Şimdi Ara

PHILIPS HDD1620 MP3 ÇALAR vs m:robe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PHILIPS HDD1620 MP3 ÇALAR, HQ KULAKLIK 3 5 MM PLUG - 2 X 3 5 MM SOKET HEDİYELİ!

Bellek Kapasitesi : 6 GB
    Ses Kayıt Özelliği
    fiyatı: 235 euro
    (yaklaşık 370 ytl falan yapıyo)

arkadaşlar bu mp3 player i almayı planlıyom. teknoSA daki adam kesinlikle öneririm, cok süperdir diğerlerine göre falan filan dedi. tabi kimse yoğurdum ekşi demez hesabı. bi de donanımhabercilere danışayım dedim. sizce nasıl bilen kullanan duyan var mı ?
    acil yardım??

mp3 player hakkında ayrıntlı bilgi için
    tıkla

evet arkadaşlar bu alet için arkadaş ses cok iyi değil diyo m robe kullanan arkadaşlar sizxin görüşlerinizi de merak ediyom. m robe iyimidir. artıları eksileri nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sheriff -- 28 Mart 2006; 12:18:34 >

• en azından baktığınız için teşekkürler galiba kimsenin bi bilgisi yok bu konuda.
  • bence alma ses kalitesini ben fazla beğenmemiştim...arakdaşta wardı oda yeni aldı...lcd side pek net değil bence ama dizayn ı falan hoş TAÇ pedi war böyle mavi ledler falan hoş gözüküyor inip çıkıyor :D...ama ses i falan açmıyor ipoddaki gibi ayrıca ses düğmesi var bilgim bu kadar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: leyleq

bence alma ses kalitesini ben fazla beğenmemiştim...arakdaşta wardı oda yeni aldı...lcd side pek net değil bence ama dizayn ı falan hoş TAÇ pedi war böyle mavi ledler falan hoş gözüküyor inip çıkıyor :D...ama ses i falan açmıyor ipoddaki gibi ayrıca ses düğmesi var bilgim bu kadar....

saol yardımların için yorumunu göz önünde bulunduracam. bi de olympus m- robe var o nasıl acaba?

cok mu soru soruyom ne
  • onun hakkında bi bilgim yok ama bende bişeyler alıcağım ya ipod video yada iriver h320 ama h320 yok hiç bir yerde of yaw nasıl bir yer burası ben anlamıyorum ki...illa yurt dışından mı alcaz hı...yok sonrada laf ederler ....
  • bende m robe var ses kaltesi fln çok ii bir cihaz ama satmayı duşunuorm bi sorunu oldugundan digil biraz maymun iştahlıyım o yuzden surekli cep tel mp3 player fln deiştiriyorum eger istersen satabilirim sana
    resimdeki cihaza gelince bende ondan almayı duşunuorm bi denemek istiorm tipini çok beyendimde ses kotu dediler o olmadı işte heralde başka bi cihaz bakıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemark

bende m robe var ses kaltesi fln çok ii bir cihaz ama satmayı duşunuorm bi sorunu oldugundan digil biraz maymun iştahlıyım o yuzden surekli cep tel mp3 player fln deiştiriyorum eger istersen satabilirim sana
    resimdeki cihaza gelince bende ondan almayı duşunuorm bi denemek istiorm tipini çok beyendimde ses kotu dediler o olmadı işte heralde başka bi cihaz bakıcam

görüşlerin için saol arkadaşım
  • sonunda tercihimi philips den yana kullandım. 2 gun once gitiim hdd1620 yi aldım.
    ses dedikleri gibi diğer mp3 player lara göre biraz düşük gibi ama beni tatmin etti.
  • aldıgın cihazla ilgili acılmış daha eski topiclerden birinde, bir iki firmware linki vermiştim. istersen eski konuları bi araştırabilirsin.. olurya ihtimal, sesi yukseltilebiliyordur(usa firmware ile)
  • ya bu geç bi cevap ama ben de dün aldım mp3 çaları sesinin az olması standart kulaklığının avrupa normlarında olup işitme güvenliği sınırında olması başka bi kulaklıkla denersen sesin %30 gibi arttığını farkediceksin.Benim de mp3 çalar hakkında bi kaç sorum var, 1.usb kablosunu çıkarınca sizinki de restart atıyomu, bir de playlist oluşturarak media playerdan bi türlü atamadım şarkılarımı yani media playerda playlist yapıyorum sync olayını yapıyorum ama mp3 çaları açınca playlist menusunde yaptığım liste gözükmüyo attığım şarkılar normal album genre falan onların içinde çıkıyo ayrılmış olmuyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.