Şimdi Ara

PHİLİPS 55 PUS 7101 KULLANICI YORUMLARI. (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.704
Cevap
37
Favori
121.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55pus7803 alan hiç yok mu? Ben ondan aldım ama hiç bir yorum bulsmadım. O kadar mı basit bir tv? Brn memnun muyum? Evet. Sadece usb den 4k seyrederken kendi programında takılmalar var. Ben de kodi ile seyrediyom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barsoy kullanıcısına yanıt
    Hocam TV yi letgoda buldum adamı aradım hemen ama ben yanlış anlamışım TV nin garanti bitimine 1 ay kalmış ben tam tersini anlamışım ben Bi düşüneyim dedim kapattım. Sonradan Samsung 50mu7000 buldum sıfır kutusunda faturalı Samsung garantili 2500 liraya vereyim sana dedi düğün hediyesi onu almaya karar verdim. İstersen Philipsin linkini atabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: birey112

55pus7803 alan hiç yok mu? Ben ondan aldım ama hiç bir yorum bulsmadım. O kadar mı basit bir tv? Brn memnun muyum? Evet. Sadece usb den 4k seyrederken kendi programında takılmalar var. Ben de kodi ile seyrediyom.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.Tvniz zaten çok yeni,kaç kişi alacakta bunların kaçı buraya üye olmuş olacak ve bu üyelerin kaçı yorum yapmaya gerek duyacak :).
    Siz almışsınız eh yorum yaparsanız yada küçük bir inceleme videosu koyarsanız seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mightythor -- 16 Ağustos 2018; 15:57:45 >
  • ramazan_yıldız kullanıcısına yanıt
    Ha tamam o zaman ben de nasıl olur diyordum boşver

• Ne güzeldi her şey, güncellemeler geliyordu şakır şakır. Yeniliklerin arkası kesilmiyordu, Philips bu TV'yi unutmadı diyorduk, yalanmıymış meğer

Güncellemeler gelmez oldu, gözlerim bekler oldu

Şaka bir yana, iyiydi ya adamlar güncelliyorlardı, android yazılımını 7'e kadar çıkarttılar tebrik edilecek bir şey. 8'i de verirseler tadından yenmez. Ayrıca ana menünüyüde görselleştirirseler ooooh tamamdır.

Dışarıdan yüklediğim APK'ları ana menüde görememek sıkıcı oluyor. Bir ara üzerinde çalıştım ama yok banamısın demedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Atif Zafrak

Ne güzeldi her şey, güncellemeler geliyordu şakır şakır. Yeniliklerin arkası kesilmiyordu, Philips bu TV'yi unutmadı diyorduk, yalanmıymış meğer

Şaka bir yana, iyiydi ya adamlar güncelliyorlardı, android yazılımını 7'e kadar çıkarttılar tebrik edilecek bir şey. 8'i de verirseler tadından yenmez. Ayrıca ana menünüyüde görselleştirirseler ooooh tamamdır.

Dışarıdan yüklediğim APK'ları ana menüde görememek sıkıcı oluyor. Bir ara üzerinde çalıştım ama yok banamısın demedi
    Dış yükleme ile kurulan Apk'lar zaten hiç ana ekranda çıkmadı ki. Sideload Launcher bu konuda ciddi yardımcı. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Evet çıkmadı hocam. Bende onu diyorum işte keşke güncelleme ile gelse de uğraşmasak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Dış yükleme ile kurulan Apk'lar zaten hiç ana ekranda çıkmadı ki. Sideload Launcher bu konuda ciddi yardımcı. Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Peki bir şeyi merak ediyorum, bu laucher'ı her defasında açmak gerekiyor mu? Yoksa kurduktan sonra varsayılan launcher oluyor mu.
    Olmuyor ise bir albenesi yok hocam. Öyle çok launcher var
  • quote:

Peki bir şeyi merak ediyorum, bu laucher'ı her defasında açmak gerekiyor mu? Yoksa kurduktan sonra varsayılan launcher oluyor mu.
    Olmuyor ise bir albenesi yok hocam. Öyle çok launcher var

Alıntıları Göster
    Sideload Launcher kendini ana ekrana ekliyor. Siz bu launcher'ı kolay erişim olması açısından ızgaranın en sol üst köşesine taşırsınız. Sonrasında onu açıp istediğiniz Apk uygulamasını çalıştırırsınız. Lakin Sideload Launcher'a girdikten ve açtıktan sonra yine ızgara şeklinde listelenen uygulamaları sıraya dizemiyorsunuz galiba ve alfabetik olarak kendi diziyor. Bir tek o kötü. Chainfire'ın bu S. Launcher dışında bildiğim başka alternatif yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Eylül 2018; 16:50:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım hocam. Bende bu konuyla ilgili burada bir yazı paylaşmıştım ve hatta launcher in kendisini nasıl ana Sayfa yapabilir diye araştırmıştım ama sonuca varamamıştım.

Hatta o programda istediğiniz gibi dizme sıralama işlemi de yapabiliyorsunuz.

