Şimdi Ara

Philips, pil ömrüyle dikkat çeken çift SIM kartlı Xenium W832 akıllı telefonunu duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
5.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vitor reis

sen traş makinesinden başka bişey yapma mümkünse philps.. olmuyor işte abicim

Zamaninda samsunga da ev aletlerinden baska birsey yapamaz diyorlardi.ama oylemi oldu

• tasarımı güzel ama pil ömrü tartışılır
  • Tasarimi guzel ama rami daha yuksek olabilirdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1GB ram ile direk orta segmentten girmek varken neden 512MB..

• Arkadaşlar uzun şarj isteyen varsa buyursun:

Tam 4 tane yedek orijinal bataryalı ve yedek metal arka kapaklı tetemiz XENİUM X503 üm...
    (4X600 saate kadar bekleme süresi)
    ve yine 4 yedek orijinal bataryalı ve yedek kapaklı aaa pil ile de çalışabilden XENİUM X520telefonum var..
    (4X30 gune kadar bekleme süresi) vardır...

Aylarca hiç şarj derdiyle uğraşmak istemeyen varsa PM atabilir...;)
  • 510 mb ram kısmı güldürdü. ölü olarak doğdu resmen..
  • Bu telefonu aldığımın 3. gününde gelen maillerdeki Türkçe karakterlerin çince olarak görüntülendiğini tesbit ettim, Başarı yı ve Philips i aradım, yazılım problemi olduğunu, Başarı Ankara ya göndermemi istediler, gönderdim, 15 gün kaldı, geri geldi hiç bir şey değişmemişti, Sorduğumda yeniden bir yazılım yapılacağı söylendi, bende kullanmak istemediğimi belirttim ve iade ediyorım, bilginiz olsun...

• Bugüne kadar aldığım Philips markalı hiçbir ürünün bozulduğuna şahit olmadım. 1992'den kalma kasetli CD çalarım, 2000'den kalma kettle'ım, 1997'den kalma radyolu saatim, 2007'de aldığım bilgisayar monitörüm, 2009'da aldığım cep telefonum ve daha neler neler...

Monitörün açma kapama düğmesi bozuldu bir tek. Onu da garanti kapsamında onardılar, yerine de ikame monitör bıraktılar. Samsung'un cep telefonu servislerinde kaybedilen telefonlar, iPhone'un genişletilemeyen, kart bile takılamayan modelleri, vs. yanında bu telefonu o kadar kötülemeye gerek yok. Herkes, arka cebi yere kadar inmiş kot pantolonlarla emo kılığında dolaşmıyor beyler. 2 GB RAM ile PC'de Windows 8 kullanılabiliyorsa (örn. ben) 512 MB RAM ile de birçok şeyi yapabilirsiniz.
  • xenium w832'yi kullanan var mı.yorum yaparsa çok memnun olacağız.

• İnşallah yarın elime geçecek. Deneyimimi paylaşırım. Yalnız bir video inceleme var, telefon çok sorunsuz gözüküyor.

www.youtube.com/watch?v=oDK3ucWXOhs
  • Philips x800 almıştım, şarj kolay kolay bitmiyordu, ram'den ziyade günlük kullanımda, internet, whatsapp ve benzeri uygulamalar kullanılacaksa cihaz yeterli gibi görünüyor. Keşke fiyat aralığı daha düşük olsa..
  • Philips x800 almıştım, şarj kolay kolay bitmiyordu, ram'den ziyade günlük kullanımda, internet, whatsapp ve benzeri uygulamalar kullanılacaksa cihaz yeterli gibi görünüyor. Keşke fiyat aralığı daha düşük olsa..
  • Ben 635 TL'ye aldım. 12 ay taksitle.

