Şimdi Ara

Philips Oled+ 907 (2022-2023) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
530
Cevap
41
Favori
37.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aşağıda anlattığım gibi USB'den güncelleme yapabilirsiniz....

firmwware güncelleme dosyası adı autorun.upg olmak zorunda. bu dosyayı USB bellekde kök dizine kopyalıyorsunuz başka herhangi bir dizin altına değil

bu USB belleği TV açık iken TV'nin USB soketine takınca güncelleme otomatik olarak başlıyor, birşey yapmanıza gerek yok, sadece sabırla bekleyin. TV kapanıp yeniden açılırken USB belleği çıkarın... işlem tamam

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/157411773

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doruk.TR -- 6 Aralık 2023; 2:2:1 >
  • amaat A kullanıcısına yanıt

Şu an yine 59999 TL Vatan da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ona bakıyorum şu an, trendyolda şubatta ödeme olsaydı direkt çekmiştim 😄

• Selam arkadaşlar şuan 55 philips oled807 modelimi kullanmaktayım ailemin yanından ayrılıp ayrı eve çıkacam tv yi onlara bırakacağım geçeceğim evin salonu baya büyük 65 düşünüyorum 77 ler baya tuzluya geliyor 907 modeline alternatif ne önerebilirsiniz yoksa ocakta ces fuarı olacak onumu beklemek mantıklı 2024 modellerini ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Trendyol bonus karta şu anda 2 ay erteleme vermiyor, bankayı aradım trendyol ile ilgili bir problem var dediler. Bonusun sitesinde de görünüyor zaten trendyol kampanyası. Dedim bir daha fırsat gelmeyebilir diye peşin fiyatına 3 taksitle aldım geçtim. 65” muadilleri çok daha pahalıya satılıyor. Fırsat gelmezse yılbaşından sonra bu fiyatları bir daha bulamayız dedim kendimce.

907 nin alternatifini bende aradım ama bu fiyat bandında yok. 55” g3 düşünüyordum bir kaç aydır, salon uzun diye 65 alayım dedim.

• Vatan stok eritmye çalışıyor sanırım. Hepsiburadada orda burda ne olduğu belirsiz satıcılarda bile 70 bin altı yok 907

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deppechemode45 -- 6 Aralık 2023; 15:35:26 >
  • shy4434 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

Bir sorum var.

Ayarlarınızda her 3 Ortam da Hareket (Motion) kısmı için kişisel seçip 2 Li için manuel ayar yapmışsınız, standart ayarlarda burası "PURE cinema" seçili.

PURE cınema iken ne oluyordu da, siz kişisel ayar yaptınız? SDR, HDR VE DOLBY VISION da da aynı sizde.

Sorum bu?

Aşağıdaki linkte de benzer bir modeldeki bir tv için AVForums un ayarları var. Sizinkilere çok yakın zaten.

https://www.youtube.com/watch?si=4pnD04fHcua7crvv&v=8fBuXdKlaPw&feature=youtu.be

Selamlar

Hayırlı olsun.

İyi günlerde kullanın...

Hayırlı olsun philips oled 937 vardı ama bulamadım vatan stoklarda

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ocean72 kullanıcısına yanıt

İyi günler; benim yaptığım ayarlarda eğer dediğiniz gibi, "Hareket" kısmında "Pure Cinema" ayarlandığında, özellikle çok hareketli sahnelerde netlikte azalmalar olmaktadır. Bu ayar daha çok durağan olmayan görüntü ile bağlantılı olduğundan tüm görüntü seçenekleri için aynı olmalıdır.

Ben görüntü ayarlarını, sizin paylaştığınız link dahil, bir çok veriyi inceleyerek ve kendi kişisel zevklerime uygun olarak yapmaya çalıştım.

Sonuçta görüntü ayarı tamamen kişisel algıya göre değişmektedir. Ama bende ki ayarlar genel itibarı ile parlak, net ve canlı görüntü için birbiri ile uyumlu değişkenleri içermektedir, küçük değişiklikler yaparak denemeler yapabilirsiniz.

İyi seyirler dilerim.

• Kuzu geldi.
    Hepsijet teslim etti. Kargo sorunsuz görünüyor.
    Yarına da randevu aldım.
    Polonya da imal edilmiş.

• Gözünüz aydın hocam darısı başımıza Philips Oled+ 907 (2022-2023) 

1-2 haftaya deneyiminizi bekliyorum

İlk yapacaklarım :

1)shy4434 ün ayarlarını uygulamak

2)HDMI ULTRA ayarını common yapmak

3)Ambilight ayarlarında duvar rengini seçmek.

4)Nas cihazımı kaynaklar kısmında tanıtıp film izlemeye hazır hale gelmek...

Ve eco mod u tamamen kapatmak

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 6 Aralık 2023; 18:49:10 >
  • An itibariyle Philips 65oled 907 alarak bende aranıza katılmış bulunmaktayım arkadaşlar.Allah güzel günlerde arızasız bir şekilde yıllarca kullanmayı nasip eder inşallah.Cihaz elimize ulaştıktan sonra cihazı tanıyıp alışana kadar buradaki tecrübeli arkadaşların deniyimlerine başvurabilirim arkadaşlar.Umarım yardımlarınızı esirgemezsiniz.Herkese tv leriyle arızasız güzel seyirli günler dilerim.Görüşmek üzere arkadşlar.

• İyi günler; hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Sağlıklı günler dilerim.

• Merhaba
    Kurulum yapıldı. Ayarlar yapıldı. Test sürüşüne başladım.
    İlk güncellemeyi otomatik olarak netten yaptı.
    Versiyon. TPM211EA_R. 101.001.004.105
    USB ye hangi dosyayı yüklüyorduk?
    Varsa dosyanın kendisi yerine, indirilen yerin linkini rica. edebilir miyim
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 7 Aralık 2023; 15:37:1 >
  • Doruk.TR kullanıcısına yanıt

İndirdim verdiğiniz dosyayı ve güncelledim 113 e...

Yükleme bitti. TV kapandı ana ekran açıldı. Ondan sonra usb bellek kısmına girip, belleği çıkar yaptım. İşlem bitti.

Teşekkürler

• Apple tv 4k yı kullanmama gerek kalmaz diye düşünüyordum ama nas cihazımı, kaynak /source kısmında göremedim, gösteremedim....
    Bu sebeple apple tv 4k & infuse kullanmaya devam etmek durumundayım.

Apple tv 4k sı olup, 907 ile beraber kullananların paylaşacağı ipuçları olursa sevinirim.

Aynı şekilde nas cihazını kaynak kısmında nasıl gösterebilirim tavsiye çok iyi olur.

Selamlar

• Merhaba
    Kaynaklar kısmında sarı renkli bir + işareti çıkıyor. Bunun özel bir anlamı var mı?
    Bas, seç gir mi demek yoksa bir yere basıp burayı sık kullanılanlara vb ne mi alıyoruz?

Philips Oled+ 907 (2022-2023)

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.