Şimdi Ara

⭐Philips PUS8507 Kullanıcıları⭐ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
312
Cevap
31
Favori
33.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tarayıcıdan Youtube girince nasıl oluyor? Belki düzelir? Hem Firefox veya Opera kurup UBlock Origin reklam engelleyici eklentisi kurarsanız reklam da almazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaz -- 18 Temmuz 2023; 0:59:15 >
  • Merhaba arkadaşlar, Sadece paralı platformlarda ki film ve diziler için PUS8507 yeterli olur mu? PS5 ve karasal yayınla işim yok. Belki İPTV olabilir futbol maçları için.

• Merhaba 8507 kullanıyorum. Netflix de dolby vision izlerken karanlık sahnelerde siyah kumlu siyah ekrandan başka hiç birşey görmüyorum sahne anlaşılmıyor net değil. Net bir görüntü yakalayamadım. Bu herkeste mi aynı ben de mi sorun var?
  • Merhaba arkadaşlar Pus 8807 yada 8507 almayı düşünüyorum. Fiyat farkına değer mi? Konsol oyunu oynamayacağım. Netflix, Disney vs.

• Merhabalar arkadaşlar

Ben de 58pus8507 amazondan aldım dün kurulum yapıldı kontrol ettiğim de siyah ekranda sağ alt kısımda beyazlık var bu normal mi iade etmemize bir sebepmidir sizde de boyle bir durum varmı

[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/68209/2732849a-e4c0-4d10-92d9-6b7127ce3710.jpeg[/simage

⭐Philips PUS8507 Kullanıcıları⭐⭐Philips PUS8507 Kullanıcıları⭐

• Tayfun483 T kullanıcısına yanıt

Bulutlanma var hocam sıkıntılı. İade etmeye çalışın. Kurulum esnasında görmediniz mi?

• Ben yoktum akşam kontrol ettim kuran arkadaşı aradım gönder dedi görselleri onada gonderecegim

Değişim yaparlarmi acaba

Direkt amazon la görüşün hocam, ürün stokta varsa değişim yaparlar. Servisle falan uğraşmayın.
  • Amazon'un çağrı merkezi var sistemden sadece iade oluşturuyor değişim olmuyor gibi

• TV kuran kişi arkadaşla görüştüm resimleri onada atmıştım reflektör panele degmis dedi bir kaç kez parmağımla tiklatirsan düzelir ve ya ısındıkça panel reflektör ayrılır dedi doğrumu acaba

• Merhabalar. 65pus8507 kurulumu yapildi. Bir kac sorum olacak.
    -ölü piksel testi nasil yapiliyor?
    -kullanmadigim yüklü gelen uygulamalari nasil kaldirabilirim?
    -goruntu ayarlari icin sdr /hdr gibi kisisel mod nasil olusturuluyor? Olusturamadigim icin film ve canli modlarini uyarladim.
    -cpuz cihazda kullanilmiyor diyor playstore. Alternatif uygulama ne yukleyebilirim?
    -favori kanal listesini nasil yapabilirim uyduda? (Çözüldü)
    -lg sound barın ses +/- islevini tv nin kumandasina eslestirebiliyormuyuz? Sound bar optik kablo ile bagli tv ye
    -tkgs kurulumunu nasil yapabilirim?
    Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizaun -- 22 Temmuz 2023; 15:41:47 >
  • Ölü piksel testi için playde uygulamalar var ordan indir ve ekranı beyaz yap. Komple incele .her renkte incele hatta.

CpuZ apk olarak usbden yükle. İzin vermesi lazım.

Kullanmadığın uygulamaları ayarlardan kaldırırsın. Biraz kurcala bulursun. Dışardayım şu anda yazamıyorum.

• rizaun R kullanıcısına yanıt

Merhaba , 65 inch 8507 ips ekran değil mi , parlaklıkta ve görüntünün canlılığında 58 inch e göre fark var mı , bir de ulusal kanallarda ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz ?

• Tesekkurler olu piksel sıkıntım yok. Cpuz de yukledim. Ancak bahsettigim uygulamalar yuklu gelenler couchplaygames, appletv vs. Bunlari nasil kaldirabilirim. Ayarlarda kaldirma secenegi yok. Sistem uygulamasi olarak goruyor. Bir de tkgs ayarlari ve kumanda sorum vardi? Bilginiz var mi?

• 12nomurat 1 kullanıcısına yanıt

Evet 65inc ips ekran. Aksam fotograf atayim hocam.

• Arkadaşlar, 58PUS8507 modeli kapalı kutu 21 bin, 5 taksit bırakıyorlar. Ne dersiniz? Fiyat/performansta memnun kalır mıyım. Saygılar.
  • Favori listesi yapmadan kanal sıralamayı buldum. Belki siz biliyorsunuzdur ama yine de paylaşmak istedim.
    Ayarlar-tüm ayarlar - kanallar - uydu kurulumu - TKGS ayarları - çalışma modunu özelleştirilebilir yapın. Daha sonta tv ye geçin list tuşuna bastıktan sonra sağ en altta options tuşuna basınca kanal sıralama butonunun aktif olduğunu göreceksiniz. Ben bu şekilde çözdüm
  • ⭐Philips PUS8507 Kullanıcıları⭐

Solda siyahdaki dalgalanma normal mi genelde bu tarz sahnelerde böyle dalgalan mi oluyor normal arkadaşlar tecrübe eden var mı

Dalgalanma dediğiniz color banding. Bu tvde şimdiye kadar kullandıklarım içinde en fazla gözüme çarpan sorun da bu. Mümkün mertebe keskinliği yüksek kullanmayın, yine de çokça karşımıza çıkıyor maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.