Şimdi Ara

PHILIPS 8109 tüm görüş ve yorumlar(güncellendi) (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.067
Cevap
64
Favori
154.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • smart tv özelliğini unutun arkadaşlar. bence yeterince kullandık. 2014 çıkışlı tvden 2021 performansı beklemek çok saçma. elinizde 2014 model cep telefonu olana var mı? nasıl telefonlar demode oluyorsa akıllı tvler de demode oluyor ve yavaşlıyorlar. bence panelin kıymetini bilin.

• Arkadaşlar 8109 kalitesinde Philips’te cihaz var mı şu an? 48” 8109 elinde olup satmayı düşünen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @crazy_ozzy elimde Anakartı YENİ ANAKARTLA değişmiş 48" 8109 model var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAZUYA MISHIMA -- 12 Mart 2021; 17:36:28 >
  • 48 inç ile 55 inç modelin anakart lari birbirinden farklimi yoksa aynısını mı kullanıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byiron

smart tv özelliğini unutun arkadaşlar. bence yeterince kullandık. 2014 çıkışlı tvden 2021 performansı beklemek çok saçma. elinizde 2014 model cep telefonu olana var mı? nasıl telefonlar demode oluyorsa akıllı tvler de demode oluyor ve yavaşlıyorlar. bence panelin kıymetini bilin.

haklısın ancak 2014 te de smart özelliğini adam gibi kullanamadık ki:) çıktığından beri smart performasnı yerlerde idi.bu tv nin tek özelliği görüntü kalitesi ve dış görünüşünün güzelliği.

• Arkadaslar kumanda bozuldu, kullandığınız önerebileceğiniz bir kumanda var mi, orjinal kumanda bulabilir miyim ?

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gggkkknnn -- 18 Mayıs 2021; 22:6:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oysho

48 inç ile 55 inç modelin anakart lari birbirinden farklimi yoksa aynısını mı kullanıyor

aynı anakartı kullanıyor fakat tamir görmüşse yeni anakartla(tavsiye etmem) değişiyor.

• KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt

Hocam neden tavsiye etmezsiniz? Ben açıkçası smartı kullanabilmek için anakartı mı değiştirtsem diye düşünüyorum sonuçta sıfır tv fiyatı ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: seeder

Hocam neden tavsiye etmezsiniz? Ben açıkçası smartı kullanabilmek için anakartı mı değiştirtsem diye düşünüyorum sonuçta sıfır tv fiyatı ortada.

şöyle anlatayım hocam;yerine taktıkları anakart bizim tv ile uyumlu fakat bir veya iki yıl sonraki giriş tvnin anakartını takıyorlar.bizim tv nin görüntüsü en üst seviye iken bildiğin hd görüntü seviyesine düşüyor + 3d gözlük olayı bitiyor ve bağzı özellikler gidiyor.

tavsiyemi dinleyin takmayın yeni tv alın ama takmayın almak isteyen olursa benim tv satılık okadar vazgectim tv den yani.

okadar kronik sorununa rağmen görüntüsü için bile alınabilecek tv iken cöp oldu tv.

• KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler, böyle devam o zaman gittiği yere kadar.

• arkadaşlar kumandadan aç/kapa yaptığımızda her açılışta philips logosu geliyor muydu bu tvde? geçenlerde sıfırladım cihazı. öncesinde de böyle miydi hatırlayamadım.

• thorbjörn T kullanıcısına yanıt
    Evet Philips logosu her açılışta geliyor.

• Evet logo geliyor

• arkadaşlar selam elimde 48pfs8109 var.anakart arızalı.2 kere tamir gördü.daha sonra buradan zamansal arkadaşımızdan ikinci el bir anakart aldım.

o da 1 sene dayandıktan sonra arızalandı

kumandası 2 adet aktif 3d gözlüğü biri tv üzerinde biri de boşta 2 arızalı anakartı ile beraber satmayı düşünüyorum.

paneli kırık kartı sağlam bir arkadaştan yeni kart da alabilirim.

ancak servise tekrar taşınmak istemiyorum.

bulunduğum yerdeki servise boştaki anakartı götürdüm illa tv yi de istiyor tamir için.

artık illallah geldi

metal çerçeve 4 tarafı amblight ve görüntü kalitesi için bu kadar ızdıraba katlandım ama artık tırlatmak üzereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: moza80

arkadaşlar selam elimde 48pfs8109 var.anakart arızalı.2 kere tamir gördü.daha sonra buradan zamansal arkadaşımızdan ikinci el bir anakart aldım.

