Şimdi Ara

Philips M600 | Gece, gündüz müziğin keyfini çıkarın | Ana Başlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
11.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İncelemesi için aşağıdaki linke tıklayın...

http://www.mobile-review.com/review/philips-m600.shtml
  • telefonun fiyatı biraz yüksek geldi banada
  • 40 saat müzik dinletme kısmını bilemem.

Ancak eğer yanında veriliyorsa X-Mini fiyatı artıracaktır.

Gene ayrıca verilen kulaklık ta öyle.

ve son olarak SRS WOW efektleri.

Valla media player da var ama basit bir şekilde. İsterseniz deneyin müzikte derinlik artıyor ayartı uydurursanız. Bir de basları daha hoş hale getirip belirginleştiren ayarı var.

Gene ayrıca gelişmiş bir sürümü var. Onu yükledim kulaklık için ayar yapıyorsun. Bildiğin stereo kulaklıkta ses arkadan geliyormuş gibi oluyor. Hadi canım demeyin zira siz sesin arkadan geldiğini iki kulağınızla duyuyorsunuz.

Tabiki abartı bir şey değil. Zira sadece simüle ediyor yani virtual barber shop gibi bir şey olmuyor.

Ama işe yarayan gayet hoş bir yazılım.

• Orjinal olmamış tasarımı.
  • HEPSİ BURADADA 208,99 TL ARKADAŞLAR.

FİYATINA GÖRE ÇOK UYGUN
  • telefon kaç gram hiç bir yerde yazmıyor?philips x500 kadar ağır olmasın sakın.X500 110gramdı odun gibi.bide bu telefon Xenium teknolojisine sahip mi?bataryası çok gidiyomu yani?telefonun üzerinde xenium yazmıyor..bide standby süresini yazmamışlar.kaç gün gider şarjı?
  • yaw bu philips in yapmadıgı bi elektronik ürün var mı diye merak ediyorum adamların futbol takımı bile var ya ampülden traş makinasına tv den şaç kurutma makinasına ne istersen var philipste ama çok iyi bilmesemde elektrik tesisat malzemesi dışında hiçbir ürününde 1 numara olamamıştır.
    konuyla alakası yok diyebilirsiniz ama bu telde marka philips
  • kardeş philips m600 ü bende almayı düşünüyorum telefon sanırım 98gramdı
  • fiyatı baya düştü alınabilir..

radyosu yok ama..
  • arkadaşlar darty de 179tl bimeks 189tl bence bu fiyata çok iyi
  • 179 lira bu telefon için bedava bence..
  • bencede çok ucuz ama bu ucuzluğun altında birşey olsa gerek ama telefonu gördüm ve deneme şansım oldu telefonun kırmızı veya pembeydi rengi çok göz alıcı çok güzeldi seside kendi gibi çok güzel çok iyi çıkıyo alcak arkadaşlarıma şimdiden hayırlı olsun en kısa sürede bende alcam iyi forumlar
  • arkaşlar benden bugun aldım tlf ama şarja taktım şarj olduna dair hiç tepkı vermıyor:( normalmi? ne yapmam lazım?herşeyı kontrol etım herşeyı dogru ama hala tepkı yok bana acıl yardım edın:(
  • birde bunun şarjı normalde kac gun gidiyor kulananlar lufen cevap atsın. hiç bir yerde şarjı ile bılgı yazmıyor bazı yerlerde 10 saat bazılarında 20 bazı sıtelerdede 40 saat müzik binleme yazıyor.
  • tlf kendıne 1 saat sonra geldı. heralde hiç şarjı yoktu. bırı su şarj hakında bılgı verırse sewıncem:)
  • aga bu tlfonun nasıl 40 saat muzık dınlenıyor:) bı yerde degışıklıkmı yapmak lazım?
  • Tam şarj ile kaç saat mp3 dinleniyor deneyen var mı? 40saat çok fazla çünkü.
  • MMS ve İnternet ayarını yapmama rağmen ne mmsi kullanabiliyorum nede interneti. Lütfen bu telefonu kullanan biri yardımcı olsun..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.