Şimdi Ara

'PHILIPS 65PUS7304' ve 'LG 65SM8000PLA' hangisini seçmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, 65" TV almayı düşünüyorum bütçem max 7500TL bu iki tv arasında kaldım.
    Evimde şuan 2015 yılında aldığım webos'lu LG TV'm var fakat 3. yılında ledleri öldü değiştirtmek zorunda kaldım.
    Değiştikten sonra da ledler belirgin bi şekilde görünmeye başladı yuvarlak yuvarlak o can sıkıyor.

Artık boyutu da ufak gelmeye başladığı için 65" alayım diyorum, LG seviyorum fakat siyah dengesi asla yok bendeki tv'de bildiğiniz gri görüyorsun siyahları.
    Nanocell olanda da aynı mıdır o korkum var açıkçası.

Philips'in android olması ve ambilight olması beni cezbediyor. Bir de 40 derece sağa sola oynaması da çok hoş.
    Fakat bir yanda da LG'nin Nanocell'i var. Android olayını mi box s android kutum var onunla çözerim o sorun değil aslında.

Genel kullanım amacım Playstation 4 PRO bağlayıp oyun oynamak ve netflix, 4k dizi film izlemek olacak.
    Tabi digiturk bağlayıp maç ve tv kanallarını da izleyeceğim.

Sizce bu 2 TV'den hangisini almalıyım ya da 65" alternatif yine max 7500TL'ye kadar olan bi TV varsa önerebilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

"PHILIPS 65PUS7304" = 7000TL
    "LG 65SM8000PLA" = 7500TL

• Fikri olan yok mu arkadaşlar?
  • LG 65SM8000PLA bunu tavsiye ederim hiç değilse yeni teknoloji bir tv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3cü yılda bozulan tv için seviyorum demek, tüylerim ürperdi, Nanocelli kaçırma, çılgın bir teknoloji, 100 yılda 1 gelir.
  • zortak Z kullanıcısına yanıt
    200tl bi masraf cıkmıstı led değiştirince. Öneriyor musunuz gerçekten nanocell ve konuda yazdıgım lg cihazı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iCankat İ kullanıcısına yanıt
    şaka yapıyorum, tamamen çöp, ismiyle bilmeyenleri kandırıyor.
  • zortak Z kullanıcısına yanıt
    Öneriniz nedir?

Bu zamana kadar çok sayıda tv aldım, evimde 75xe, 55xf ve 13 yıllık 52 inç Sony var, + küçük olarakta 10 yıllık 32 ve 26 inç Sony tvler var.
    Tamamen sorunsuzlar ve çok memnunum. 1 tanede 4-5 yıllık Samsung 65js9000 var tamamen çöp, 2-3 yılda rezil hale geldi.
    Sony tavsiye ederim, deneyimlerim böyle, bütçeniz 65xf'ye yetmez.
    Ben de 8 yıldır LG 47LM660s kullanıyorum. Çok memnunum. Daha büyük ekran alacağım için yeni bir TV bakıyorum. Sizin kullandığınız LG modelin andı neydi?

• 6 televizyonu olan ev sony abi aldıkça alası geliyor insanın demek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haha ev büyük, her oda'da tv var, Samsung'u çöpe atıp yerine bir Sony daha alacağım,
    bu yıl belki almayabilirim ama önümüzdeki yıla kadar kesin :)
  • Henüz bu hafta 65PUS8204 aldım, 7304 e oldukça yakın bir ürün. Sanırım sadece panel farkı var, biri vs diğeri ips diye biliyorum.

Öncesinde Samsung UE65RU7105UXTK satın aldım, sonra içime sinmedi aynı gün teslim almadan philips ile değiştirdim.

Henüz yorum yapmak için erken ama ilk izlenimlerimde android işletim sistemi, türkçe sesli komut, klavyeli kumanda ve ambilight özelliği oldukça hoş. pc den 4k fifa oynadım performansında gözüme batan bir aksilik görmedim, oldukça da keyifliydi. tek dez avantajı kaynak listesinde kablosuz ekran paylaşımı yok. Android telefonlardan Google Home ile kolayca görüntü aktarılıyor. Fakat pc den yapamadım dün. Akşam eve gidince biraz daha uğraşacağım :) Bilen var ise pc ya da mac den philis pus serisilerine kablosuz görüntü göndermeyi buraya da yazsın :)
  • CeSsPoOL kullanıcısına yanıt
    Mac ile yansıtma yapamazsınız appletv olmadan. Windows ile yapmak aslında çok basit kurcalamak lazım ben LG tv me sıkıntısız aktarıyordum. Sizin aldıgınız model ips olan mı va olan mı?

• airplay destekli tv lerde yapılmıyor mu? philips destekliyor mu bilmiyorum ama. lg ve samsun da kaynaklar kısmında kablosuz ekran seçeneği var. maalesef 65pus8204 de yok. sanırım aracı bir yazılım gerekli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.