Tabi ben istiyorum ki menü tuşuna basınca direk istediğimiz launcher açılsın ama yok izin vermemişler. Çok saçma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ne güzeldi her şey, güncellemeler geliyordu şakır şakır. Yeniliklerin arkası kesilmiyordu, Philips bu TV'yi unutmadı diyorduk, yalanmıymış meğer

Dışardan hangi uygulamaları yüklüyorsunuz acaba.İsimlerini yazabilirmisiniz belki bizede faydası olur.Ben birkaç uygulama yükledim ama çok verimli çalışmadılar.

• n11 de 49 ekran olan bir tane buldum, 3700 liraya geliyor. Bu civarlarda 100 hz panele sahip daha yeni bir model bulabilir miyim yoksa bu fiyattan alsam sizce nasıl olur? Kur farkından dolayı sizin verdiğiniz fiyatların mutlaka üstündedir ancak daha iyi bir televizyon şu aralar bulamıyorum maalesef
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Kendi televizyonumda denediğim ve başarılı bir sonuç aldığım reklam engelleme yöntemini anlattım.
    Aşağıdaki linkten yaptığım adımları takip edebilirsin. Aynı zamanda reklamlı ve reklamsız olarak fotoğraflarda ekledim.
    Bu işlem sadece tarayıcıda değil uygulamalarda da geçerli oluyor.

Umarım faydasını görürsünüz.

Android TV'de Reklamlar Nasıl Engellenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 12 Eylül 2018; 9:49:40 >
  • ben 55pus7101 1 yıl garantili aldım 3 gün oldu istanbulda oturuyorsan adresini verebilirim
  • birey112 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 49PUS7803 kullanıcısı oldum yeni, KODI ile izlemekten kastınız nedir, bir de baze videolarda eski versiyon tvlerde Kumandayı mouse olarakta kullananları gördüm bu konuda bilginiz var mı ?
  • mysterio7 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın geç gördüm,

Launcher olarak diyorsanız eğer launcher kullanmıyorum. Yani pratik değil, uygulamalar kısmını aç oradna launcher çalıştır sonra ana menüye tekrar bastığında tekrar aynı işlemi yap.

Ama bunların dışında cihazda olan uygulamalar.
    -Google Chrome Beta
    -BobyMovie (Film İzleme Uygulaması)
    -ApkPure (Apk Güncelleme)
    -Bein Connect

1-2 bir şey daha vardı ama unuttum.
  • spooker42 kullanıcısına yanıt
    Kodi kurdum. Orada zaten tüm filimler var. Kumandayı mause olarak kullanmayı ben de çözemedim. Aldım 20tl ye bi fare tamam.

• M@rvelous M kullanıcısına yanıt
    n11'den TV'yi aldınız mı acaba? Ben de bu modeli arıyorum, Hangi mağazada satıldığını da paylaşabilir misiniz?
  • aliceylan07 A kullanıcısına yanıt
    Yok almadım, n11 de tvmarketim adlı satıcıda satılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@rvelous -- 19 Ekim 2018; 19:3:12 >
  • Ben de gecen ay vatanin gece indiriminden 7503 aldim... 7803 ile cok git gel yasamistim, o zaman aralarinda 200 ₺ gibi cuzi bir fark vardi. Soundbar ve subwoofer’dan dolayi 3500 liraya 7503 tercih ettim. Philipsin tv özelliklerinin olduğu bir grafik vardi oradan baktigima gore ses donanimi haric ikiside ayni ozellikleri tasiyor. Sanirim 7803’un cercevesi de metal.. Yani pek bir fark yok.

Neyse, yasadigim bir kac sorundan bahsettmek istiyorum;

- Ekranin sol alt kisminda cok az isik sizmasi, sag tarafta ise yine az denilebilecek sekilde golgelenme vardi. Ayrica daginik sekilde 9-10 civari siyah. 1 adette renkli piksel tesbit ettim. Servis geldi siyah piksellerin toz oldugunu, renkli olanin ise ölü piksel oldugunu soyledi. 1 adet piksel icin degisim yapilmiyormus. Diger saydigim sorunlar icin fotoğraf alip merkeze bikdireceklerini soylediler. Ses soluk cikmadi, gecelerde aradim, olumsuz donus olmus.

Sizce tuketici heyetine gitmelimiyim? Yoksa cok goze batmadigi icin kullanmalimiyim? Daha once Arçelik almistim, degisim oldu. Gelen televizyon daha da kotu cikti. Bu sefer iade aldim. Kisaca değişim urunlerine cok güvenmiyorum.

- Son zamanlarda ses’te cızırtılar olmaya başladı. Ozelikle Tivibu kanal gecislerinde oluyor. Ara sira netfilik ve YouTubede de geldiğini fark ettim. Hoparlörlerinde patlak olabilir mi?

- HDR Plus’u aktif edemiyorum. Aktif eden varmi?

Biraz uzun uzun yazdim kusura bakmayin. Müşteri hizmetleri ve servisin bir nane bildiği yok. Belki aramizda tecrübelerini paylaşan dostlar çıkar. Bize yol gösterir. 😊

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.