Fiyatı gayet uygun bu özelliklere göre (Discovery hariç).. 1 ay kadar önce fiyatı 550'lerdeymiş, şaşırdım doğrusu. Şu anda bazı yerlerde 580'lere var
  • Herşeyi anladım da şu telefonda 512mb yerine 1gb ram kullanılsa bunun maliyet farkı ne olur Allah aşkına Philips, 10$ mı, 20$ mı? Bugün herkes biliyor ki 512mb sadece 2.3 sürümüne ve altına yetiyor, üstünde kasılmalar, takılmalar başlıyor. Şimdi bu adamlar bu telefonu kullanmamışlar bile diycem ama bence tam tersi, ram'i düşük tutmuşlar ki öyle herşeyi yüklemesinler, oyun felan oynamasınlar böylece şarjı iddia edildiği gibi fazla gitsin diye düşünmüşler sanırım.
  • Arkadaşlar Allah'a şükür bugün telefon elime geçti. Kutunun üzerinde "Başarı" yazıyor. Kutuyu açtım ve ilk izlenimim "çok güzel"..

Telefonuj elime aldım, sağlamlık hissi verdi. Kocaman ekran. Elime metal çerçevenin verdiği haz. Görünüş çok hoş. 2013 dizeyn ödülü almış. Batarya maşallah 2400 mAH, biraz kalın, havalı..

Telefonu açtım. Full hız, hiç takılma yok. Ekranı çok parlak. Hoparlörünün sesi az değil. Kamerası, evet kamerası, arkadaşlar çok beğendim. Ben kameranın iyisini kötüsünü iyi bilirim. Dış mekanda renkler güzel ve çok keskin. İç mekanda odamın fotosunu çektim ve bekledğimden fazla keskinlikte ve s3'teki gibi kumlanma yok, çok beğendim.

Videosu da çok iyi, keskin, takılmasız.

Klavyesi çok özellikli, hızlı ve başarılı. Yalnız türkçe karakter girişi yok, biliyorum gördüğüm bir tek çok hafif olumsuzluk.

İnternet siteleri hızlıca açılıyor. Flash açılıyor mu bakmadım. Sitelerde türkçe karakterler düzgün gözüküyor.

Yani arkadaşlar, bu fiyata çok çok iyi, sorunsuz, 512 MB Ram olsa da çok hızlı bir cihaz. General Mobile Discovery'yi düşünmeyenler ve oyuna fazla önem vermeyenler kesinlikle bu telefonu F/P oranı bakımından ve özellikle "çok güçlü bataryası" bakımından düşünmeliler.

Herkese tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3u01a8a -- 24 Eylül 2013; 11:45:45 >

• Arkadaşlar telefonu iyice karıştırdım, kullanıyorum. Hala her şey çok iyi çok şükür.

Fotoğraf kalitesi beni çok çok memnun etti. Kapalı mekanda hem de ışık çok olmasa da inanılmaz bir kalitesi var fotoğrafların. Şu ana kadar çok sayıda kaliteli cep telefonu kullandım ama böyle kaliteli fotoğraf çekenini görmedim. Sanki dijital kamera gibi, arada fark göremedim ben (ilk defa oluyor)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3u01a8a -- 24 Eylül 2013; 14:08:49 >
  • Fotoğraf kalitesini sizle paylaşmak istiyorum:)

Dış ortamda:
    http://s1310.hizliresim.com/1g/3/t7bcy.jpg
    http://r1310.hizliresim.com/1g/3/t7bhz.jpg

Kapalı ortam:
    http://m1310.hizliresim.com/1g/3/t7bdc.jpg
    http://m1310.hizliresim.com/1g/3/t7bjf.jpg

Işığın azaldığı yerlerdeki netliğe, renk kontrastına ve kumlanma olmadığına dikkat edin. Benim şu ana kadar kullandığım en iyi fotoğraf çeken telefon.

Nasıl, siz ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3u01a8a -- 3 Ekim 2013; 13:01:28 >

• kuzenimde philips xenium 9@9 vardı renksiz olanı şarjı deli gibi gidiyordu kasımda askere gideceğim temizinden bulsam alırım tipi de çok güzeldi.
  • Lenova'nın benzer özellikli 4000 mah telefonu var.Fiyatıda daha ucuz , özellikleride daha iyi olması lazım.Tam emin değilim.
  • philips x800 ü almıstım sarj konusunda efsane bir telefondu.
    bir yakınıma verdim hala kullanıyor bozulmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.