Şimdi Ara

Philips hue v3 baslangic seti 487,83 HB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
8
Favori
10.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    link
  • bu daha başlangıç setiymiş, Fiyatı bu fiyata yakın bir sürü ek aksesuarı varmış.

Kısaca zenginlere göre bir oyuncak...

Ne demişler zengin parasıyla oynar, fakir ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenberkay kullanıcısına yanıt
    http://www.gearbest.com/smart-lighting/pp_361555.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV nizi Ambilight li yapmak içinde söyle bir proje var.

https://hyperion-project.org/threads/raspberry-pi-3-mediacenter-hyperion-ambilight-no-soldering.77/

• quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

TV nizi Ambilight li yapmak içinde söyle bir proje var.

https://hyperion-project.org/threads/raspberry-pi-3-mediacenter-hyperion-ambilight-no-soldering.77/

usta bunu araştırdım çok emin olaiblirsin,

inanılmaz zahmetli detaylı, bir çok parça çinden aylarca beklemen lazım.

bu yaptıkları karşılaştırma çok yanlı onu diyeyim, soldaki monitörde kontrast çok açılmış, philipsde amblightı eco modunda, veya sade soft moduna almışlar. canlı modu kesinlikle böyle değil ondan eminim.

tabi elde yapınca şu sıkıntı da var, raspery üzerinden oynatmanız gerekiyor yani herhangi bir uydudan kanal izlerken bu çalışmayacak veya, wireless ile tvnizde bir şey oynatırsanız, veya pcnizi bağlarsanız.

kısacağı evinde AVR olanlar yani hifi sistemi olanlar bundan yararlanamaz, çünkü rasperry üzerinden oynatmak işkence, 50 gblık dts sesli filmler düzgün çalışmıyor, dts olarak pass through yapmıyor avr ye.

ve daha birsürü şey.

ama amblight a alışan adam normal tv izleyemiyor bu gerçek, bu ampüller de bu tv yi kullananlara odaklı zten.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Bu olay zaten elinde güzel değiştirmek istemediğin bir tv vardır. Az elektronik işine kafası basan adam için değerlendirilebilecek bir mevzu.

İlla çinden alırım parçaları diyorsan ona lafım yok. Ama parçaları burdan da bulabilirsin. Belki 1-2 parça için biraz fazla gezinmen gerekebilir.

Linkini verdiğim de Rasb. kullanarak ustunde Osmc kullanan hali. Yani film i rasp. üstünden izlemen gerek.
    Kodi den Level i Expert yaparsan ses ayarlarında passthrough yapmana imkan sağlıyor. Bende AVR bu öbylelikle izliyorum sorun olmadan.https://www.youtube.com/watch?v=jwYEg8zQimI 26. saniyeden itibaren ayarları gösteriyor eleman.

Youtube a bakarsan bir dünya alternatif versiyon mevcut. Bunlara harici cihazları bağlaman da mümkün. Ps4 xbox uydu gibi.

Amblight olayı filmde güzel olur diye düşünüyorum. Diğer türlü tv seyrederken pek yanım sönmesi rahatsız eder beni bir süre sonra.

Ek olarak Ambilight artık hikaye, esas AmbiLUX tv si bomba.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

quote:

Orijinalden alıntı: hlksnrr

500 liralık bir çöp.

Şu konu altında yorum yapan insanları %95'inde Philips Amblight tv olmadığını düşünüyorumki çok büyük ihtimalle öyle.
    Cahil cahil konuşacağınıza biraz araştırın inceleyin görün. Ampule 300-500 vermem diyen kişiler oluşan ambiyanstan yada bu şekilde film,maç izlemenin verdiği keyiften hiç haberleri yok. Avizesiz duvarlarınızdan 5 tl'lik ampulu salmaya devam...

500 değil 300 eder diyen kişi ile tartışırım, ona okeyim ama çöp diyen cahille işim olmaz.

Senin kadar boş vaktim yok benim tv ile saatlerimi çöp edemem.Tv'nin kölesi olmuşun haberin yok.

Pilips imbilight tvsi ilmiyinlir bilmem ne.

Sen git 500 liralık çöplerle oyalan.

• hlksnrr kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok kardeş.

Bahsi geçen ürün yetişkin oyuncağıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incitmemeli

Sıcak fırsatçı adam bu tuzaklara düşmez. Toplanın anlatıyorum.

