda kullaniyorum zaten, onda ise yaramiyor. Hem goruntu tarzi oyun secili hem de hdmi seceneklerinde optimum (oyun) yazan secenek aktif.

• Denizinbabası kullanıcısına yanıt

Monitor secenegi gorememistim ama tekrar bir bakayim detayli. Bulabilirsem deneyeyim hocam.

• sardemir kullanıcısına yanıt

Hocam koruyucuyu ne aldınız son durum nedir?

• Benim 50Pus8505/62 kafayı yedi akıllı priz kullanıyorum, sabahları çocuklar erkenden tv'yi açmasın diye akıllı priz elektriği kesiyor, ve saati gelince tekrardan priz çalıyor, TV'yi açınca en son hangi kanalda kapandıysa sadece o kanal açılıyor kumanda birkaç dakika kumanda etmiyor sonra sadece o kanal aktif oluyor kanal değişmiyor vs ama uygulamalar çalışıyor, ayrıca TV Pause / Kayıt tuşu aktif oluyor HDD ve belek biçimlendirmesi istiyor kayıt için en az 250 GB ama Pause için 4GB yeterli demesine rağmen 8 GB / 32 GB ile denedim biçimlendirmede hata veriyor. TV'yi menülerdeki Android hakkından yeniden başlat deyince TV kendisine geliyor ve yeniden Kayıt/pause tuşu bu işlev desteklenmiyor diyor

1 - Elektrik kesip yeniden verince ( hemen değil ) neden bu olay oluyor sizce

2 - Kayıt / Pause tuşu bizlerde aslında aktif yazılım ile kapalı olduğunu işaret ediyor

3 - Ocak 2022 yazılımı yüklü hangi ara yüklediyse normalde network'üm philips güncelleme adresleri engelli ( fırsat bulduğumda downgrade edeceğim )

ufak bir kaç kayıt aldım. 4K olduğundan çok uzun sürecek bir 720/1080p çevirip youtube atacağım.

@tgezer

• Mbaydar76 kullanıcısına yanıt
    Hocam tv kapalı iken standbyda mı bekliyor yoksa priz tamamen güç kapalı durumda mı acaba?

Çok ilginç olmuş. Gelişmeleri bekliyoruz.
    Kayıt işinin yazılımsal olduğu belliydi zaten.

• arkadaşlar bu televizyonu gündüz izleyemiyorum ekranda kendimi görüyorum

parlaklığı yetmiyor canlıda bile yansıma engelleyicisi yok ayna gibi mübarek

yok mu doğru düzgün bir ekran koruyucu artık tvde kendimi görmek istemiyorum gündüz izlenmiyor

• Akıllı priz komple prizdeki gücü kesiyor

Bugün sıfırlamayı düşünüyorum

Ayrıca TV yi vpn ile kullanıyorum Avrupa YouTube kanallarında seyrettiğim videolar sebebiyle vpn Router üzerinden veriyorum

https://www.youtube.com/watch?v=1hnh69UBmGY&feature=youtu.be

Aslında düşündüğüm şuydu ki; yıllarca anakart problemli seriler çıkardı Philips, 07-08 serisinden beri on yıldır ekseriyetle standbyda bekleyen kartlar bozuluyordu, komple kapatılanlar da bozuldu tabi ama ömrü büyük oranda uzun oluyordu. Umarım anakartta sorun yoktur.

• Denizinbabası kullanıcısına yanıt

bir cihazı resetleyim, eğer tekrarlarsa mecburen servis arayacağım

• Resetledim(fabrika ayarlarına döndüm)

TV içindeki saat sıfırlanıyor android menüden yeniden başlat diyene kadar tv saçmalıyor sonra düzeliyor yarın bir arayacağım fırsat bulursam servisi

https://www.youtube.com/watch?v=gOpcaARXl4A&feature=youtu.be

• Kanal meselesi bende de farklı oluyor bazen. Favorilerden bir kanalda kapatıyorum TV yi. Açınca tam listeden başka bir kanalda açılıyor.

• Arkadaşlar güncellemeden sonra kumandadaki ses komutu özelliği hiç bir şekilde çalışmıyor neden acaba ?

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.