Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.436
Cevap
125
Favori
354.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar televizyonun youtube uygulaması güncel bende ve oynatma hızı ayarı yok mu yoksa ben mi bulamadım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slyman_b kullanıcısına yanıt

androidde nedense kalktı hız olayı miboxtada yok artık güncellemeyi geri alın belki gelir.

• Merhaba , 10 bin civarı bütçe ile bu cihaz alınır mı , kronik sorunları var mıdır yerine başka cihaz önerir misiniz ?

• YouTube dan atmaya başladı bu aralar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frht5382 kullanıcısına yanıt
    Yakında yeni modeli çıkar. 2 model geri kalırsınız. Biraz daha zorlayın kendinizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acil değilse ekim aralık aylarını bekleyin yeni model haberleri çıkar hemde indirim dönemi.

• Her zamanki gibi ses sistemini kullanırken bugün bir anda ses vermemeye başladı binlerce yöntem denedim bana mısın demiyor son çare servis çağıracağım. TV MODELİ 58PUS8506/62 SOUNDBAR: TAB6405/10

Hata şu:

TV Hoparlörü etkin ses sistemine geçilemiyor

• Hocalar selamlar, birkaç gündür birkaç marka model arasında araştırıp bugün 58pus8506 olarak karar verdik. sipariş de ettik. birçok özelliğini okudum ettim diye düşünürken sonra önemli bir detayı gözden kaçırdığımı fark ettim. panel detayına bakınırken gördüm ki 58" olanın mva panel olmasına rağmen 65 " olanının IPS panelmiş. Neden böyle Saçma bir farklılık olmuş anlamış değilim aynı modelin boyutları arasında ama görüşlerinizi alayım istiyorum. ciddi bir fark olacak mıdır? pc monitörümde IPS kullanıyorum uzun yıllardır biliyorum temel avantajlarını ama MVA panel hiç kullanmadım. pişman olur muyuz?

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun kardeşim tvyi kullanacağın ortamda tvye yan açılardan bakacaksan Ips panel yani 65" modeli almalıydın yok karşıdan bakıcam dersen 58" mva panel seni üzmeyecektir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Emre7492 E kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim dönüşün için hocam. yani tabi ilk tercih izleme esnasında karşıdan izlemek oluyor ama ev ortamı haliyle bir kaç kişi aynı anda izlediğinde çaprazdan izlemek zorunda kalanlar oluyor :) o çok önemli değil açıkçası da mva panel hakkında çok bilgim yokken bu tv yi alırken araştırıp gördüm. Sonra aynı modelin daha büyük ölçüdeki tv lerinde IPS görünce 58" olana konan MVA paneli haliyle sorgular oldum. Neden böyle bir farklılaşma yapmışlar çok garibime gitti açıkçası.

Rica ederim panel ıps panele yakın phılıps paneli ıps panel 65" te mevcut

• Amblight kullanan arkadaslara sorayim; bu netflixde falan film izlerken altta ustte siyah bant oluyor ya klasik. Ozellikle ust taraftaki amblight ile filmdeki ust alanin renginin arasinda siyah bir gecis oluyor haliyle de amblightin o goruntunun tv den tasması hissi yalan oluyor. Film, ustunde siyah bant, ustunde yine filmin rengi gibi oluyor. Tam ekran olan, o siyah bantlarin olmadigi filmlerde amblight cok daha fazla yerine getirmis oluyor gorevini. Bu ozellikle netflixde surekli denk geldigim siyah bantlari kaldirma, ekrani kaplama ayari vs var mi philips tv lerde?

İzleme oranı ayarından yaparsın ama ben tavsiye etmem normal yayında bile 1cm lik boşluklu orjinal oranı kullanıyorum uzat dediğimde görüntü bozuluyor gibi geliyor bana.

• jagatai J kullanıcısına yanıt

Tesekkurler. İzleme orani ayari tam olarak nerede? Netflix acikken filmi durdurup hangi tus.ioe gidebilirim o ayara. En azindan bir deneyeyim diyorum.

• normal her zaman menye girdiğimiz yerde, renk ayarlarının altında olması lazım izleme formatı yada resim formatıda olabilir adı 2 farklı model tv var çorba oluyor isimler. Ama genede tam istediğinizi alamazsınız sanırım illaki bboşluk kalabilir sinema formatı olan filmlerde. Amblight ı doğalda kullanın ben öyle yapıyorum siyah bantları dikkate almıyor ışıklandırmada o şekilde.

Tesekkur ederim

Görüntü formatı ama netflix de değiştirilmiyormuş şimdi fark ettim

pes ettim zaten hocam :) öyle izlemeye alıştı gözlerim. sağolun teşekkürler

• Arkadaşlar selamlar. pus8506 için soruyorum; gelismis ayarlarda hdr plus secenegi var ama pasif. Degistirilebilir durumda degil ve default olarak kapalı. Bunu neden degistiremiyoruz.
    Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

Aleykümselam hdr plus ancak hdr içerikli görüntülerde aktif olur

• 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.