Şimdi Ara

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
22
Favori
163.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fotoğraf atarsanız daha kolay yardımcı olabilirim. Mümkünse tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buri7508

Fotoğraf atarsanız daha kolay yardımcı olabilirim. Mümkünse tabiki.

kusura bakmayın uzun zamandır giremediğim için cevap yazamadım. makineyi servise verdim ama elemanlar 55 tl ücret söyledi. başlık komple değiştiriliyormuş bende yaptıramam bu fiyata dedim.https://store.donanimhaber.com/20/76/57/20765738f8a26bbc222b7a5ebfe3027c.jpg plastik kısmın sağındaki kelepçesi kırık
     Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu) Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu) Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu)

• Eleğine değdirmeden japonla yapıştırmayı dene hocam öyle olabilir. Zira olmazsa ve makineye zarar gelmemişse yeni bir başlık almanız gerekir. O da 50 tl civarında. Japon yapıştırıcıyı direk yapıştırmak istediğiniz yere değil de bir kartvizit gibi şeyin üzerine sürüp oradan küçük bir kağıt yardımıyla sürün böylece taşma en aza inecektir.

• Bu ürünün tarakları ayrı olarak satılıyor mu, bilen var mı ?
  • Philips BG2028/15 Bodygroom Erkek Bakım Kiti
    gittigidiyorda su an 64.90 gunun fırsatıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvencdikmen

Philips BG2028/15 Bodygroom Erkek Bakım Kiti

Gunun firsati 80 TL 64 degil

• quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

quote:

Orijinalden alıntı: guvencdikmen

Philips BG2028/15 Bodygroom Erkek Bakım Kiti

Gunun firsati 80 TL 64 degil

ödeme sayfasında 15 tl lık ındırım yansıyordu 2 gune ozel kısısel bakım urunlerınde kampanya yapmıslardı ona dıkkat etmedınız heralde bıraz gec yazdım kbakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

İcelemeyi yazışım üzerinden 5 sene geçmiş, vay anasını diyorum

Aleti değiştirme zamanı gelmiş çünkü bozuldu Hepsiburada'dan Philips BG2028/32 modelini aldım, Philips BG2028/32'nin en güzel
    yanı elek çok hassaslaştırılmış, yağ gibi kayıyor. Bu nedenle almayı düşünenlere gözünü kırpmadan almalarını tavsiye ederim.

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu)

Cımbız gibi mi çalışıyor alet? yani kadınların kullandığı epilatörlerle aynı mantık mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLand

ürünü alalı 4 ay oldu sadece etek traşı için kullanıyorum ve çok memnunum o bölgede tahriş kesik vs. hiç bir sorun olmuyor ve sıfıra yakın traş sağlıyor almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

yumurtalıklarda da kullanılabiliniyor mu ?

tam da bunu merak ediyordum seviyorum bu forumu :)
  • BG2028/15
    BG2028/32 filan pek farkı yok dğeil mi?

Ben de bnu modeli almayı düşnüüyorum. Ama yapısı saç kesme makinesi gibi mi alıyor kılları yoksa jilet gibi bıçaklarla mı onu çözemedim. Zaten pek bir şeyi değiştirmeyecek gibi de.

Kullanım amacım, göğsü 3e vurmak, boynu filan sıfırlamak, sakalı arada sıfır arada kirli, ve diğer hijyen bölgelerinde temizlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

BG2028/15
    BG2028/32 filan pek farkı yok dğeil mi?

Ben de bnu modeli almayı düşnüüyorum. Ama yapısı saç kesme makinesi gibi mi alıyor kılları yoksa jilet gibi bıçaklarla mı onu çözemedim. Zaten pek bir şeyi değiştirmeyecek gibi de.

Kullanım amacım, göğsü 3e vurmak, boynu filan sıfırlamak, sakalı arada sıfır arada kirli, ve diğer hijyen bölgelerinde temizlik.

boyun ve sakal için kullanamazsınız bunu. boyundan aşağısı için kullanılıyo. eğer her işlev olsun isterseniz multigroom alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Philips'in lumea epilasyonu var bir de pahalı ama daha kalıcı bir çözüm gibi. Lakin erkek modelini TR piyasasına getirmiyorlar.

Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu)

Doktor bu ne Bildiğin kılları alır mı ki?

• bg 2028/15 modelini dün itibariyle aldım ve bugün kullandım. ben çok kıllı biri olmamama rağmen performansından pek memnun kalmadım açıkçası. iki tarafındaki jiletli yerler güzel iş görüyor ama o elekli kısım sanki bir işe yaramıyor gibi ya da ben beceremedim.
  •  Philips Bodygroom TT2021 İncelemesi (Resimli ve Videolu)

selamlar,,

arkadaşlar bu ürünü aldık..

şarj olayını nasıl yapmalı.

içindeki pilin bozulmaması için nasıl hareket etmeli.

örn:

pazar günü kullanılacaksa , cumartesi gününden mi şarj etmeli.

yoksa kullandıktan sonra şarj mı etmeli ??

ayrıca sürekli şarzda durması mı gerekiyor ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufziya -- 6 Ocak 2016; 21:42:33 >
  • Bu kadar hassas olmanıza gerek yok

1. Şarjı bitince şarj edilecek.
    2. Pilin bozulmaması diye bir olay yok, şarj bitince şarja koyun yeter.
  • Arkadaşlar umarım aleti kullananlar konuyu tekrar görürler.Ben dirsekten omuza kadar olan bölgedeki kıllar için bu makineyi kullanmayı düşünüyorum ama birkaç sorum var;
    1- Bu makineyle alınca ağda ile çekmiş gibi sıfır mı oluyor yoksa siyah siyah kıl kökleri kalıyor mu?
    2- Kılları kalınlaştırma,çoğaltma gibi bir durumu var mı?
    Bu sorulara cevap verebilirseniz çok memnun olurum.Bu arada bu cihazlar eskidi kardeş sen bunu al dediğiniz bir alet varsa önerilerinize açığım.
  • onur367 O kullanıcısına yanıt
    Cevaplar banada lazım

• onur367 O kullanıcısına yanıt
    1.Siyah kıl kökleri kalıyor.
    2.Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih_

1.Siyah kıl kökleri kalıyor.
    2.Yok.

Yani omuzları bununla alırsak kötü bir görüntü oluşur dimi?

• Uğraşman lazım, uç tarafları ile uzun tarafları alırsın ortadaki elek kısmı ile de daha küçültmeye çalışırsın ancak elek kısmı ile fazla yapmayı tavsiye etmem deride kızarıklar oluşturuyor, şunu söyleyeyim arkadaşlar bu tip ürünlerden ağda gibi almasını beklemeyin. Bence ürünün bu kadarı bile yeterli.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.