Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.436
Cevap
125
Favori
354.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bu televizyonun fiyatının düşmesi için bekliyordum ama bugün bir çok sitede zam gelince sabah amazondan sipariş verdim. İlk defa internetten böyle bir ürün alıyorum hep ufak tefek seyler alırdım. Tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum ürün geldiğinde ve kurulumu sırasında nelere dikkat etmeliyim, ekstra kontrol etmem gereken şeyler var mı? İnternette bazı yorumlarda kullanılmış TV gönderildiğine dair şikayetler okudum böyle şeyler olabiliyor mu
  • fthsev F kullanıcısına yanıt
    Amazon öyle birşey yapmaz ayrıca 1 ay içinde beğenmezseniz paketler gönderirsiniz .
    servisin kutu açılışına dikkat edin veya videoya kaydedin. Aynı şekilde kutularsınız .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fk399 F kullanıcısına yanıt
    HB iadede sıkıntıdır .

• İade işlemi çok şükür lehimize sonuçlandı ancak simdide 8 gün bankadan para bekleyecekmişim nedense 100 200 luk iadeler gününde yapılıyor. Miktar biraz fazla olunca 8 gün tek amaç parayı kullanıp parayla para kazanmak insallah ürün 7 binin üzerine çıkmadan para gelirde ikinci bir kazığı yemeyiz. Arkadaşlar sizce tekrar ayni ürünmü yoksa 7000 e cok daha iyisi diyebilecegimiz ürün var mı ? Ben tekrar aynı ürünü amazondan almayı düşünüyorum
    Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    7 eylülde gece yarısı media markt satış fiyatı 6.150 liraya düştü. hemde 12 word'e 12 taksit ile veriyor. bir daha görecek diye bekliyordum ki media markt fiyatı yükseltmiş. diğer bir seçenek, peşin fiyatı olan 6.999 lirayı 4+10 taksit ile veriyordu evkur. şimdi onlar da 4+10 taksitli fiyatı yükseltmişler. 6.150 liraya düştüğünü bizzat gözlerimle görmeseydim şimdiye kadar almıştım. yine düşecek diye beklerken gözlerim önünde fiyatının yükselişini izliyorum.

58 inç alternatif olabilecek tv samsung un 58 Q60 serisi. onun da 7.400 lira fiyatı var.

bundan 1 ay kadar önce, 55 pus 7304 ü görmek için media markt a gittiğimde, abi gel bak bir daha bulamazsın bunu. diyerek kapalı kutu sony xf9005 i 7.500 bırakmışlardı. pahalı gelmişti de almamıştım.

bu gidişle bu kadar kısa sürede aynı fiyata philips alacağız korkarım ki.. 1 ayda dünya mı değişti, ülke mi değişti, tv ler mi değişti ben mi değiştim vallahi anlamadım.
  • robertobravo kullanıcısına yanıt
    Ben askere gideceğim gelince dahada düşer diye sony 55xg9505 i 8000 e almadım o kadar pişmanım ki bu arada hb ye sövdük saydık 8 i yanlış yazmışlar para yattı biraz önce sanırsam fiyatlar dahada artmadan 6690 a alacağım bu tv yi amazondan şimdide 50 inc mi 58 inc mi alsam diye düşünüyorum bu panel açıklığı 50 de de varmıdır acaba

Bende 50” var ve panel açıklığı kısmen mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Denizinbabası kullanıcısına yanıt
    bu panel açıklığı nedir tam olarak? arada bir boşluk var, tamam eyvallah. ancak bu boşluk çercevenin mi yoksa panelin mi yamukluğundan? aksi halde dümdüz olsa ikisi de birbirine yapışık olurdu.. kanaatimce çerceve esnemesi yüzünden açıklık oluşmuş. yanılıyor muyum?
    onu ben de düşünüyorum hala.. bu tarz panellerde ebat büyüdükçe sorunlar da beraberinde büyüyor anladığım kadarıyla. görüüntü büyüdükçe işlemcilerin görüntü üzerinde çalışması vs. bir sürü şey. lakin 58 ekran 50 den daha cazip geliyor bana.. artısı eksisinden fazla bence..
    Birazdan amazondan sipariş vereceğim 58 inc olarak bu sefer şans yüzümüze güler belki fiyat düşmesini beklersek korkarım daha yuksek fiyattan alacağız o yüzden beklemeye tv den mahrum kalmaya gerek yok

hayırlı olsun, umarım dilediğiniz gibi olur.. ben de sipariş edeceğim ama 12 taksit ile satılmıyor hala.
  • Panel açıklığını philips servisine sordum cevap olrak panel darbelerde hemen kırılmayıp biraz esnemesi ve sıkı sıkıya geçmemesi için yaklaşık 1 mm açıklığın tüm philips modellerde olduğundan bahsettiler. Toz girmesi ve ışık sızması olayının olmayacağını panelin kasa ile birleştiği yerlerde izolasyon bantlarının olduğunu söylediler.. ne kadar doğru bilemiyorum
    Teşekkür ederim dostum insallah gönlünüzce olur istediğiniz tv modeli

• Arkadaşlar panel yamuk değil ama alt çıtada hafif eğim var. Tüm çıta boyunca da değil ama kısa bir bölümde hafif bombeli duruyor. Evde 2013 model Philips 7008 var onda da alt çıtada açıklık vardı ama tüm çıta nizami şekilde düz duruyordu. Bilinçli bırakılmış da olabilir çok sorun teşkil edecek bir şey olduğunu düşünmüyorum.

• fthsev F kullanıcısına yanıt
    İnsallah dedikleri gibidir biz yanılırız bakalım amazon ile sipariş geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Amazon öyle birşey yapmaz ayrıca 1 ay içinde beğenmezseniz paketler gönderirsiniz .
    servisin kutu açılışına dikkat edin veya videoya kaydedin. Aynı şekilde kutularsınız .
    Amazon iade için servis onayı tutanak vs istemiyor mu? Tv evine geldi 29. günde paşa gönlüm beğenmedi gönderiyorum geri diyebiliyor musun?
  • YusufTimur kullanıcısına yanıt
    evet. :) tabi güzel bir şey ülkemizde maalesef fazla sürdürülmez gibi. Mağazadan falan alsanız zaten satıştan sonra tüm samimiyet kayboluyor. Amazon şuan iyi. Dediğim gibi pahalı da olsa burdan alın başınız ağrımaz.
  • Arkadaşlar iptv listem için livechannels uygulamasını kullanıyordum. Ancak sonradan denedim ki tvirl ile listemi direk tv kanalları içine ekleyebiliyorum. Harici uydu alıcısı kullanıyorum ve tv tuşuna bastığımda direk kanal listesi ile iptv kanallarım görüntüleniyor.

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizinbabası -- 1 Ekim 2020; 22:41:4 >
  • Shift delete ve HWP YouTube da 8505 serisinin reklamını yapmışlar . İkisinin de altına yazdım yeni TV diye eski donanımı itelediklerini.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Shift delete ve HWP YouTube da 8505 serisinin reklamını yapmışlar . İkisinin de altına yazdım yeni TV diye eski donanımı itelediklerini.
    Bu donanım meselesi için philips konusunda tecrübeli toengelsblog'da biraz bakındım. Yeni seri için farklı bir SoC yazıyor doğru. Ancak avforums'da 8505 konusunda yabancı kullanıcılar da 5887 işlemcili eski set olduğunu söylemiş ve aida64 görüntüsü paylaşmışlar. Yeni seride farklı SoC kullanıldığı bilgisi nereden kaynaklanıyordu acaba, resmi herhangi bir bilgi var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.