o da 1 sene dayandıktan sonra arızalandı

kumandası 2 adet aktif 3d gözlüğü biri tv üzerinde biri de boşta 2 arızalı anakartı ile beraber satmayı düşünüyorum.

paneli kırık kartı sağlam bir arkadaştan yeni kart da alabilirim.

ancak servise tekrar taşınmak istemiyorum.

bulunduğum yerdeki servise boştaki anakartı götürdüm illa tv yi de istiyor tamir için.

artık illallah geldi

metal çerçeve 4 tarafı amblight ve görüntü kalitesi için bu kadar ızdıraba katlandım ama artık tırlatmak üzereyim

philips 8109 büyük pişmanlıktır.Peki servisler yeni anakartı önermedilermi sana gerci tüm özellikleri gidiyor tv nin ama en azından benimki birdaha bozulmadı maşallah deyim

• quote:

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

philips 8109 büyük pişmanlıktır.Peki servisler yeni anakartı önermedilermi sana gerci tüm özellikleri gidiyor tv nin ama en azından benimki birdaha bozulmadı maşallah deyim

Alıntıları Göster

özellikleri gitse iyi ancak görüntüden de memnun olmayan çok kişi var o yüzden alt modele ait yeni bir kart taktırmayı düşünmüyorum.

tamiri mümkünse eldeki 2 kartı tamir ettirip ikisi de bozulduktan sonra paneli zevk için kırabilirim ya da dediğim gibi paneli kırık olanın anakartını alabilir ya da paneli satabilirim

kavun gibi koklayıp alamadığımız için bu serinin anakartlarının sorunlu olduğunu philips kabul etmiyor maalesef .

• quote:

Orijinalden alıntı: moza80

özellikleri gitse iyi ancak görüntüden de memnun olmayan çok kişi var o yüzden alt modele ait yeni bir kart taktırmayı düşünmüyorum.

tamiri mümkünse eldeki 2 kartı tamir ettirip ikisi de bozulduktan sonra paneli zevk için kırabilirim ya da dediğim gibi paneli kırık olanın anakartını alabilir ya da paneli satabilirim

kavun gibi koklayıp alamadığımız için bu serinin anakartlarının sorunlu olduğunu philips kabul etmiyor maalesef .

Alıntıları Göster

Değiştiren ve büyük pişman olanlardan biride benim,görüntü müthiş fark etti kötü yönde.Keşke dediğiniz gibi paneli kırık olan anakartı sağlam olan bende bulsam inanın yeni anakartımı direk çöpe atar onu takarım .donmalar falan göze alırdım,yeterki görüntü kaybı olmasın.tertemiz panel kıyamıyosun kaldırıp atmaya işte Elimizde patladı TV.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

Değiştiren ve büyük pişman olanlardan biride benim,görüntü müthiş fark etti kötü yönde.Keşke dediğiniz gibi paneli kırık olan anakartı sağlam olan bende bulsam inanın yeni anakartımı direk çöpe atar onu takarım .donmalar falan göze alırdım,yeterki görüntü kaybı olmasın.tertemiz panel kıyamıyosun kaldırıp atmaya işte Elimizde patladı TV.

Alıntıları Göster

tamamen katılıyorum.elektronikten anlayan forumda belki birileri vardır.elimde 2 anakart var tamir olabiliyorsa birini size yollarım.

anakartta ne gibi bir işlem oluyor elektronik bilgim yok ancak fiziksel bir sıkıntıdan ziyade yazılımsal bir loopa giriyor gibi.

ben 2. anakartı taktıksan sonra 1 kere internete bağlanmadım wifi hep kapalı idi.

aynı yaptığım tek şey kendi uygu alıcısını sürekli kullandım.3 gün evde yoktum fişi çekip gittim.taktığımda anakart gitmişti.8-10 defa arka arkaya yazılım yükledim .her seferinde android ekranına attı.en sonunda da yazılım ekranı çıkmadan 2-3 kere ard arda kızmızı yanıyor yani anakart nanay

dahili uydudan şüpheleniyorum ama keşke elektronikçi bir arkadaş yardımı olsa

• Çok net bir şey söyleyeyim sony 65 xh9096 aldım ve bu tv’nin görüntü kalitesi yok…

Gereksiz maceraya girmeyin derim, TV’yi kullanabildiğiniz kadar kullanın aynı panel cihaz şuan 25 bin’den aşağı değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.