Şimdi Ara

Philips ama 107P mi yoksa 109B mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşa monitör alacaz marka ve bütçe belli beyler yorumlarınızı bekliyorum

109B 300ytl
    107P 250ytl

bütçemiz 300 ikisine de yeterde fakat kararsızız , sanki 107P biraz daha kaliteli gibi ama diğeride 19"

• 109B

tavsiye ederim birde nerede buldunuz bende almak istiyorum ama hep stokta yok
  • 109B yi bilmiyorum ama 107p'yi kendim kullanıyorum.
    Forumdaki ve çeşitli yerlerdeki araştırmalarım sonucunda aldım ve çok memnunum.
    1024*768@120 ayarında kullanıyorum. Özellikle 120@desteklemesi benim için en önemli yanıydı.
    Çünkü göz sağlığı açısından önemli bir durum.
    Yalnız eğer bu modeli alırsanız size bir tavsiyem var.
    Üzerindeki koruyucuyu mutlaka monitörü çalıştırmadan önce çıkarın ve iz kalırsa çizmeyecek yumuşak hafif nemli bir bez ile bastırarak silin.
    Ben ilk günler sorun yaşamıştım iz varmış gibiydi monitörde.
  • 107p sahibiyim ama imkanım olsa kesinlikle 109B alırdım.
  • bb olan ıyıdır hocam
  • http://www.btpazar.com/pinfo.asp?pid=1512

hoca burda stokta olduğu yazıyor istersen bi bak
  • 109b 300 milyona bulduysan hemen al.çünkü fiyatı 360 milyon civarı.

hangisi dersen 109b derim.çünkü 19'
  • quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

109B yi bilmiyorum ama 107p'yi kendim kullanıyorum.
    1024*768@120 ayarında kullanıyorum. Özellikle 120@desteklemesi benim için en önemli yanıydı.
    Üzerindeki koruyucuyu mutlaka monitörü çalıştırmadan önce çıkarın ve iz kalırsa çizmeyecek yumuşak hafif nemli bir bez ile bastırarak silin.
    aynen katılıyorum. Bir sorum olacak 120 de nasıl kullanıyorsunuz? ben 100 hz de kullanıyorum herhalde ekran kartınızdan olsa gerek :acaba ekran kartınızın modeli nedir? saygılarımla.

• http://www.olgun.com/Default.aspx?catId=3&gid=13&mid=154&Marka=PHILIPS&pcod=MON-3005&Type=feature

109B burada 297ytl diyor , genelde olgundan alışveriş yapıyorum zaten , daha ucuza bulunsa da kargoyla monitör alınmaz heralde ( yani böyle iri olunca kargo baya tutar )

heralde çoğunluk 109B diyor gibi , acaba 109B, 1280*1024@100Hz çekiyormu , hepsiburada da özelliklerde 85Hz diyor , 19" monitör ideal olarak 1280*1024 kullanılır heralde , bu çözünürlükte 100Hz verse sanırım 109B alırız

• P serisi profesyonel serisidir.107P nin yerini109B tutmaz 109P tutar.
  • 109b5
  • Eğer 107 p yi p4 alacak olsaydın al derdim ama yeni p ler yani p5 ler eski kaliteden uzak.Triniton tüp kullanılmıyor.Bence 109B al.
  • vallah kardeş iki modelde iyi ama sana hatırlatırım 107 17 inc 109 ise 19 inc sen büyük ekran almak istiyorasan 109B yi al
  • Sapphire Ati Radeon X1600 Prı ekran kartım var.
    Tabii ki ekran karı çok önmeli.
    quote:

Orjinalden alıntı: abdi

quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

109B yi bilmiyorum ama 107p'yi kendim kullanıyorum.
    aynen katılıyorum. Bir sorum olacak 120 de nasıl kullanıyorsunuz? ben 100 hz de kullanıyorum herhalde ekran kartınızdan olsa gerek :acaba ekran kartınızın modeli nedir? saygılarımla.

• 107P4 var bende. Monitördeki iki tane yatay çizgiyi de göz önüne almak lazım. Benim için sorun olmamıştı ama herkes hoşlanmaya bilir. 109B yi tavsiye ederim. Çünkü 19 inç olması ve de p serisin sadece 1 alt modeli. E,S,T modelleri olsaydı o zaman 107P düşünülebilirdi.
  • samsung 997 mb daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.