Şimdi Ara

philips HTB3510/12 için ne dersiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PHILIPS HTB3510/12 1000W 3D BLU-RAY SMART EV SİNEMA SİSTEMİ

http://www.teknosa.com/urunler/110100735/philips-htb351012-1000w-3d-blu-ray-smart-ev-sinema

bu ürünü almak istiyorum deneyen veya teknik özelliklerinden anlayan varmıdır zevk verirmi

• 7 kişi okudu bir cevap yokmu
  • 24 okuma cevap yok hepiniz 1000-2000 tltlik sistemmi kullanıyorsunuz bu ne zenginlik isyanım vaaarrrrr
  • sadece film izleyeceksen baglayacak baskaca cihazin yoksa gayet guzel bir sistem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bd playerlar bu paraydı. Fiyatı çooook uygun bir sistem. Bağlantı özellikleri, desteklediği formatlar vs. İnceleyip, size uygunsa değerlendirin bence. Ses kalitesi olarak sizi üzmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırayla bluray sinema- bluray dizi lig tvden maç sonada müzik. teknosada fiyatı çok çok uygun aynısı hizlı alda 799 hepsiburdaa 499 benim sevdiğim sinema sistemide kuleli ayaklı olanlar canım gidiyor onlarada buda fiyatı ve özellikleri güzel kule ayaklı uygun fiyata ne önerirsiniz ama bluray playeri olacak
  • Bu fiyat seviyesinde kuleli model var mı bilmiyorum. Bende lg 6730s bakıyordum 500 civarı var. Sizin baktiğinizdan farkı bluetooth desteğide var. Ama aynı cihazın kuleli olan 6730t modeli 700-800 tl.

• Bu üründen Cumartesi gece sipariş vermiştim. Pazar günü Paketlendi şeklinde sisteme işlemişler. Az önce müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün internet mağazası stoğunda olmadığını Mersin'de ki bir mağazadan tedarik edileceğini söylediler. Siparişi iptal ettim. Muhtemelen gelecek üründe Mersin'de teşhirde olan bir ürünün paketlenmiş haliydi. Bunun bir teknosa geleneği olduğunu bildiğimi belirttim.
  • ben bugün yozgat teknosaya sordum ürün teşhir ürünü değil heralde çünkü bütün mağazalarda var birde web sitesine girince sepete atabiliyorsun. teşhir ürünleri sepete atılmıyor görüp alman lazım. merkez depoda 2 adet var diyor ayın 14 üne kadar kalırsaa sipariş verecem bakalım
  • bugün teknosadan siparişini verdim tatmin apartman ortamında sadece film için tatmin edeceğini umuyorum inşşş
  • Arkadaslar bu sistemden bende aldım optik kablo ile ds ta bagladım ama sadece 2 kolondan ses geliyor5,1 sesi nasıl alırım

• ben sipariş verdim demiştim ama sonadan dayım vazgeçirdi beni almanyadan samsung gönderecek onu bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray76

Arkadaslar bu sistemden bende aldım optik kablo ile ds ta bagladım ama sadece 2 kolondan ses geliyor5,1 sesi nasıl alırım

bu modelin kuleli olanını kullanıyorum, ilk kurmaya çalıştığımda bende 5.1 kolonlardan ses getirememiştim:)
    merak etme kurcala iyice ses ayarlarından 5.1 seçtinmi olucak, menü sırası şimdi aklıma gelmedi yazim.
  • benim istedigim her kanalda 5.1 ses almak dolby yayın yapan kanallar haricini söylemiştim bu mümkün mü acaba yinede tşk ederim cevabın için
  • bu urunu kullanıyorum ..hakkaten sesler cok net ve guzel ve guclu ...tavsiye ederim ..hoparlorler ayrı ayrı ayarlanabiliyor .. hdmi dan zaten 5.1 ses destegi var yaninda optik yada coax out da mevcut ..
  • aynı uürünü yeni aldık. LG smart tv var fakat optik giriş ve hdmi bağladık olmadı. nasıl olur arkadaşlar.

tv den ses çıkışını harici çıkış optik/hdmi tarafına aldım fakat ses sisteminde tık yok
  • kesinlikle tavsiye etmem, dört sene önce aldım birkaç defa dvd izledim ,genelde ses sistemi olarak kullanıyordum televizyon için ,ama bir süre önce yine dvd film izleyeyim dedim ama disk sürücüsü açılmadı,servise götürdüm bana 250 liranın üzeri bir fiyat çıkacağı söylendi yaptırmadım bende tabii ,almayın philips elektronik ürünleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.