Şimdi Ara

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.226
Cevap
39
Favori
202.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Arkadaşlar merhaba, konuyu kirletmek istemiyorum. Sürekli sorun yazıyorum buraya kusura bakmayın lütfen.
    Bir sorum olacak. Bende mi bir tuhaflık var, TV'de mi tuhaflık var ben bu işim içinden çıkadam gitti.
    Teknik bilgim iyi olmadığından dolayı sorunu mu da anlatamıyorum.
    Örneğin youtube'tan bir video açıyorum, görüntü kalitesinde bir problem yok. Değişik adını bilmediğim güzel bir akıcılık var. Fakat bazı sahnelerde görüntü anlıkta olsa kasıyor. Beni çok rahatsı ediyor bu konu. Servis ile görüştüm internetindendir diyor. Ne alaka internetle? Aynı internetle farklı cihaz kullanıyorum böyle bir problem olmuyor. Ayrıca örneğin Trt çocukta'da yaşıyorum bu problemi. Normal uydu kanallarında anlayamıyorum problem var mı yok mu diye. Özellikle bu problemi yüksek çözünürlük ve iyi görüntü kalitesi olan videolarda/görüntülerde yaşıyorum.
    Bunun ayarlarda bir ayarı var mı? Tv problemli olabilir mi yoksa hepsi mi bu tarz? Nasıl anlayabilirim, bu problemi daha önce yaşayan oldu mu? Sağ olsun servisin dünyadan haberi yok. Nwm sürümü diyorum günceldir günceldir diyo bana. Tv'nin internetten yapılan güncellemesini kontrol ettiriyor.
    Bu konuda yardımcı olacak olan varsa çok sevinirim. Hakkım var ama iade etmek istemiyorum, o süreçle uğraşmak çok zor geliyor ve korkutuyor beni.
    Şimdiden teşekkürler
    Kasıyor derken kesik kesik mi oluyor görüntü. Anlayamadım biraz daha açarsanız. Kaldıki bu tvnin en iyi özelliklerinden biri de wifi internet bağlantısıdır. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım.

• sesem S kullanıcısına yanıt
    Ben kablo ile bağladım internete.
    Görüntü sanki yavaşlıyor gibi oluyor. Hareket özelliklerinden biraz kurcaladım daha iyi gibi sanki. Hsreket özelliklerini nasıl kullanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben hiç kabloyla bağlamadım. Daha önce 50Mbps bağlantım vardı zaten hakkını veriyordu. Taşınmam nedeniyle bulunduğum bölgede maalesef fiber yok bu nedenle adls bağlantım var o da 8Mpbs'e kadar. Bunda bile sıkıntı yaşamadım. Netflix'te bile 4K yayınlarını izleyebiliyorum.
    Hareket özellikleri maalesef istediğim verimi alamadım. En sonunda standartta bıraktım. Önceleri Pürüzsüzde kullanıyordum ancak o da hareketli sahnelerde görüntüde yırtılma yapıyor. Şu an en iyi standart.
  • Servis ekranına girmek istediğimde garanti ile ilgili bir uyarı çıktı. Bu önemli mi? Gireyim mi servis ekranına bir problem olur mu?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Müdahale edip ayarları değiştirmediğiniz sürece sıkıntı yok diye biliyorum
  • İkinci el yada sıfır 55pus7304 arıyorum ama aklımda bir soru kaldı. 4150 tl ye 55pus8503 buldum. Sizce hangisi daha iyi? birde HDR premium ile HDR+ arasında ne fark vardır? teşekkürler.
  • HBKaan kullanıcısına yanıt
    Selam. Siz kurdunuz mu nereden temin ettiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Televizyona bir soundbar almaya karar verdim ama soundbar ve tv sehpaya aynı anda sığmıyor ne yazık ki :( dolayısıyla tv’yi asayım diyorum ama bir sorum var. Ambilight performansı asılınca düşüyor mu ne tavsiye ediyorsunuz?

Teşekkürler

• Zwandar kullanıcısına yanıt
    Bi kaç video çekmiştim fikir olması açısından bakabilirsiniz

https://www.youtube.com/channel/UCMtQaeTD5BqJ4MKas72zeqw

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)

• andreoni kullanıcısına yanıt
    Videolara baktım çok teşekkürler! sanki bana asılı performansı stand üstündeki performansından daha iyi bile geldi. :D
    Gayet iyi. Benim duvarlar yandan kayıp veriyor ama yine de güzel. Düz ve açık renkli duvarda çok iyi. Işıklar kapalı tüm oda renkleniyo. Daha nolsun:)

• Beyler servis ücreti ödediniz mi ? 2 ay sonra düğün yapıyorum. Şimdiden kutuyu açtırıp baktırayım dedim. Servis kanalı uyduyu fan ayarlasa kendi evime taşındığıma ayarlanmış olarak kalır mı TV ?

Aparat olarak ne tavsiye edersiniz ben daha önce hiç duvara asmadım da dikkat etmem gereken bir şey var mıdır

• butreugeno kullanıcısına yanıt
    Servis ücretsiz kuruyor. Tv yayınını bilmiyorum heralde kalır

Servisin yanında getirdiğini taktırdım. 55 için olanı almanız yeterli. Öne doğru gelen açı verilenleride var. Fiyatları daha yüksek tabi. Duvara asınca usb, hdmi girişlerine ulaşmak sıkıntı. Tv yi indirmek gerekebiliyor. Usb hub alarak bu sorunu giderdim aklınızda olsun.

Philips 55pus7304 The One Tv (VİDEO-RESİM KURULUM-İNCELEME)

• quote:

Orijinalden alıntı: HBKaan

55PUS7304/62 için nvm 0.62 Update
    https://dosya.co/rv9vaiic2aak/PH_55PUS7304-62_EUR_MT5599_NVM_21_V0.62_20200323_FFFF.BIN.html
    kurdum, sorunsuz çalışıyor, 0.58'e göre (0.61'i kurmak istemedim çünkü bir kaç dosya vardı hangisi olduğunu bilemedim) ciddi hdr ve sdr görüntü kalitesi ve parlaklık artışı var, özellikle benim gibi hdr içerikte sıkıntı yaşayanlara kesinlikle öneririm.
    yazdığım gibi hdr'de gerçekten fark var, ama sdr'deki fark plasebo etkisi midir bilemiyorum ama gözüme daha güzel, daha parlak gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 27 Temmuz 2020; 21:52:1 >

Teşekkür ederim hocam cevap için

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.