Şimdi öncelikle TV'nizde ambilight yoksa 20$'a bir tane revogi şerit led alıyorsunuz.

Detaylar burada -->http://www.aydinlatma.gen.tr/revogi-akilli-renkli-serit-led-incelemesi.html

Sonra 17$'a e27 duylu xiamomi ampul alıyorsunuz.

Detaylar burada -->http://www.aydinlatma.gen.tr/xiaomi-yeelight-akilli-led-lamba-incelemesi.html

Ahan da sonuç bu oluyor.

Philips hue v3 baslangic seti  487,83 HB

hocam selamlar,
    haklısınız ama bu cihazlar ekrandaki görüntü ile senkron çalışmıyor. yapacağınız şey en fazla mobil uygulamanızı açık tutup cep tlf kamerasını tv ekranına çevirmek ve led renklerinin bu vesile ile değişmesini tetiklemek.

• Bence de değer
    AMa 300 cıvarı rakam daha uyguna gelır .Halen bıraz pahalı
    Evde yokken ışıkları kontrol edebılme ozellığı var Homekit ıle bu önemlı mesela hırsızlık olayları ıcın ısıgı acık mı bıraktım acaba gıbı şüpheler ıcın.

• Bu ürüne çöp diyenler ürünü hiç kullanmışlar veya görmüşler de mi yorum yapıyorlar. 10 numara ürün. İmkanınız varsa düşünmeden alın. Bağımlısı olacaksınız.

Bu arada ürünü tv ile kullanmak zorunda değilsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 22 Haziran 2017; 22:35:39 >
  • bu para etmez bence. eder diyenlere hayırlı olsun.
  • Ambliıgt anlatılmaz yaşanır.
    Diğer tv ler su an bana eksık geliyor.

• Fiyat bende 389,93 lira görünüyor arkadaşlar. Alınır mı, ne dersiniz?

• 48 tl olsa belki dusunurdum.alirim demiyorum dusunurdum

• arkadaşlar merhaba..
    v3 starter kit im geldi.
    kurulum oldukça basit.çok kolay. işten güçten dolayı fazla oynama imkanım olmadı :):) kısa kısa :)
    ambilight tv ile eşledim.. süper oldu. resmi app indirdim.. fonksiyonel ;)
    3rd party app ler de var 8-9 tane.. gayet yeterli...--ifttt-- diye bir uygulama var. gayet eğlenceli :)
    11 tl ye hue disco app aldım.. iişte.. dediğim gibi .. tam kurcalama imkanım olmadı :)
    evet pahalı biraz.. ama bu tür şeylere merakı olanların kesinlikle edinmesi gereken bir ürün.my hue account ile dışarıdan erişim imkanı..
    ben sevdim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volie82

arkadaşlar merhaba..
    v3 starter kit im geldi.
    kurulum oldukça basit.çok kolay. işten güçten dolayı fazla oynama imkanım olmadı :):) kısa kısa :)
    ambilight tv ile eşledim.. süper oldu. resmi app indirdim.. fonksiyonel ;)
    3rd party app ler de var 8-9 tane.. gayet yeterli...--ifttt-- diye bir uygulama var. gayet eğlenceli :)
    11 tl ye hue disco app aldım.. iişte.. dediğim gibi .. tam kurcalama imkanım olmadı :)
    evet pahalı biraz.. ama bu tür şeylere merakı olanların kesinlikle edinmesi gereken bir ürün.my hue account ile dışarıdan erişim imkanı..
    ben sevdim :)

Hue disko olarak hangi uygulamayı aldınız.. uygulamadan memnunmusunuz..

• Ambilight kurulumu yapmak isteyen arkadaşlar bunuda değerlendirebilir :

https://store.lightpack.tv/products/lightpack
  • En son 389 liraya dusmustu o fiyattanda bir paket alarak toplamda 3 paket oldu.

Kurdugum sistemde

9 tane hue lamba

2 tane hue iris

1 tane lightstip

1 tane motion sensor

Ambilight tv ile birlikte kullaniyorum.

Lambalar gercekten cok pahali ama Tv ve uygulamalarla uyumlu calismasi hemde uzun omur olmasi guzel.

• Tamam ambilight güzel de güzel diye 3 tane ampüle yarım televizyon parası verilmez.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.